reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

helo

Kathe ten przepis na pierniczki masz sprawdzony? bo ja chce piec,wiec jesli znajdziesz czas to plisss napisz przepis :-)

no tak matka polka pelna geba jestem :-D

Pusia kawka mhmmm ja uwielbiam takie,wiec chetnie bym wypila

my jedziemy do centrum zrobic zakupy swiateczne,glownie prezenty pokupowac i jedzenie wstepnie
Karol namawia mnei na basen,normalnie mam dosc :confused2: ja i basen taa,cycki z kostiumu mi wyskakuja ale dla niego to nic
pozatym sama mysl,ze trojka dzieci ma byc z nami ...no odechciewa mi sie
a jeszcze na solarium powiedzial,ze dzis mnei wysle,bo jungwa jestem i potrzebuje slonca,wiec czeka mnie przymusowa terapia sloneczna dzisiaj :confused2:

no to lece
papatki i do pozniej
 
reklama
Liluś Ty to matka polka norweska :-D Solarium Cię odpręży, a jak nie masz ochoty na basen, to Karola wyślij z dziewczynami, a Ty gdzieś w pobliskiej kawiarni spędź miłe chwile z Gabrysiem, O!

Dziewczyny ja sama siebie podziwiam, że jeszcze nie osiwiałam. Lubię to co robię, zwłaszcza, jak widać efekty pracy, grubasek skaczący przez skrzynię, zdobyte medale itp. Pracuję niedługo, bo to jest 4 rok, z przerwą 15 miesięczną.
Dziś ten dureń spytał mnie czy się cieszę, że ma przeze mnie przeje... A jasię bardzo cieszę :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: bo w końcu poniesie konsekwencje swojego zachowania!

Całuję Was i lecę po Trymolka.
 
my wlasnie gotujemy obiadek z maciusiem :)
jestesmy juz po szczepieniu-maly byl bardzo dzielny-wogole nie plakał!!
tak mi brakuje dni spedzonych z nim, ze chyba po nowym roku wezme wolne
dobra my spadamy bo maciek mi juz klawiature zabiera
 
Jestem naprawdę styrana jak wół:crazy:.Mam taką orkę(ale fajną)w pracy że szok bo zostałam ja, moja zmienniczka na 1/2 etatu i techniczka na cały etat.Ni=by obsada ok ale jak ktos sie rozchoruje albo jestpraca nadplanowa i do tego tłum ludzi to juz jest kongo.Jeszce po pracy byłam na jasełkach u Michała w przedszkolu i aż sie popłakałam tak ładniemówił a Olka biła brawo.:-)
Zreszta Ola jak wracam z pracy jest do mnie przyklejona nawet płaszcza nie mogę zdjąć bo daje mi całuski w nogę i chce się tulić,To takie miłe ale zarazem krępujace bo ja taka rozlewna nie jestem i zaraz mi się ryczeć chce.
No to tyle.
Piszecie o pierniczkach a ja nawet nie mam pojecia jak sie je piecze ja z tych co ciasto kupują:zawstydzona/y:Cos tam musze przygotować na swieta ale nie wiem co:dry:zobaczymy.
A mamy juz autko ale dopiero w sobotę ma zakładane alarmy więc jutro zawozi mnie ężuś do pracy
 
Jestem naprawdę styrana jak wół:crazy:.Mam taką orkę(ale fajną)w pracy że szok bo zostałam ja, moja zmienniczka na 1/2 etatu i techniczka na cały etat.Ni=by obsada ok ale jak ktos sie rozchoruje albo jestpraca nadplanowa i do tego tłum ludzi to juz jest kongo.Jeszce po pracy byłam na jasełkach u Michała w przedszkolu i aż sie popłakałam tak ładniemówił a Olka biła brawo.:-)
Zreszta Ola jak wracam z pracy jest do mnie przyklejona nawet płaszcza nie mogę zdjąć bo daje mi całuski w nogę i chce się tulić,To takie miłe ale zarazem krępujace bo ja taka rozlewna nie jestem i zaraz mi się ryczeć chce.
No to tyle.
Piszecie o pierniczkach a ja nawet nie mam pojecia jak sie je piecze ja z tych co ciasto kupują:zawstydzona/y:Cos tam musze przygotować na swieta ale nie wiem co:dry:zobaczymy.
A mamy juz autko ale dopiero w sobotę ma zakładane alarmy więc jutro zawozi mnie ężuś do pracy

Ale dobrze, że robisz to co lubisz :) więc nie jest tak źle.

Mnie też wzruszają takie rzeczy i pewnie tez bym się popłakała :)). Gratuluje zdolnego Synka (aktora ;) ).

Kacper zawsze tak sie przykleja do Piotrka jak on wróci z pracy - mnie ma na codzień:)
 
Dziewczyny mówię dobranoc bo zamknęły mi się powieki:zawstydzona/y:mimo wczesnrej godziny.
Pusia jakie to miłe że dzieci sa takie do nas przywiazane nż chce się wreacać do domku.A co do pracy to sama wiesz jak jest przecież najwazniejsza jest satysfakcja a jak jeszcze kaska za tym idzie to jest miodzio:-)
 
reklama
helou laseczki:-)

Meldujemy ze żyjemy;-)
byle do stycznia (chociaż już dostałam zapowiedź że od stycznia się mi FUCHA szykuje wiec nie wiem czy się cieszyć)
zacznę egoistycznie co u nas:
wstajemy rano ja idę do pracy do kapika opiekunka przychodzi ja wracam koło 17 robie obiad bawimy się i padam:-) a to dopiero początek wieczora bo jak kapik uśnie mam znów prace..:-( ehhh
Kapik z opiekunką extra:-) dziś go na cały dzień zawiozłam do niej:-) ponoć było super:-)
postanowiłam sobie dzis troszke odpocząć i jak tylko usnął pojęchałam na herbatkę do kumpeli..okazało się że słyszał jak wychodzę i krzyczał tak za mną że musiałam wrócić:( ehhh
no i już 2 raz ni epojechałam nie miałam chęci nie wiem co mu się dziś stało:-(
w pracy pracy tyle że padamy:-( ale z drugiej strony to dobrze bo liczę na interesującą premię:-)
Przyszły pisaczki i ciastolina dla Kapika:-) pisaczki są boskie extra:-) młody pisze nimi extra;-)
ciastoline wypróbujemy po wigili:-) bo w końcu musi coś być pod choinką...Kapik dostanie także papućki:-) bo te juz za małe:-) i saneczki :-) a co wiecej to nie wiem:-)
co do wigili bedzie u mnie i moi rodzice i teściowa z dawida bratem i babcią..po wigili u siebie przyjedzie do nas mój brat żoną..i to tyle;-)

Liluś kochana witaj i ucałuj Gabrysia podziwiam Cię kochana..daj cmoka także Hani i Milence:-)
Elbra super ze ze zdróweczkiem waszym lepiej:-) ucałuj Pitera
Mirka no prosze ale Ci dobrze ...mi to sie nigdy nei chce siedzieć na manicure bo mi się nudzi..:-) ucałuj Nikiego:-)
dzis byłam u fryzjera i już myślałam że sie zanudze:) hihi
Beatko gratuluję autka bo jeszcze nie miałąm okazji;-) no i super ze prasuje do płąszczyka:-) hihi ucałuj Oleńkę i aktora Misia:-)
Women supe że CI sie tak dobrze układa:-) oby tak dalej:-) ucałuj Doriego
Kathe ja jak juz nbiorę Kapika na zakupy to biorę takie autko co gra i bajki opowiada i wiem ze ok. 45 minut do godziny spokojnie mogę robić zakupy:-) hehe co do zakupó to ja jeszcze nic nie mam:(buziak dla Mary
Joli o matko ale miałąś przygody:-( co za kolesie:( wrrrrrrr a co tam u kochanego Tymusia ucałuj go:)
Asix będziesz miała multijezykowego Maciusia:-) heheh buziak dla was..
Bira halo gdzieś jest? buziak dla Ingusi:-)
Anineczka jak tam prawko kiedy masz exam???:-) ucałuj Matta
Wisienka co u was?;-) cmok cmok dla Davidka:-)
Aluśka tęsknimy...:-( cmok dla Amandzi
Karinka co tam jak interes??????????buziak dla Szymcia
Larvunia jak w pracy? dalej taki zapiernicz...cmok dla MArcelka
Anulka a Ty gdzie?????????? no kurcze proszę sie odezwać;-) buziak dla Oskarka

jak kogoś pominęłam to przepraszam późna pora;(

wszystkim super uzdolninym dzieciaczkom gratuluję:-)
poza tym ja też się pochwale umiejetnościami kapika;-)
(tak jak piszecie super sie mozna z nim dogadać pokaże co chce, powie daj, zarąbiście puszcza oczko:-) (w rezultacie oczywiście nie jest to jedno oczko tylko oba, posyła całuska, robi indianina, mówi mama tata ciocia ujjj (wujek), daj, ide, sii, baba dziadzia dzidzia pan pa(pani albo papa :-)) wogóel zaczyna mówić ..generalnie jask narazie są to pierwsze 2-3 literki słowa:-) np. na pingwin mówi pi itp itd) uwielbia sprzątać ze mna wycierać kurze myć okna..robić kotlety (dostaje kotleta i bułkę i potem mi oddaje;-) naśladuje zwierzątka tas taś, miau , au au, muu - jak narazie tylko te 4:-) ) no i to tak pokrótce można by wymieniać długo:-) tak jak i u was;_)

dobra koniec
ale posta odwaliłam:-) hehe nie czytajcie bo za długi:-)
przepraszam że nie jestem codziennie ale nie mam jak:-( tzn. czytam codziennie ale nie bardzo mam czas odpisywac:-( ale rzeczywiscie mały tu ruch:-(

wielki buziak kochane
 
Do góry