reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Hmmm ja już wróciłam,Dorian sie wyspał wszystko mam zrobione wiec zaglądam i co
faktycznie tutaj mało co sie dzieje

Anineczka sie pojawia?
Mirka?Lilka?Krecik?Kunda?Asix?Misia? i inne

Chcialabym aby był chciaz jeden dzien abyśmy byly tutaj wszystkie i bylo jak za dobrych czasow jak z brzuchami siedzialysmy i posty tworzyly sie 3 na minute hehe jak kogos jeden dzien nie bylo to mial pol dnia czytania i nadrabiania
achh fajnie powspominać

to ja czekam tutaj z kawką nr2
stuk puk
 
reklama
Cześć dziewczynki:-)

ja się witam potem wpadnę jeszcze tylko coś dla Elbry muszę przygotować;-)
Czekam tylko az mój Tomix skończy na jutro gotowac obiad:-D
 
bry wieczór

Elbra my od niedawna używamy Emolium, jest w porządku. A wcześniej używaliśmy NIVEA i też był ok.
Women witaj. Powodzenia w pracy, to później, a na razie w podjęciu pracy. Już chyba ktoś pytał, masz coś na oku?
Kathe i inne dziewczyny, niezłe postępy w rozwoju Waszych maluchów. Beata Ty to potrafisz człowieka rozbawić - samochód do płaszcza i córka używająca wkładek oraz tuszu :-D

Dziś miałam słaby dzień (w pracy oczywiście). Najpierw hospitacja pani dyrektor (zapowiedziana, ale mimo to, zawsze to jakiś stres, jak ktoś obserwuje i ocenia twoją pracę), a później na samo odchodne, dwóch gówniarzy ze szkoły tak się zachowywało w stosunku do mnie, że jak poszłam na ten temat porozmawiać z panią dyrektor, to się poryczałam. Biedna nie wiedziała, co ma robić ze mną, pocieszać czy co? :-p Oj, ale tamci thebile to "po prostu jakaś masakra jest". Jeden chodzi do mojej klasy. A w ogóle to zaczęło się od tego, że nie chcieli mi oddać zapałek, którymi bawili się przed szkołą (12 i 13 lat). GRRRRRRRRRr wstrętne ba...ory. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
hej dziewczynki

elbra ja uzywam tylko jakis zwyklych plynow do kapieli, wiec nie pomoge. ostatnio mialam jakis z Tesco:-pbyleby piana byla:zawstydzona/y::-p

jolie wspolczuje pracy z takimi gamoniami:no:mnie tez to czeka jesliw zawodzie zostane:-(tylko ze ja chcialabym trafic na starsza mlodziez,zobaczymy
a co z Tymkiem?w zlobku czy z babciami?
 
No ja jestem Elbra tylko trochę późno co?:-D

To witam sie moje drogie wieczorowo;-)
Jolie a co tam najważniejsze jak mówia skóra fura i komóra:-DA z gówniazami to wiem jak masz bo 3 moje przyjacióły sa nauczycielkami od podsstawówki po technikum więc jak opowiadaja to włos się jezy brrrr.Jeden to podrzucił jej stringi czerwone na dzień nauczyciela bo ponoć cytuje pasują na jej tyłeczek masakra kobieta przeciez ma 35 lat:szok:brr
Elbvra nie mam wanny więc nie pomiogę:no:

Lecę pod prysznic bo mam jeszcze recepty z dwóch dni do sprawdzenia:crazy:
 
reklama
Hej.
Ale wtopa z tą kąpielą a raczej z dodatkiem kąpielowym. Nie wiem dlaczego myślałam, że chodzi o coś dla dziecka. My ostatnio używamy zielonego jabłuszka z Avonu. Ale nasze używanie jest takie, że nawet nie pamiętam jak to jest z tym płynem, czy jest fajny czy nie :baffled:
Co do tych dwóch degeneratów, to jutro ma przyjść policjant i na jednego będę składać zeznania o zniesławienie, bo ma już skończone 13 lat, a drugi jest za młody nawet na to!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i mamy związane ręce, bo durnie dalej będą nam się pałętać po szkole i demoralizować uczniów.
Przez nich już tak się przyzwyczaiłam do tych złych zachowań, że zatraciłam poczucie w tych drobnych złych zachowaniach typu trzymanie rąk w kieszeni podczas rozmowy z nauczycielem, przestałąm na to zwracać uwagę.

Och.

A babeczki co u Was? Rzeczywiście cienko z postami ostatnio. Jak ja się poprawiłam, to inne odpadły :-(
Idę na kolację.
Aaa, jak spędzacie Święta? My jak na razie wiemy, że wigilię z teściami u moich rodziców, reszta jeszcze niepewna.
Buźka.
 
Do góry