reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
witam wieczorowa pora
women ......witaj kobieto , trzymam kciuki za dalsze szczesliwe zycie
jolie .........nie wiem moze mi sie wydaje ale teraz te dzieciaki tak zchamialy i w sumie im mlodsze tym gorsze, wspolczuje ja bym nie umiala byc nauczycielka ...... oskarzyli by mnie o znecanie sie nad dziecmi bo bym porostu bila takich gnojow
beata........ czy w pracy juz lepiej no i jak maly juz zdrowa
elbra .......dobre z tymi olejkami , ja nie pamietam co uzywam wazne zeby ladnie pachnialo i nie wysuszalo mojej i tak suchej skory

u nas wszystko ok, mlay przytyl i urusl na babcinej kuchni ........ ja w koncu bylam 2 razy u kosmetyczki a w piatek pedicure i manicure juz nie moga sie te moje szpony doczekac dobrego traktowania
 
Wo matko Mirka a to sie teraz dopieścisz u kosmetyczki:tak:mi tez by się przydało;-).Korzystaj póki mozna
Jolie a swięta zawsze od 8 lat tak samo wigilia u moich rodziców pierwszy dzień u tesciów drugi u mojej babci:-)
 
czesc czesc mateczki :-)
ja zyje,ale nie pisalam,bo jak wczesniej dawalam cynka,Gabrielek w nocy mial dzien i musialam mu przekrecac dobe
juz od okolo tygodnia jest dobrze
maly spi w nocy :-) ale czasami trudno mu sie zasypia,wtedy mnie nameczy,zanim zasnie,bo musze co chwile do niego biegac,a to dac smoka,a to przytulic..ale jest coraz lepiej i ciesze sie ze ponad 1,5 miesieczna walka przynosi rezultaty:-)

kochane dziekuje za pamiec,ja postaram sie czesciej wpadac

dobranoc
 
Dzień dobry


Liluś ja jestem dla Ciebie pełna podziwu :)) mi czasem ciężko z takim jednym małym Kacperkiem a Ty świetnie sobie radzisz z 3 maluchów :tak:. Brawo :-):tak:

mirka.mkm widzę, że zrobiłaś sobie małą "odnowę" ;) ja w sobotę rano jestem umuwiona do fryzjera ale jeszcze nie wiem co zrobie z tymi kłakami :baffled:

jolie co do świąt to my jedziemy do moich rodziców i tam je spędzimy :tak:

Kurcze ale mam czkawkę :-D
ide napić się kawki :)) , która chętna ;-)
 
ja poprosze kawusie pusia i lece poczytac co u was :)

Proszę bardzo :))
Kawa_czarna,_biala_-_zdjecia._Galeria_zdjec_kawy_i_herbaty_1417.jpg

 
a tak wogole to dziendoberek!!!!!!
women-witaj!!!szmat czasu!!!szczescia czy zycze i powodzonka z Tomkiem!!

kathe-gratki dla malej z takich osiagniec w mowieniu, u nas troche mniej, oprocz mama, baba, nieee, no i iśśś co nie wiem co znaczy-smieje sie ze to po niemiecku i dziecko mi bedzie mowilo w jeszcze jednym jezyku (ich-ja):-D:-D:-D


beatka-to sie usmialam z twojej olci z tymi wkladkami:-D:-D:tak:

jolie-podziwiam cie za bycie nauczycielka i dobrzez, ze jakies kroki podjelas do tych gowniarzy, moze sie naucza czegos

elbra-jak zdrowko?? lepiej??


mirka-zazdroszcze kosmetyczki, wogole czasu dla siebie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:



 
reklama
hej dziewczynki

oj ja tez poprosze taka kawusie:-)
lilka matko polko;-)swietnie sobie radzisz, ten rok szybko minie i potem juz bedzie tylko latwiej:tak:
u mnie juz Swiatecznie, wczoraj upieklam pierniki, a dzis kolejny dzien zakupow:nerd: w sklepach takie tloki:dry:ciezko sie robi zakupy z Maryska, wszystko chce podotykac:-pmusze ciagle na nia patrzec bo juz raz cos sciagnela z pulki ze slodyczami, zorientowalam siedopiero na dziale miesnym:rofl2: dobrze ze sama otworzyc jeszcze nie potrafi:-p




my wigilie spedamy najpierw u M rodzicow a potem jedziemy do moich, pierwszy dzien Swiat pewnie u moich a drugi u jego. A Sylwester wielka niewiadomo, planujemy mala oddelegowac do moich rodzicow tak czy inaczej bosasiedziz gory robia balange a oni to raczej glosni sa wiec czy bedziemy wychodzic czy nie , mala spedza Sylwka u babci i dziadka:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry