reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

:-)DZIEŃ DOBRY

Ale się uśmiałam jak Kathe wymieniała co Maryśka umie i tak sobie pomyślałam że mądre mamy juz te nasze dzieci.Moja Ola wie jeszcze do czego służą wkładki też chce sobie je zakładać masakra mówię wam:-D.Rano Olka też chwyta za mój tusz do rzęś grzebień chce zeby jej suszyć włosy:szok:.Co to bedzie za 5-6 lat nie bede miała nic swojego:-pdobrze że mam drugiego syna to przunajmniej mój mąż bedzie sie martwił o swoją wode po goleniu i zyletki:-p
A u nas nic lepiej z chorobmi nadal leje nam sie z nosa i kaszlemy bardzo czuję się jak w rodzinie gruźlików:-D
Women kope lat fajnie ze Wam sie zaczęło układać a co z ta praca gdzie sie wybierasz?
Elbra jak Piotruś chory bardzo?

Dziewczyny no co tam gdzie jesteście Lilka, Sabinko???:nerd:Ja zawsze staram się chociaż 10 min na BB poświecić dziennie:-p
 
reklama
beata hehe no to niezle Ola cie obserwuje:-) szybko dzieciaki nasze podlapuja:tak:
ja jak bylam mala wszystko zabieralam mamie, grzebalam w kosmetykach, ubraniach, szafach, jak podroslam to juz poprostu jej rzeczy przenosilam do siebie do pokoju i sobie"pozyczalam", ani grozba ani prosba moja mama mnie tego nie mogla oduczyc:-pmy kobity tak mamy:-p
nastawiam sie ze Maryska bedzie miala tak samo:nerd:
larvunia bry;-)
 
Dzien dobry

Boże co to za pogoda masakryczna
nigdzie sie ruszyć sie można

Jeszcze jakies chorubsko mnie dopadło od kilku dni,grypa chyba
KASZLE JAK JAKIS STARY DISEL :(

Co do dzieci to faktycznie łapią wszystko niesamowicie szybko
Dorian wczoraj sie obudzil o godz 23 i z takim humorem ze sie uśmiałam
Pytam go czy chcesz pić,a on stanowczo TAK i kiwnął głową hehe
Fajnie sie robi jak już jest taki kontakt z dzieckiem
 
reklama
No to Elbra miłego spacerowania
Ja lece na rynek po zakupy i na pocztę przy okazji spacer,co prawda Dorian jest codziennie ale on nie cierpi jak go sadzam w wózku on już chce na swoich nózkach iść ale to dotarłabym w przyszłym roku chyba hehe

Ok do pozniej papa
 
Do góry