reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
dziendoberek!!
wczoraj pisalam, ale mi wszystko zniknelo no i dalam sobie na spokoj:wściekła/y:
wlasnie wyslalam rodzinke na zakupy wiec mam chwile dla siebie-wreszcie(depilacji nier robilam z 5 miesiecy wrrrrr:no::-p)

wisienka-czytalam wczesniej ze mialas akcje z malym, czemu nie jest ubezpieczony w anglii???? czy w polsce bo juz nie kumam:baffled:
poruszalyscie temat nk ja jestem w szoku, ale jak galerie sa poblokowane to chyba nic nie stanie, nie? ja juz nie mam dawno konta-usunelam-tak jakos wyszlo, no ale bylam w szoku, jak czytalam jakie linki wklejalyscie:szok:

beatko-fajnie to zabrzmialo samochodzik do plaszczyka:-D gratki z nowej zdobyczy:tak:

u nas bez zmian, narazie z M spoko no ale z tesciowka malo co gadam-ona wie swoje a ja juz nie mam sily na to wszystko-cala 3 planuje wyjazd po nowym roku (tzn. tesc, tesciowa i moj M) zeby kupic ziemie i mam nadzieje, ze to wypali, bo potrzebuje odpoczynku od calej rodzinki chociazby na kilka dni:dry:

dobra kochane poczytam jeszcze chwilke i spadam na depilacje hehehehehe!!!
buziolki i do potem :)
 
hello:-)
melduje sie dobrze ze ktoś zagladnął:-p:rofl2:tutaj
Anulka to macie mały remoncik jak widzę a jak Oskarek?
Elbra kuruj malucha ba kurcze jakies swiństwo panuje:tak:
Asix depilacja powiadasz oj tez musze się za nogi wziąć ale nie mam jak bo cały czas sie ktos kręci:dry:
Też cos musze dla siebie zrobic np isc na podcięcie grzywki bo ostatnio wcale mi jej nie ścinała moze jutro po pracy:dry:
Sabinko widziałam jestes na gg a do nas nawet słuwka nie puscisz :no:oj nieładnie kochana:-D

My dzisiaj mieliśmy zakupowo -rozrywkowy dzień .Tyle ludzi w marketach że szok.Dla Michała mamy razem z rodzicami tego psa Sambiego i piżamę , koszulke Spider man a dla Oli mam tylko taka fajna bluzę na zamek i chyba więcej nic bo zabawek ma juz sporo a na siłe szkoda kasy.Jedynie co to od mojej siostry wiem ze ma nowe ekstra smoczki(bo moja to smoczkara straszna daję jej czas jeszcze max6 miesięcy), opaski dwie z hello kitty.
No i na 13 byłamn z Michałem u jego przedszkolnego kolegi na urodzinach w takim raj graj w centrum handlowym.Ale zabawa była i tak pomyslałam ze w styczniu na urodziny tez mu taka sprawe fundnę:tak:
 
hej dziewczynki

oj widze ze chorunska dopadaja maluchy, kurujcie sie szybko:tak:oby na swieta juz byl spokoj:tak:

u nas jako tako. mala odpukac zdrowa. a ja juz wariuje w domu, teraz jak jest tak zimno to nie wychodzimy juz na tak dlugo i nie za czesto. i poprostu mam juz dosyc siedzenia w domu, codziennie to samo:-(swieta ida wiec bedziemy wiecej sie poruszac z mala.


hmmm co nas tak ostatnio coraz mniej pisze??gdzie misia sie podziewa, kariny dawno nie bylo:nerd: pati , women, no wiele nas pouciekalo:confused:
 
OOOO widzę zostałam wywołana do TABLICY
a więc MELDUJĘ SIE KOBIETY

DZIEŃ DOBRY KOCHANE
DŁUGO NAS NIE BYŁO
kilka fotek juz wstawilam w galerii

a za chwilke napisze referat co u nas hehe

BUZIAKI
 
A wiec KOBITY
WITOJCIE!!!!!!!!A HOJ

u nas wszystko pomalutku sie toczy - raczej wszystko pozytywnie
Dorianek po pierwszych urodzinach już samodzielnie pięknie chodzi,nie raczkuje juz wcale jak sie przewróci to zaraz wstaje i idzie na nóżkach.
Nadal ma tylko 2 ząbki hehe ale widać w góry coś bedzie sie święciło 2 jedynki i 2 dwójki na raz chyba beda szły,lekarz mówił ze bedzie masakra :(
No cóż obrzera sie na potęgę słodyczami,cistakami,plauszkami wszystko co na stole do kawki stoi to jest w jego rączkąch hehe,a pozniej obiad i deser jest blleee i tyle mam z nim.
Mówi już sylabami MA-MA ,TA-TA,DZIA-DZIA,BA-BA,BLEE,DA-DA takze postępy
Pokazuje jaki jest duzy,jakie ma kłopoty,daje czesc prawą rączką,bije piątkę,daje z bani,pokazuje jakie dobre,tańczy rewelacyjnie i NOWOŚĆ pokazuje paluszkiem co chce.

Uwielbia bawić sie z Tomkiem,budują wierze,chowają sie sobie,gonią jest wesoło
Tomek pomieszkuje u mnie od 2 miesiecy do końca roku bedziemy razem,a od stycznia planujemy pojsc do pracy,ze mną jeszcze omyslimy ale on na pewno.

JESTEM SZCZESLIWA
 
A wiec KOBITY
WITOJCIE!!!!!!!!A HOJ

u nas wszystko pomalutku sie toczy - raczej wszystko pozytywnie
Dorianek po pierwszych urodzinach już samodzielnie pięknie chodzi,nie raczkuje juz wcale jak sie przewróci to zaraz wstaje i idzie na nóżkach.
Nadal ma tylko 2 ząbki hehe ale widać w góry coś bedzie sie święciło 2 jedynki i 2 dwójki na raz chyba beda szły,lekarz mówił ze bedzie masakra :(
No cóż obrzera sie na potęgę słodyczami,cistakami,plauszkami wszystko co na stole do kawki stoi to jest w jego rączkąch hehe,a pozniej obiad i deser jest blleee i tyle mam z nim.
Mówi już sylabami MA-MA ,TA-TA,DZIA-DZIA,BA-BA,BLEE,DA-DA takze postępy
Pokazuje jaki jest duzy,jakie ma kłopoty,daje czesc prawą rączką,bije piątkę,daje z bani,pokazuje jakie dobre,tańczy rewelacyjnie i NOWOŚĆ pokazuje paluszkiem co chce.

Uwielbia bawić sie z Tomkiem,budują wierze,chowają sie sobie,gonią jest wesoło
Tomek pomieszkuje u mnie od 2 miesiecy do końca roku bedziemy razem,a od stycznia planujemy pojsc do pracy,ze mną jeszcze omyslimy ale on na pewno.

JESTEM SZCZESLIWA

superrr że Ci się układa tzn WAM

Gratulacje dla Dorianka . Fajnie ze mówi :)


Coś frekwencja na BB się bardzo pogorszyła ... i ja też jakos mało zaglądałam :baffled: . Niby siedzi sie w domu a cały czas brakuje na wszystko czasu achhhhh.

Kacper broi :) gra w piłkę, biega po mieszkaniu jeździ samochodzikiem i robi brum brum:). Nie znosi się ubierać jak trzeba wyjść z domu i potrafi tak krzyczeć , że szok :D

Buziaczki dla WAS
 
reklama
no women masz szczescie:-p;-)to teraz juz czesciej bede cie wywolywac bo widze ze wtedy sie pojawiasz:-) Dorianek to super gosc, fajnie go opisalas:tak:super ze z Tomkiem ci sie uklada, zycze zeby to juz byl TEN na cale zycie:tak:


U nas mowa poszla do przodu:tak:juz jest mama, tata, gaga(dziadzia);-), baba, lala, bleee, no i po swojemu - dzzziziaaa( dzidzia), ktk( kotek), hał hał( piesek), ahaha(konik):-p, pokazuje ze bedzie robila kupke-jak ja zapytam czy chce jej sie kupke; pokazuje ze chce pic, kiwa glowa na TAK albo NIE, jak ja zapytam czy chce spac to pokazuje na tak albo nie i idziemy spac jesli tak:-p potrafi pokazac w ksiazce gdzie jest mis,piesek, konik, swinka, kaczuszka, dzieci, pani, krolik, zabka, rybka... wie do czego sluzy szczotka do wlosow, szczoteczka do zebow, lyzeczka, szklanka itp tylko cholera z nocnikiem mamy ciagle problem, nie chce mi na nim siedziec

zaczyna sie juz kumata robic;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry