reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dobry wieczor:tak:

Asix, pisz pisz co u Was??? Oskar tez ma fochy:dry::-p:baffled:

Beatko, gratuluje autka, czekam na fotki:tak: no i kurujcie sie, u nas Oskar ma ciagle zapchany nosek, nie wiem, nie leci mu katarek tylko sapie czasem jak oddycha, daje mu wode morska... powinnam cos innego?? hmmm, ja w sumie tez mam czasem katar, ale ja to ja pojde i wysmarkam nosa, o Oskarus jeszcze nie bardzo:confused:

Aluska, bede teskac:-( szybko wracaj:tak:

Mirka, to Wy w Polsce juz do Nowego ROku? ...to sie nazywa dluuuugi urlopik swiateczny;-);-)

Sabinko, u nas tez mamy jedno spanko w dzien od 12 do 15 tej (z przesunieciami, ale srednio 3 godzinki). Buziak dla Kapika:tak: a co do flamastrow to daj linka, bo tez nie wiem co kupic, a zabawek jest juz moc!!!! Ciastoline balabym sie ze Oskar zje:tak: ale kredki, flamastry bezpieczne to chyba dobry pomysl:tak::tak::tak:


U nas Oskar robi sie juz taki fajny chlopczyk, coraz mniej juz dzidzi... juz wie gdzie zaklada sie czapka, pampersa, sliniaczek, butki czy skarpetki - baa, nawt sam probuje:-D juz chyba wiekszosc rozumie, bo reaguje wlasciwie na polecenia, bawi sie super w berka, w chowanego, robi sroczka kaszke gotowala, cacy, pa-pa, jaki duzy urosne, pokazuje jakie dobre, wie gdzie tata ma uszy, nos, w ogole ma ogromne poczucie humoru - jestem zakochana:-D:-D:-D ale jest minus.... nie moze zostac sam... na moment - do 15 minut jak oglada bajke, ale tak to musi byc mama czy tata w zasiegu wzroku, a najlepiej raczek... nawet jak sie super bawi a ja na momnet wychodze z pokoju - np. wstawic czajnik, to Oskar juz raczkuje za mna i sie krzywi a potem po swojemu na mnie krzyczy:dry::dry: ach... mamisynus :-D:zawstydzona/y:

poza tym jutro kupujemy wykladzine do pokoju Oskarka - na gore (na wiosne bedzie juz tutaj mial swoj pokoik), bo jednak panele mnie nie zadowalaja... jest za twardo, a tak bedzie mogl nawet polezec na podlodze, noi zamoilismy do naszej sypilani i do pokoju Oskara szafy suwane, mezus bedzie montowal:-p

to tyle co u nas;-)
 
reklama
Jolie... a to masz ucznia w klasie:-D:rofl2: a wlasciwie juz nie masz:-p oby sie opamietal chlopak:-p

Sabinko, znalazalm takie kredki i flamastry, faktycznie sa od roczku, chyba sie skusze:-):-)
 
Dzień dobry:-)

ja się witam i zmykam odgruzowywać mieszkanie:-D

Anulka beda foty napewno co do Oskarkowego katarku to sól morska albo euphorbium compositum sprey do noska homeopatyczny
Jolie ale uczeń fiu fiu co to sie porobiło teraz:szok:
 
Hej, hej...

u nas dzionek mianal na kupowaniu wykladziny i jej montazu... mezus biedny sie nameczyl, ale wykladzina juz lezy w pokoju, teraz (w poniedzialek) tylko listwy p/podlogowe i gotowe:tak:

Beatko dzieki za odpowedz:tak:


Pustooooo tuuuu, jak tak dalej pojdzie to hmmmm... szkoda:zawstydzona/y::-:)baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Dobry wieczór.
U nas dziś zakupowo-spacerowo. Jakoś tak szybko dzień minął. Zaraz tylko mycie, jakiś odcineczek ulubionego serialu, Friends na przykład, i spać.
Pozdrawiam.
 
Do góry