reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

bry wieczor... łoooo sie narobilo, nikogo nie ma :sorry:
gdzie sie podziewacie kochane??:eek:

...czy jak bede sadzac malego tylko w weekendy to nauczy sie robienia do nocniczka?? w tygodniu nie mam czasu, bo wracam pozno klade malego spac i nie ma kiedy.... a mezulek powiedzial ze do konca zycia moze mu dupke podcierac i pamperchy zmieniac, dla niego nie ma roznicy i malego niechce stresowac :angry: ....nie moge go przekonac by sadzal malego.... jak sadzicie czy weekendowe nocnikowanie cos da?

dzieki aluska za buziaki :-)
larvunia maluchy sa naprawde madre i bardzo szybko ucza sie roznych rzeczy wiec mysle ze predzej czy pozniej zalapie:tak:
 
reklama
Hello:-)
Ja jestem zawsze z Wami duchem:tak:ale niestety wczoraj wieczorkiem nie mogłam wejsć:crazy:przegladarka wywalała mnie:wściekła/y:więc poszłam spać;-):-)
Anulka strasznie to przykre z ta dziewczynką:-(
Anulka straszne, jak takie maluchy odchodzą :-(
Odnośnie nocnego odstawiania to u nas przez trzy noce wojował Damian, a ja spałam w innym pokoju. Z czasem Tymek na widok Damiana sam się kładł, bo wiedział, że od taty nie dostanie cyca. My stwierdziliśmy, że to trochę lepsze dla dziecka jak to tato odkłada dziecko, a nie mama, która pewnie aż pachnie mlekiem ;-) Masakra trwała trzy noce, później było o wiele lepiej, ale do tej pory (2-3 tyg. po akcji) Tymek potrafi się budzić i płakać kilkanaście minut. Podobno najważniejsze to "zatankować" dziecko na maxa na noc a później się nie ugiąć, bo muszą się przestać produkować soki żołądkowe o konkretnych godzinach.

Beata my Dadom mówimy stanowcze nie. Kupiłam raz jedną paczkę i wtedy poczułam jak siki Tymka śmierdzą (w innych pieluchach ten zapach jakoś ginie). Druga sprawa, to tak, jak sama zauważyłaś po zasikaniu są twarde jak kask, a i jak sa świeże to do najmiękkszych nie należą. Po trzecie są jakieś takie duże i raz Tymkowi uciekła z nich kupa. A po czwarte pojawiły się odparzenia na pupie i siusiaku. Z kilku przetestowanych firm dla mnie najlepsze są Rossmannowe (dziś kupiłam rozmiar 4 - 50 sztuk za 27 zł, normalnie 30 zł). Porównywalne są z Huggisami, troszkę słabsze od Pampersów.
A i dziękujemy za życzenia :tak:

Żłobek... ja jestem dzieckiem żłobkowym, ponoć ryczałam jak mnie tam mama zaprowadzała, ale do momentu, kiedy zaczęła najpierw zaprowadzać brata do przedszkola a później mnie do żłobka, bo wcześniej było odwrotnie i ja myślałam, że Marcin chodzi z mamą do pracy a ja musze tam sama zostawać. A ja nie wiem czy bym zostawiała moje dziecko w żłobku... pewnie jak bym nie miała innego wyjścia to tak. A mamie tez się należy coś od życia a nie na okrągło dziecko, choćby było nie wiem jak kochane. Dzięki temu też się bardziej za sobą tęskni, jak to zauważyła Sabina. Tak więc chyba więcej plusów takiej sytuacji niż minusów.
Jolie no to muszę obserwować te pieluchy a ja też jestem dzieckiem żłobkowym:tak:;-)

hejka
dziękuje za miłe słowa

widzę że nie ma tu zbytnich tłumów, to może jakos bardziej sie zorganizuję i zacznę cześciej zaglądać bo przyznam, ze czasami mi was brakuje. :-p :-)


anulka to przykre że taki małe dzieci odchodzą i to jeszcze w taki dzień. :-(

widzę że poniektóre z was pousuwały konta z nk, szkoda ale to wasz wybór.

U nas już ok, davidek ma się dobrze, byłam dziś w szpitalu odebrać wyniki i wszystko OK, zalecają tylko regularnie mierzyć obwód glowki, ale to sama wiem, nie muszą mi tego mówic.
Acha i Davidek ma 3 zeby, wczoraj wyszła mu górna jedynka :-):-)
Wisienko widzisz a tak martwiłas sie o zęby

Czesc dziewczyny,
melduje sie krotko jestesmy wszyscy chorzy dorwal nas jakis wirus i zdychamy.:baffled:
Odezwe sie niedlugo. Dobranoc
Zdrówka życzymy:tak:

Heloł:tak::tak::tak:

Amandziuszce kryzys pieluszkowy juz chyba mina bo zrobiła dzis raz kupke na nocniczek i 3 razy siku i nie protestował przy sadzaniu:tak::tak::tak:

Do tego grzecznie siedziała z moją siorką a pojechała do żłobka po zgłoszenie no i pani powiedziała że jak wypełnie i im odniosę to żebym raz w tygodniu do nich dzwoniła dowiedzieć się czy zwolniło się miejsce:tak::tak:
Jolie dziękuję za komplementa w imieniu Amandy:tak::tak::tak:
Torcik świetny :tak::tak::tak::tak:ja spróbuję sama na drugie urodzinki zrobić a przynajmniej się postaram;-):confused::tak::tak:
Zdróweczka Wam życzę :tak::tak::tak::tak:
Beata zdróweczka równiez dla Was przesyłam:tak::tak:
dziękuje za pozytywna opinę co do mojej decyzji o żłobku:tak::tak:;-)
moja teściowa mnie wyśmiała w tej sparwie i miałam wielką ochotę aorte jej zębami przegryźć:evil::evil::evil::crazy:

Anulka przykre to strasznie:-:)-:)-:)-(

Larvuniu Amanda niestety ma tak samo i do tej godziny (u mnie jest 23.50) miała już dwie pobudki:baffled:
Buziaki dla Marcelka:tak::tak::tak:
Aluśka tak trzymaj;-)z tętnica też:-D

wooooo matko droga...

nikogo tu dzis nie bylo???????:dry::dry::dry:
Ja jestem:-p

no rzeczywiscie cos pusto:-p
gdzie jestescie mamcie????

Maryska zaczela chodzic od trzech dni w zasadzie juz chodzi.

a moj maz mnie starsznie zdenerwowal:angry: zna moje haslo do forum i wlazl tutaj , przejrzal historie postow i sie oburzyl ze pisalam o jego rodzicach i o nim:wściekła/y:ale sie wqrzylam, odrazu zmienilam haslo. tyle ze on lamie czesto hasla bo jest dobry w te klocki:crazy:
A to męzuś Kathe:angry:ja mam w ulubionych komp jest na hasło ale mój je zna więc moze wejsc.mam to gdzies niech czyta:rofl2:
 
dzień doberek:-)

ale mało piszecie czytać czytam codziennie ale i tak nie ma za wiele co czytać:-)
Kathe kurcze ja bym mężusiowi wybiła z głowy wchodzenie i czytanie!
mój podobnie jak Elbry i Beatki zna hasła ale jego nigdy nie interesuje co pisze:-)
Anulka o jejku biedne maleństwo :-( a jeszcze biedniejsi rodzice i rodzinka ehhh
Joli torcik cudny:-) ucałuj Tymusia:-) słodziak z niego extra
Beatko jak zdróeczko lepiej...ucałuj Oleńkę kochaną i zdroweijcie...i Ty to bidulko masz z tą pracą...ehhh
Elbra w końcu zobaczyłam domek jest cudny:-) Elbra co do dzidzi to na bank bedzie zobaczysz;-) ja wiem bo wy czekacie na nas;-) heheh ja planuje zcząć staranka styczeń luty:-) narazie do końca grudnia muszę sie wyszaleć:-)
Aluśka super że AMandzia pójdzie do żłóbka :-) ja Kapika też chciałam dac tak żeby sie oswajał z dziećmi ale niesttey u nas tylko 1 żłobek i nie ma szans na dosanie się ...ehhh, ale się uśmiałam z tą kupką:-) hihi
Larvunia Marcelek cudny w nowej fryzurce:-)
Wisienka super ze wyniki Davidka ok:-) i gratulujemy zabka:-)
Liluś co tam u was:-) jak Gabryś rośnie facet wielki :-)
Anineczko co u Was nic nie piszesz:-(??
Bira halllooo:-) where are You?:-) lenia masz czy co:-)
Asix no i jak tam u was?? lepiej coś?
Vido zdróweczka:-)
Mirka szczęśliwej podrózy i wesołych świat
Anitt wesołych świat!

jak kogos pominęłam to wielkie przepraszam ale już jestem padnieta:-(

co do zdjeć i NK ja konta nie usunęłam, zdjęć na BB też nie i też nie będę usuwała...jedyne co zrobiłam to zablokowałam picase dla znajomych i tyle:-) bo miałąm tam już tysiace zdjeć i wszystkie ot tak dostępne:-)

co u nas:

praca dom praca dom...i zamawianie prezentów na gwiazdkę:-)
Kapik dostanie od nas ciastolinę i flamastry obie rzeczy od 1+ i tyle:-) dość ma zabawek i innych gratów! ostatnio dostał jeszcze osiołka na biegunach i już wogóle nie mam na nic miejsca:-)
poza tym już jakiś czas chodzi sam:-) śmiesznie to wygląda czasami no ale ulga dla moich pleców...
śpi już 1 raz w dzień...dalej jest z opiekunka i maja sie dobrze:-) budzi sie w nocy i marudzi..nie wiem czemu;/ tzn. wiem...widze idącą 4/.....wrrr no ale ile można..
pozatym tańzczy spiewa gada...bawi się super koles się zrobił:-) wreszcie można sie z nim pobawić...no i to tyle:-)
ja ciągle pracuje i coraz bardziej mam dosć...ale na szczęście coraz bliżej swięta:-)

buziaki kochane i do napisania:-) wpadne jutro ucałujcie maluchy:-)
 
witam!!
sabinko dzieki za pamiec :)
jak u nas?? czy lepiej??? nie bardzo.... ale ciagle mam nadzieje...
szybko naklikam co u nas i lece do pracki, a jutro poczytam...
macius zaczal chodzic(niepotrzebnie panikowalam) smiesznie to wyglada-wstaje w nocy na jedzonko-nie wiem czemu :( no i sie zrobil taki histeryk, ze szok a babci za h... sie nie da wytlumaczyc, zeby mu wszystkiego nie dawala (jak tel. komorkowy) jak on chce , bo inaczej jest pisk i krzyk, no i to tak w szybkim skrocie :)

sabinka-tak czytalam o kacperku i bardzo sie ciesze, ze on juz taki fajowy (w sumie jakbym o macku czytala-oprocz fochow, hehehehe!||!!!)co do prezentow na swieta to ja nie mam weny-zabawek ma od cholery a taka castoline to by jadl :( wiec lipa!!!
dobra ja spadam bo juz jestem spozniona!!buziolki mamuski!!!
paaaaaaaaaa!!!!!!!!
 
Cześć dziewczyny.

Mirka Asix witajcie.
Asix trzymaj się i nie daj się.

no rzeczywiscie cos pusto:-p
gdzie jestescie mamcie????

Maryska zaczela chodzic od trzech dni w zasadzie juz chodzi.

a moj maz mnie starsznie zdenerwowal:angry: zna moje haslo do forum i wlazl tutaj , przejrzal historie postow i sie oburzyl ze pisalam o jego rodzicach i o nim:wściekła/y:ale sie wqrzylam, odrazu zmienilam haslo. tyle ze on lamie czesto hasla bo jest dobry w te klocki:crazy:

Kathe zostaw Mu gdzieś tu na forum "list miłosny", niech chłop poczyta i się zdziwi, a przy okazji: MĘŻU KATHE - POZDRAWIAM. :eek:
U mnie wszystkie loginy i hasła są zapamiętane w komputerze, a mój mąż nie ma czasu i ochoty na czytanie co ja tu wypisuję.

Nie chwaliłam się, ale od 2 grudnia jednego mojego największego klasowego łobuza nie ma - jest w szpitalu psych. na obserwacji. Nie powiem, żebym płakała z tego powodu; obu coś mu to dało.

Pozdrawiam
 
wpadłam się przywitać i pożegnać zarazem:-(

sąsiedzi zgłosili się po odbiór kompa:confused: a tak sie z rana zastanawiałam kiedy to nastąpi i nastąpiło:baffled::-(

Mirka przyjemnego pobytu w Polsce zyczę:tak::tak::tak:
Kathhe no nie ładnie mężuś tak bez pozwolenia tu zagląda :dry:nu nu klaps w du ę się należy:-p;-)Gratki dla Marysi za samodzielne kroczki:tak::tak::tak:
Jolie mam nadzieję że ten pobyt w szpitalu łobuzowi pomoże:tak:;-)
Asix gratulacje dla Matiego za chodzenie:tak::tak::tak::tak:
Sabinka tulasy na rosnące zębole i zarwane nocki:confused: super prezenty Kacperek od Was dostanie:tak::tak::tak:
Larvunia, Liluś, Anineczka, Misia, Beata, Wisienka, Bira, Elbra,Pusia,Krecik,Women, Dziunia sereczne buziaki dla Waszych szkrabów:tak::tak::tak:


Baj Baj Kobitki:tak::tak:


Ps. niezapomnijcie o nas :zawstydzona/y::tak:;-)
mam nadzieję że szybko wrócę z powrotem:confused:
Przepraszam z góry jak którąś pominęłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Cześc dziewczynki:-)
odzywam sie nie zapominam ale jestem bardzo padniętra po całym tygodniu.
Sabinko ciesze się że się odezwałaś :tak:fajnie że opiekunka sie sprawuje a Kapik zaczął chodzić.
Gratulacje dla kolejnych chodzacych maluszków Kapika, Marysi i Maciusia:-D:-D
Sabibko u nas bez zmian dzieciaki maja antybiotyk tzn Ola ma zmiany w oskrzelach:-(Już dwie noce bardzo kaszle w nocy i na zmiane czuwamy przy niej.W ciągu 3 dni od kataru ma zapalenie oskrzeli mimo podawnego eurespalu dlatego jestem zdziwiona tak szybkim postępem choroby.A ja mówię juz tez od wczoraj biorę antybiotyk i jakoś sie kulam do pracy.:tak:
Asix dawaj znać co tam u Was:tak:
Mirka fajnie ze jesteś zadowolona z pobytu:tak:odpoczywajcie

A i odezwała sie do mnie Karina zyje tylko Szymka ma chorego ale wiadomo teraz ta pogoda więc większosc z nas choruje

A i jeszcze chwalę się kupiliśmy wczoraj autko ale dostaniemy je około środy bo zakładamy alarmy, opony, filtry jakieś paski i takie tam.Jest ślicznym srebrnym passatem kombi:-D:tak:Do płaszczyka mi pasuje:-D
 
Do góry