reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
witajcie kochane

przepraszam że tak z doskoku ale kompletnie nie mam na nic czasu, wpadłam tylko powiedzieć że pamietam o was i żyję.

Ostatnio miałam takie przeboje że szkoda gadać :-( w dniu urodzin Davidka cała moja rodzina się pochorowała, razem ze mna - złapaliśmy rotawirusa, a żeby tego było mało to jak byłam u pediatry to ta wymiśliła u dawidka podejrzenie wodogłowia :dry:
wiec nie musze chyba mówic ile mnie to nerwow kosztowalo, bo o kasie nie wspomne :sorry2: dav nie jest ubepieczony.
naszczescie w srode bylam w szpitalu, zaplacilam i porobilam mnostwo badan i wszystko wyszlo OK, normalnie mam ochote zabic ta pediatre :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mam nadzieje ze u was wszystko dobrze i dzieciaczki zdrowe
pozdrawiam i caluje
 
witajcie kochane

przepraszam że tak z doskoku ale kompletnie nie mam na nic czasu, wpadłam tylko powiedzieć że pamietam o was i żyję.

Ostatnio miałam takie przeboje że szkoda gadać :-( w dniu urodzin Davidka cała moja rodzina się pochorowała, razem ze mna - złapaliśmy rotawirusa, a żeby tego było mało to jak byłam u pediatry to ta wymiśliła u dawidka podejrzenie wodogłowia :dry:
wiec nie musze chyba mówic ile mnie to nerwow kosztowalo, bo o kasie nie wspomne :sorry2: dav nie jest ubepieczony.
naszczescie w srode bylam w szpitalu, zaplacilam i porobilam mnostwo badan i wszystko wyszlo OK, normalnie mam ochote zabic ta pediatre :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mam nadzieje ze u was wszystko dobrze i dzieciaczki zdrowe
pozdrawiam i caluje
wisienka no to rzeczywiscie mieliscie przeboje, dobrze ze maly nie zlapal rotawirusa no i ze okazalo sie ze wszystko dobrze
 
dzień dobry

kathe
Davidek tez mial
najpierw moja mama, potem Davidek, nastepnie Danny, a nastepnego dnia ja z siostra :no: no masakra jedym słowem
z małym było tak źle że jak byłam u pediatry to wypisała mi skierowanie do szpitala, ale odczekałam jeszcze 2 godziny i jakoś się wymioty uspokoiły.


anulka dzięki, davidek ucałowany
ty również ucałuj Oskarka
 
Hej koleżanki.

Pobierznie przejżałam stronki bo mi tu maruda jęczy.
Ale widze,że afera z Nk jest.Ja już wiedziałam o tym troche czasu ,zablokowałam galerię dla obcych.
Widze,że kasujecie zdjęcia nawet z zamknietego.
Ok.Może całkowicie wykasowac ten wątek?:confused:
Bo po co ma byc pusty?:dry:
Ja tam nie mam zamiaru wykasowywac zdjęcia.:-p

Bira zobaczyłam też,ze pytałas o cene monitora.Tak myśle,że 300 zł + koszty przesyłki będzie ok.


Aaa mój laptop w servisie w Warszawie.:angry: Nacieszylam się nim 2 miesiące:wściekła/y:
 
Cześć:-)
Nie rozpisałyście się jakos specjalnie:dry:Kurcze kiedys ciezko było nadrobić jeden dzień a teraz:-(pustki.
U nas tez stara bieda po pracy pojechaliśmy do Tesco już na duze zakupy potem tylko pierdoły i mięsko zostanie:tak:A w Tesco dla zainteresopwanych po 3,59 są desery Hippa z twarożkiem,musli jak dla nas najlepsze najsmaczniejsze ekstra tylko normalnie bardzo drogie ale teraz ta cena może być:tak:
A wypróbowałam te pieluchy biedronkowe dada sa ok na dzień ale na noc nie ryzykuję i pampersa mam.Generalnie za tą cenę rewelacja polecam:tak:
Ja mam zapalenie krtani lekkie ale popołudniami nie mówię zbyt wiele a Olka biedna złapała katar:-(.Wróciłam z pracy a tu fontanna z noska:-(Szkoda mi jej bo naraz powyskakiwały jej zmiany skórne na policzkach i rączkach od infekcji.,
No dobra tyle od nas :-)A i jeszcze pod choinkę chyba sobie to autko w końcu kupimy:-D

Dzien dobry:tak:

Anitt, milego pobytu w POlsce, bedziemy Cie pamietac;-):tak::tak::-p

Kathe... no jakos musimy dac rade;-):zawstydzona/y:

Beatko, juz zawieszalas ozdoby swiateczne? Choinke tez juz ubieracie, bo pisalas o lampkach? Ja tak wlasnie sie zastanwiam kiedy i mysle ze k. 15tego grudnia, i nie wiem czy sztuczna wyjac z piwnicy czy kupic zywa:dry: no i ozdoby, chyba zrezygnuje z bombek szklanych, choc mam glownie takowe:-D ale co tam kupie jakies slomkowe, drwniane, papierowe:tak:
Anulka mam lampki na choinkach na tarasie ale w domku tylko świecznik taki piękny wianek słomkowy z bombkami od mamy mojej na ścianie i aniołka.Nie widziałm dzisiaj żadnych ładnych wianków na drzwi:no:My choinkę tak jakoś 20 będziemy w domku stroić zresztą zobaczymy;-)

witajcie kochane

przepraszam że tak z doskoku ale kompletnie nie mam na nic czasu, wpadłam tylko powiedzieć że pamietam o was i żyję.

Ostatnio miałam takie przeboje że szkoda gadać :-( w dniu urodzin Davidka cała moja rodzina się pochorowała, razem ze mna - złapaliśmy rotawirusa, a żeby tego było mało to jak byłam u pediatry to ta wymiśliła u dawidka podejrzenie wodogłowia :dry:
wiec nie musze chyba mówic ile mnie to nerwow kosztowalo, bo o kasie nie wspomne :sorry2: dav nie jest ubepieczony.
naszczescie w srode bylam w szpitalu, zaplacilam i porobilam mnostwo badan i wszystko wyszlo OK, normalnie mam ochote zabic ta pediatre :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mam nadzieje ze u was wszystko dobrze i dzieciaczki zdrowe
pozdrawiam i caluje
Kurcze Wisienka szok:szok::szok::szok:współczuję teraz wiesz co to rotawirus:-Dmy też na Olki roczek mielismy tzn ja miałam non stop kibelek masakra.
Dobrze ze juz wam lepiej ucałuj Davidka

Hej koleżanki.

Pobierznie przejżałam stronki bo mi tu maruda jęczy.
Ale widze,że afera z Nk jest.Ja już wiedziałam o tym troche czasu ,zablokowałam galerię dla obcych.
Widze,że kasujecie zdjęcia nawet z zamknietego.
Ok.Może całkowicie wykasowac ten wątek?:confused:
Bo po co ma byc pusty?:dry:
Ja tam nie mam zamiaru wykasowywac zdjęcia.:-p

Bira zobaczyłam też,ze pytałas o cene monitora.Tak myśle,że 300 zł + koszty przesyłki będzie ok.


Aaa mój laptop w servisie w Warszawie.:angry: Nacieszylam się nim 2 miesiące:wściekła/y:
Anineczko ja tez nie wykasowywałam :no:mam nadzieje że nikt nie wykorzysta moich zdjęc na nk nic nie mam bo wiecie czemu
 
anineczka ja tez bede wstawiac co jakis czas swoje, bo przeciez galeria jest poblokowana. a co do tej afery z nk to mysle ze polowa z tych osob to gowniarze ktorzy w idiotyczny sposob chcieli sie pobawic. czesc z nich to pewnie tez chorzy zboczency.niestety i tacy chodza po swiecie. trzeba tepic i tyle.

Beata dzieki za info o deserkach:tak:my tez je lubimy:tak: w tesco tez groszek jest duzo tanszy:tak: ale pewnie juz widzialas:-p
a co do dada to tez uzywamy, w nocy tez i sa spoko. od pampersow mala dostala uczulenia:-(


mnie tez czekaja duze zakupy, ale chyba zostawie to na srode bo jutro szczepienie.Musze kupic prezent dla mamy i tescia, pozostale juz mam.

qrcze przez te odcycowanie strasznie apetyt mi wzrosl i to widac:dry:
 
reklama
Witam:tak::tak::tak:

wybaczcie ale ostatnio nie mam weny i czasu na pisanie :baffled:
Przez moja wszędobylską teściową i marudzącą Amandę:baffled::confused:
Małej się coś odmieniło i od 2 dni nie chce siedzieć na nocniku za to upodobała sobie swoje łóżeczko:szok::szok::szok:
Myślałam wczoraj po południu że chce się położyć bo zmęczona czy cóś a ta weszła do łóżeczka (była w majteczkach i spodenkach bez pieluchy ) siadła na poduszce i nakryła się kołderką a następnie zaczęła wołać "si" no i było si na poduszce:baffled::crazy:

dzisiaj to samo chciała zrobić ale już wiedziałam po co tam idzie i jej zabroniłam:dry:

witajcie kochane

przepraszam że tak z doskoku ale kompletnie nie mam na nic czasu, wpadłam tylko powiedzieć że pamietam o was i żyję.

Ostatnio miałam takie przeboje że szkoda gadać :-( w dniu urodzin Davidka cała moja rodzina się pochorowała, razem ze mna - złapaliśmy rotawirusa, a żeby tego było mało to jak byłam u pediatry to ta wymiśliła u dawidka podejrzenie wodogłowia :dry:
wiec nie musze chyba mówic ile mnie to nerwow kosztowalo, bo o kasie nie wspomne :sorry2: dav nie jest ubepieczony.
naszczescie w srode bylam w szpitalu, zaplacilam i porobilam mnostwo badan i wszystko wyszlo OK, normalnie mam ochote zabic ta pediatre :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mam nadzieje ze u was wszystko dobrze i dzieciaczki zdrowe
pozdrawiam i caluje
Wisienka współczuję nerwów i chorubska na urodzinkach:-:)no::no:
A tą pediatrę to bym walcem przejechała za coś takiego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dobrze że z Davidkiem wsio ok:tak::tak::tak:
Kathhe gratulacje za odcycolenie Marysi:tak::tak::tak: mi apetyt też niestety wzrósł .......a cycki spadła:no: ach jaka szkoda:zawstydzona/y::dry:
Anulka powodzenia w odstawianiu Oskarka od piersi:tak::tak:;-)
Anineczko ja pokasowałam zdjęcia z galerii ale postaram sie co jakiś czas wklejać nowe:confused:
i te zaległe urodzinowe postaram się niedługo wkleić:zawstydzona/y::confused:
Beata co do tych pieluch dada to u mnie tak było że pierwsza pielucha spoko a od drugiej dostała Amanda starsznego uczulenia :no: miała całe okolice intymne w czerwone plamy i w ropne krosteczki:no::no: dlatego też na noc bym Ci nie plecała:confused:
Anitt Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku:tak::tak::tak::tak:
 
Do góry