reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Byłam dziś po południu u sąsiadki obok bo dostałam zaproszenie na kawkę i pogaduchy wielki plus że na dwór nie musiałam wychodzić:-p
Ma 17 miesięcznego synka także Amanda miała kompana do zabawy chociaż na początku strasznie chciał ją przytulać i całować no ale Amandzi się nie bardzo podobały jego amory więc go odpychała i chowała się za moimi nogami albo za jego mamą:-D:-D później mu przeszło i bawili się już grzecznie ale osobno każde inną zabawką:-D:-D:-D
my se pogadały i było tak miło że dostaliśmy zaproszenie na jutro:-D:tak::tak::tak:
 
reklama
helou:-)

ja tylko na chwilke bo robie placki ziemniaczane:-)
jak zwykle nadrobie wieczorkiem:-)
dzis opony w końcu zmieniłam uff...
kochane jakaś chodze przymulona ostatnio masakra...wczoraj do 23 pracowałam:-( i teraz tak mam ciagle ehhh... masakra...

współczuje Ci że musisz że masz tyle roboty ... biulka

pusia-widzialam stronke-super makijaze, apropos tego to za 2 tyg. bede miala przedluzone rzesy:-D:-D:-D:-D
kumpelka ma egzamin no i potrzebuje modelki-no wiec ja sie wciskam, hehehehe!!!
dobra ide malemu dac obiadzik!!

super że się podoba :)).
OOO fajnie będziesz miała długie rzęsy ;-):-) trzymam kciuki za koleżankę :))

Heloł:-):-):-)

U nas ciepło i miło. Zaliczyłyśmy ponad dwugodzinny spacerek, późnej obiadek i teraz Indzia śpi:-) A ja zaraz atakuję łazienkę.

kurcze a u nas zimnica mokro wieje fuuuu nie znosze takiej pogody :crazy:

Pusia fajnie że Kacperkowi kanapeczka smakowała:tak::tak::-D
Pusia masz do tego talent :tak::tak:;-)
bardzo ubolewm że tyle kilometrów nas dzieli :baffled::-:)-(;-)

Dziękować dziękować :zawstydzona/y:. No szkoda że nie mieszkamy bliżej sibie :)) miała bym stałą modelkę hihi.

Co do piersi to pilnuj żeby Ci się kamole twarde nie zrobiły bo potem może być cięzko

Byłam dziś po południu u sąsiadki obok bo dostałam zaproszenie na kawkę i pogaduchy wielki plus że na dwór nie musiałam wychodzić:-p
Ma 17 miesięcznego synka także Amanda miała kompana do zabawy chociaż na początku strasznie chciał ją przytulać i całować no ale Amandzi się nie bardzo podobały jego amory więc go odpychała i chowała się za moimi nogami albo za jego mamą:-D:-D później mu przeszło i bawili się już grzecznie ale osobno każde inną zabawką:-D:-D:-D
my se pogadały i było tak miło że dostaliśmy zaproszenie na jutro:-D:tak::tak::tak:

Fajnie zazdroszcze ja biedna nie mam nikogo takiego kogo mogła bym odwiedzić na ploteczki z dzieckiem hlip hlip :-(

My byliśmy dziś na basenie :)) godzinke - Kacper musi sie na nowo przyzwyczajać bo po wakacyjniej przerwie bylismy dopiero dwa razy ( cos nam zawsze wypadało, a to katar a to ktos przyjechał) ale dzis już mu się podobało i bawił sie :)).

Jest mi zimno dostałam @ i nic mi sie nie chce

Własnie Kacper mnie zaczepia :) podbiega do mnie niby ukratkiem mnie dotyka i szybko ucieka hihi mały spryciaż
 
szybko mi poszło ale wystąpił mały mankament:crazy:
Otóż za przeproszeniem cycki mi się pokrzywiły:baffled: ponieważ w lewej piersi cały czas mam pokarm a w prawej już nie przez co jest dużo mniejsza:baffled::no:
Ściągam sobie delikatnie pokarm żeby tylko nie była tak nabrzmiała bo po nocy to normalnie cycek jak kamień jest:no::no:
Dziewuszki z innego forum poleciły mi picie szałwi ale pani w aptece powiedział że na to mi nie pomoże więć nie kupiłam także jak do końca tygodnia nic się nie zmieni to pójdę z tym do lekarza no chyba że Wy kochane znacie jakieś domowe sposóby na zatrzymanie laktacji:confused:
pij duzo mięty:tak:
 
Aluśka ale się usmiałam z amorów:-D

Tak poczytałam was ale jakiś mętlik mam w głowie:baffled:a tak ogólnie to nic mi sie nie chce przez tą zasraną pracę:angry:Zamiast siedzieć na dupsku w domu do końca roku to się wybrałam.Stara a głupia :wściekła/y:aż zła jestem na siebie.Dzisiaj pytam właściciela kiedy min poymienia krany a on ze nie wie ale ja drążę temat a on że chyba zbankrutuje:szok:.Myślałam ze zejdę i tak się wkurzyłam na niego.powiedziałam mu że kurde to ja tutaj wymyślam wystawy, już byłam u pary lekarzy,światła kazałam powymieniać,stare kwiaty wywalałam, wszystko inaczej kazałam poukładać a on że bankrutuje kretyn.To po co dupek mnie zatrudniał tez mu to powiedziałam.No i jeszcze gwóźdź programu stara kierowniczka jeszce pracuje ze mna super co teraz jest dwóch kierowników poprostu masakra
Elbra dawaj wódę bo musze się napić:-D
Mirka ja daję wodę i herbatkę bobovita:tak:
Anulka a jakie kalendarze robicie?
Asix ja też bym wróciła z miła checią taki facet fiu fiu :-)
Pusia mnie też stronka ta nowa podoba się fajnie że się zaczyna kręcić i myslę ze jest szansa na sukces:tak:
Sabinko placki ziemniaczane miałaś o matko to moj mąż jak by wiedział to by zaraz się wprosił tak je lubi ja to w życiu nie robviłam ich:zawstydzona/y:
Anineczko ale co z męzem na swięta nie będzie?No i 6 kilo wspaniale pozazdrościć.I masz podobnie jak ja niby rodziece mogliby zostać czasami z dziećmi ale w praktyce rzadko i dupa zawsze bujam sie z nimi sama:-(
Teraz bym chciała isć do fryzjera ale jak to zrobić popołudniu jeszcze raz jechać do gdyni z nimi masakra ledwo wysieda no juz nie wiem ale mam tak długie na przodzie boki że już nie pamiętam kiedy miałam takie długie:baffled:
 
no to zaczynam nadrabianie:-):-)
wogóle to dzis kupilisy zaległe urodzinowe krzesełko uczydełko...zaje....jest;-) kapik tak się ślinił na jego widok że szok;-) hehe
aleście sie rozpisały!:-)
Pusia super stronka :-) i super że biznes zaczyna sie kręcić:-) obiecuje ze uzupełnie wasze dane w tabelkach tylko mam na tamtym kompie i musze sie za to wziąść:-) a nowa stronka jest extra i zgadzam sie z Anineczką link do BB powinien być;-) heheha co do pracy to naprawdę wysmiękam ...ehh no ale zawsze z tego jakiś grosz jest;-) więc chociaż tyle:-)
Aluśka super ze tmasz możliwosć takich spotkań ze znajomą..u mnie niestety z tym jest problem..nie mam nikogo aż tak bliskiego buuu...'kurcze ratki dla Amandzi za dzień bez pieluchy:-) ja zrobie taki w lecie:-) hehe i proszę placuszków troche :-) musiałam wyrzucić bo za dużo zrobiłąm:-)a z m,leczkiem nie pomogę:-( nie znam się:-(
Elbra cytrynówka mniam mniam ... zostało jeszcze coś dla mnie;-)
ANineczka super że masz taką fajową teściwoą...i miłej jazdy życzę;-) a ile masz juz godzin wyjezdzonych??
Anulka sie odzywaj bo jejku dawno CI nie było:-) i ucałuj Oskarka;-)
Bira kobieto z czego Ty chcesz chudnać zwariowałaś! Gratki za próbę jedzenia;-)
Kapik dziś jadł makaron z jabłuszkiem więc mozecie sobie wyobrażić jak wyglądałą kuchnia!! wrrr:-) Bira proszę bardzo placuszki mniam mniam były:-) ale jakie to niezdrowo tłuste;-)
Asix co do przystojniaków to ja ostatnio sie zapatrzyłam na faceta co robił remont u mojej mamy normalnie ciach że ho hoh:D ale fajnie tak sobie popatrzeć;-)super ze imprezka udana:-) i jajeczka dawaj bo nawet powinny dzieciakczki jesć mi nawet pediatra przy każdej wizycie o tych jajkach przypomina:-)
Mirka ja też daje bobofruta po roku bo my je uwielbiamy a poza tym wodę herbatki i soki własnej roboty z wodą:-)
Misia super ze oczka zdrowe:-) ucałuj chłopaków:-)
Elbra kurde to ja już myśle że nie ma a Ty nawet nie zrobiłaś:-) hehe to ja też się wkręcam;-)
Beatko u nas też stara bida:-) a u Was?

to tak po krótce:-) buziaki dla was:-) idę ogranąć mieszkanko:-) bo masakra jest po dniu z Kapikiem;-)
 
Tak poczytałam was ale jakiś mętlik mam w głowie:baffled:a tak ogólnie to nic mi sie nie chce przez tą zasraną pracę:angry:Zamiast siedzieć na dupsku w domu do końca roku to się wybrałam.Stara a głupia :wściekła/y:aż zła jestem na siebie.Dzisiaj pytam właściciela kiedy min poymienia krany a on ze nie wie ale ja drążę temat a on że chyba zbankrutuje:szok:.Myślałam ze zejdę i tak się wkurzyłam na niego.powiedziałam mu że kurde to ja tutaj wymyślam wystawy, już byłam u pary lekarzy,światła kazałam powymieniać,stare kwiaty wywalałam, wszystko inaczej kazałam poukładać a on że bankrutuje kretyn.To po co dupek mnie zatrudniał tez mu to powiedziałam.No i jeszcze gwóźdź programu stara kierowniczka jeszce pracuje ze mna super co teraz jest dwóch kierowników poprostu masakra

Pusia mnie też stronka ta nowa podoba się fajnie że się zaczyna kręcić i myslę ze jest szansa na sukces:tak:

oj to nie za fajnie w tej pracy masz :baffled:

co do stronki to dziekuje za miłe słowa i fajnie jak bys miała rację z tym sukcesem :-D

Pusia super stronka :-) i super że biznes zaczyna sie kręcić:-) obiecuje ze uzupełnie wasze dane w tabelkach tylko mam na tamtym kompie i musze sie za to wziąść:-) a nowa stronka jest extra i zgadzam sie z Anineczką link do BB powinien być;-) heheha co do pracy to naprawdę wysmiękam ...ehh no ale zawsze z tego jakiś grosz jest;-) więc chociaż tyle:-)

z danymi nie ma pośpiechu :)) :-):tak:.
jeszcze raz dzieki za komplemenciki :)) ach podbudowałam się a co hihih :-D

musze iść zaraz kłasc Kacpra

jutro mamy szczepienie na 9:45 biedny Kacperek :(((
 
Beatko ojojoj z tą pracą;/kurde co za koleś;/
Pusia mój już przetrwał to szczepienie;-) na szczescie żadnych objawów nie było:-) poza tym ze głupia matka wpadła na pomysł iść na szczpienie jak 2 dwójki na raz wychodziły!! no to potem miała marudzenie do wieczora:-) a tak to spoko;-)
fajnie że Kacperek lubi basenik:-) mój tez lubi tytlko u nas zimna woda:-( i jakoś sie nam nie chce chodzić teraz:-( musimy się na gorące źródłą przejechac...

idę sprzątac dalej;-)
 
Dobry wieczór:-):-)

Ale mam dobry humor:-) Dowiedziałam się, ze kumpelka jest w ciąży. Tyle lat starań i w lipcu będzie miała swoje szczęście:-) to podwójne:-):-)

Aluśka, na zahamowanie laktacji działa mięta:-) A tą stwardniałą pierś masuj sobie pod prysznicem.

Beata,
masz zarąbistego szefa. Nie ma co... współczuję.

Elbra, jesu to straszne... Biedna dziewczyna...

Pusia, właśnie miałam Cię pytać, czy chodzicie na basen. Super, że tak. My chcemy zacząć jak najszybciej, ale na razie szukamy jakiegoś fajnego:-)

Sabinka, widziałam przystojniaka Kacperka z nowym krzesełkiem. Jest super:-):-)
 
reklama
Dobry wieczór:-):-)

Ale mam dobry humor:-) Dowiedziałam się, ze kumpelka jest w ciąży. Tyle lat starań i w lipcu będzie miała swoje szczęście:-) to podwójne:-):-)


Pusia, właśnie miałam Cię pytać, czy chodzicie na basen. Super, że tak. My chcemy zacząć jak najszybciej, ale na razie szukamy jakiegoś fajnego:-)

Sabinka, widziałam przystojniaka Kacperka z nowym krzesełkiem. Jest super:-):-)

no to gratulacje dla koleżanki :))):rofl2::-)

Tak na basen chodzimy ale przyznam ze teraz jest troszkę inaczej niż jak Kacper był mały - teraz bardziej sie boi nowych rzeczy , dzis na poczatku tak sie mnie kurczowo trzymał :tak:, ale po pewnym czasie juz bylo dobrze i skakał z dużego murka do wody tzn ja go brałam i siup do wody :))). - Wiadomo maluchy rosna i coraz więcej sie wstydza , boją itd itp :)

Sabinko ja tez widziałam Kapika na nowym krzesełku :)))) no i ten szlafrok cudo
 
Do góry