reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

aluska ale to i tak sukces ze robi kupke do nocnika:tak:ja dalej nie moge malej przekonac do posiedzenia dluzszego na nim:zawstydzona/y: a jak tam postepy w usypianiu w dzien bez cyca i wozka?bo u nas dalej porazka, zasypia w wozku bujana :-(
 
reklama
helou:-)

ja tylko na chwilke bo robie placki ziemniaczane:-)
jak zwykle nadrobie wieczorkiem:-)
dzis opony w końcu zmieniłam uff...
kochane jakaś chodze przymulona ostatnio masakra...wczoraj do 23 pracowałam:-( i teraz tak mam ciagle ehhh... masakra...
 
no i jestem-z paszportem nic nie zalatwilam no bo jezeli chce sie spotkac z doradca to trzeba byc przed 9,00 rano a nie o 11,00:sorry: no ale coz pojade za tydzien. za to bylam sie dowiedziec w sprawie dodatku do mieszkania no i mialam rozmowe z bardzoooooooo przystojnym angolem-normalnie jezyka w buzi zapomnialam i glos mi drzal jak malolacie:zawstydzona/y::-p szok taki niewinny flircik co robi z czlowieka ale taka podbudowana wyszlam-chyba jeszcze troche atrakcyjna jestem:laugh2: no ale wracajac do przystojniaka z urzedu to tak mnie zagadal, ze zapomnialam sie zapytac czy w aktach uwzglednil pewna rzecz no i przyjechalam do domu i dzwonie do urzedu i mowie, ze mialam rozmowe 20 minut temu no i czy sprawdzi mi czy w moich aktach zostalo cos uwzglednione - co sie okazalo - NIE MA! czyli trzeba jechac w przyszlym tygodniu jeszcze raz!!:wściekła/y:


elbra- ja tez sie wbijam na cytrynoweczke:laugh2::laugh2::laugh2:

mirka-apropos jajecznicy, to maly ci tak bez problemu zjadl??ja jeszcze malemu nie podawalam jajek no ale chyba w takim razie sprobuje:-)
a co dop picia to maly pije glownie wode przegotowana no i te soki do rozrabiania tez czasami ale ogolnie mu nie smakuja:sorry:

aluska-gratki dla amandy!! ja sie zastanawiam jak sie wziac za nocniczek no i nie mam weny!!kupke ostatnio robi o roznych porach:-(

pusia-widzialam stronke-super makijaze, apropos tego to za 2 tyg. bede miala przedluzone rzesy:-D:-D:-D:-D
kumpelka ma egzamin no i potrzebuje modelki-no wiec ja sie wciskam, hehehehe!!!
dobra ide malemu dac obiadzik!!

 
aluska ..........no ale w postepy robicie niedlugo amanda bedzie sama jesc i sie ubierac ... :)
asix.....zjadl bez problemu do tego ciemny chlebek z maselkiem
tak to jest jak sie z przystojniakiem rozmawia to sie nie mysli o tym co potrzeba

dzieki za odpowiedz odnosnie picia . Niki pije wszystko tzn herbatki , wode i soki (ale na razie te dzieciece)
 
Heloł:-):-):-)

U nas ciepło i miło. Zaliczyłyśmy ponad dwugodzinny spacerek, późnej obiadek i teraz Indzia śpi:-) A ja zaraz atakuję łazienkę.

Elbra, powinnam coś zacząć robić z oponą, którą sobie ostatnio wyhodowałam... Ae jestem za bardzo łakoma i to nierealne;-)

Mirka, ja daję Indze wodę z syropem, albo samą wodę czy herbatki z bobovity, bo jak pije soki to później nie chce ruszyć mleka.

Sabinka, podeślij trochę placków:-)

Asix, szkoda, że nic nie udało się załatwić, ale pocieszające jest to, że znowu spotkasz tego przystojnaczka;-);-)
 
ale pusto :)

Kacper właśnie pierwszy raz chapnął ode mnie kromkę ciemnego chlebka z masłem :)) ale był zadowolony :))

zrobiłam mu dzis ugniatane banany z sokiem z cytryny i sam jadł łyżeczką :)) nawet czasem trafiał do buźki hihi :-D
Pusia fajnie że Kacperkowi kanapeczka smakowała:tak::tak::-D
a najlepsze to że ja jej po paru dniach to zapominam i sobie myśle że może jednak mam spoko teściowa:dry:...to jest właśnie moja głupia cecha charakteru:crazy:
Ale jak już mój małż czeka az się wyprowadzimy to chyba jednak coś jest nie tak:-D
Ja nie cche siez nia pokłócić bo to ja potem becze i mi jest przykro.

Jak to mój małż mówi: "na h...trzeba być jeszcze większym h....":rolleyes:
Elbra jeżeli już Twój m. ma dość mamusi:szok::szok::szok: to jednak z nią coś jest nie tak i to bardzo:szok::baffled:Trzymaj się dzielnie ;-);-):tak::tak:
cieszę się, że Ci się podoba :)) - żadnego kursu nie robiłam dlatego też o tym nie napisałam :)).
Ja np już nie raz widziałam jak jakaś kosmetyczka miałą różne certyfikaty makijaż i takie tam a jak zobaczyłam jak pomalowała nie jedną znajomą to po prostu masakra. Dlatego jednak wolę żeby głównie co przyciągało to sam makijaż (dlatego też zalezy mi żeby mieć fajne zdjęcia z różnych sesji) a nie papierek. Wiadomo jak będę miała okazje to pujdę sobie może na jakiś roczny wizaż ale to racze od tak dla własnej przyjemności :))
Pusia masz do tego talent :tak::tak:;-)
bardzo ubolewm że tyle kilometrów nas dzieli :baffled::-:)-(;-)
nie mam chwili wolnego... w firmie wir powoli... sezon kalendarzy i jakos tak na kompa nie mam czasu... Oskar, Oskar i jeszcze raz Oskar... no i domek... ale wsio ok, Oskar zrobil sie przytulakiem - kocha, obejmuje i przytula sie do mnie, meza... misiow i podlogi:-D:-D juz chyba wszystko rozumie, wspolpracuje... fajny jest:-p:-D:-D:-D
Anula fajnie że Oskarek taki przytulasek się zrobił:-D:-D:-D
Buziole dla niego:tak::-):-)
dzien dobry mamuski!!
poczytalam chwilke i widzialam, ze temat tesciowych sie przewinal.....:dry:
ale nie nadrobilam wszystkiego jak mam byc szczera bo juz tesciowa wstala, a jak mam siedziec przy kompie jak ona jest za plecami to nie bardzo-bo przeciez mam wolne i powinnam sie ruszac a nie siedziec przy kompie. :dry::wściekła/y:
mam dzisiaj wolne no i mam zalatwianie z paszportem malego i wogole ehhhhhhhh chcialabym jeden dzien odpoczac a nie ciagle cos....
u nas na szybkiego to imprezka sie udala potem poisze wiecej, jak wroce z miasta:-D
buziolki
Asix super że imprezka udana była:-):-):-)
Współczuję gderającej teściowej:baffled::crazy:
dzien dobry
aluska ...gratulacje , super ze tak latwo poszlo z odstawieniem ....
dzięki:tak::tak:
szybko mi poszło ale wystąpił mały mankament:crazy:
Otóż za przeproszeniem cycki mi się pokrzywiły:baffled: ponieważ w lewej piersi cały czas mam pokarm a w prawej już nie przez co jest dużo mniejsza:baffled::no:
Ściągam sobie delikatnie pokarm żeby tylko nie była tak nabrzmiała bo po nocy to normalnie cycek jak kamień jest:no::no:
Dziewuszki z innego forum poleciły mi picie szałwi ale pani w aptece powiedział że na to mi nie pomoże więć nie kupiłam także jak do końca tygodnia nic się nie zmieni to pójdę z tym do lekarza no chyba że Wy kochane znacie jakieś domowe sposóby na zatrzymanie laktacji:confused:
 
reklama
aluska ale to i tak sukces ze robi kupke do nocnika:tak:ja dalej nie moge malej przekonac do posiedzenia dluzszego na nim:zawstydzona/y: a jak tam postepy w usypianiu w dzien bez cyca i wozka?bo u nas dalej porazka, zasypia w wozku bujana :-(
Kathhe niestety z usypianiem w dzień jest masakra:baffled::szok: za nic nie chce popołudniu spać a tak szczerze to nie uśnie jak jest jasno więc cały dzień muszę ja wymęczyć i ona mnie swoim marudzeniem żeby padła ok 16-17:szok::baffled:
helou:-)

ja tylko na chwilke bo robie placki ziemniaczane:-)
jak zwykle nadrobie wieczorkiem:-)
dzis opony w końcu zmieniłam uff...
kochane jakaś chodze przymulona ostatnio masakra...wczoraj do 23 pracowałam:-( i teraz tak mam ciagle ehhh... masakra...
Sabinka oj zapracowana kobitko podrzuć trochę placków bo już mi samka narobiłaś;-):tak::tak:
no i jestem-z paszportem nic nie zalatwilam no bo jezeli chce sie spotkac z doradca to trzeba byc przed 9,00 rano a nie o 11,00:sorry: no ale coz pojade za tydzien. za to bylam sie dowiedziec w sprawie dodatku do mieszkania no i mialam rozmowe z bardzoooooooo przystojnym angolem-normalnie jezyka w buzi zapomnialam i glos mi drzal jak malolacie:zawstydzona/y::-p szok taki niewinny flircik co robi z czlowieka ale taka podbudowana wyszlam-chyba jeszcze troche atrakcyjna jestem:laugh2: no ale wracajac do przystojniaka z urzedu to tak mnie zagadal, ze zapomnialam sie zapytac czy w aktach uwzglednil pewna rzecz no i przyjechalam do domu i dzwonie do urzedu i mowie, ze mialam rozmowe 20 minut temu no i czy sprawdzi mi czy w moich aktach zostalo cos uwzglednione - co sie okazalo - NIE MA! czyli trzeba jechac w przyszlym tygodniu jeszcze raz!!:wściekła/y:
Asix szkoda że nie udało Ci się wszystkich spraw załatwić i musisz jechać drugi raz:baffled: może następnym razem zapisz sobie na kartce w razie jak znowu będzie obsługiwał Cię ten przystojniak;-)
A co do Twojej atrakcyjności nie ma nawet co dyskutować bo jestes piękną kobietą :tak::tak::tak: wiem bo widzialam Twoje zdjęcia;-):tak:
aluska ..........no ale w postepy robicie niedlugo amanda bedzie sama jesc i sie ubierac ... :)
Mirka pewnie już niedługo z tym ubieraniem bo Amandzia już gdy daje jej ubranka próbuje polelować głową w dziurę:-D:-D ale niestety jak narazie z marnym skutkiem:-D
no a co do jedzenie to jemy na dwie łyżki i czasem trafia do swojej buzi :sorry2::-D:-D
 
Do góry