reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Apropos jutro robię pyszną cytrynóweczkę do picia...to sobie wieczorem strzelimy po wirtualnym kielonu (za zdrowie teściowych:rolleyes:) ;-)

Uuuuuuuuuuujjjjjjjjjjj cytrynóweczka................. uwielbiam. Ale mi ochoty zrobiłaś:-):-) Także chociaż wirtualnie wypiję:-):-) Ale za nas, bo za wrogów nie piję;-)
A akcja ze sweterkiem super. To jakbym Wieśkę moją słyszała:baffled:.

ale pusto :)

Kacper właśnie pierwszy raz chapnął ode mnie kromkę ciemnego chlebka z masłem :)) ale był zadowolony :))

zrobiłam mu dzis ugniatane banany z sokiem z cytryny i sam jadł łyżeczką :)) nawet czasem trafiał do buźki hihi :-D

Gratulacje dla zdolniachy. Inga też dziś próbowała jeść makaron widelcem, z tym, ze żadnego nie udało jej się nadziać.... Ale liczą se chęci;-):-)

Misia niestety odskoczni brak :baffled:
Ja nawet nie pytam czy moi rodzice zostaną z moimi dziecmi,bo wiem,że nie zostaną :-(
I tak 24/h sama z nimi.No niby wezmą popilnują jak jestem w wucecie lub na zakupy szybkie musze skoczyc,ale na tym się kończy :baffled:
No ale moze dzieki temu wróce do wagi sprzed ciaży :zawstydzona/y::-p

Anineczka, współczuję. Myślałam, ze masz teraz więcej luzu, bo rodzice pod bokiem... szkoda. Ale gratuluję tych 6 kg. Też bym chciał schudnąć:zawstydzona/y:
 
reklama
Uuuuuuuuuuujjjjjjjjjjj cytrynóweczka................. uwielbiam. Ale mi ochoty zrobiłaś:-):-) Także chociaż wirtualnie wypiję:-):-) Ale za nas, bo za wrogów nie piję;-)
A akcja ze sweterkiem super. To jakbym Wieśkę moją słyszała:baffled:.



Gratulacje dla zdolniachy. Inga też dziś próbowała jeść makaron widelcem, z tym, ze żadnego nie udało jej się nadziać.... Ale liczą se chęci;-):-)



Anineczka, współczuję. Myślałam, ze masz teraz więcej luzu, bo rodzice bo pod bokiem... szkoda. Ale gratuluję tych 6 kg. Też bym chciał schudnąć:zawstydzona/y:


Dziękuję za gratulacje :)) - a makaron to już wyższa szkoła chyba potrzeba na to więcej czasu :tak:.

Cytrynóweczkę też bym się napiła mniammmm i tak jak Ty za wrogów nie piję bo jeszcze by w gadle by mi stanęło :szok:.

Anineczko gratuluje 6 kg BRAWOOOO :-):tak:


A tak w ogóle DZIEŃ DOBRY :tak:
 
dzien dobry mamuski!!
poczytalam chwilke i widzialam, ze temat tesciowych sie przewinal.....:dry:
ale nie nadrobilam wszystkiego jak mam byc szczera bo juz tesciowa wstala, a jak mam siedziec przy kompie jak ona jest za plecami to nie bardzo-bo przeciez mam wolne i powinnam sie ruszac a nie siedziec przy kompie. :dry::wściekła/y:
mam dzisiaj wolne no i mam zalatwianie z paszportem malego i wogole ehhhhhhhh chcialabym jeden dzien odpoczac a nie ciagle cos....
u nas na szybkiego to imprezka sie udala potem poisze wiecej, jak wroce z miasta:-D
buziolki
 
dzien dobry
aluska ...gratulacje , super ze tak latwo poszlo z odstawieniem ....wiec jescze zostala kethhe
anineczka ....6kg polska ci widocznie sluzy

co do tesciowej to moja jest ok ale ma jedna wade jest tesciowa i nawet najlepsze rady zle na mnie dzialaja ale jest ok musze byc sprawiedliwa

wiem ze to nie ten watek ale niechce mi sie zmieniac
ja gotuje malemu ale czasem mi sie porostu nichce to wtedy idzie sloiczek , no i dzisaj na 2 sniadenie dostal jajecznicze ale bez szczypiorku bo nie mam nie kupuje itp
jakie soki dajecie maluchom np hippa czy np syrop normalny z woda ..........bo sie zastanawiam mam dobrej firmy rozne syropy i moze dac to malemu ??

ide troche pospac ...
 
My dajemy Bobo Fruta soczki (bardzo dobre) - teraz te po roczku, poza soczkami pije wodę przegotowaną. Cherbatek nie pije
 
reklama
Heloł Lajdis;-):tak:

Amanda ma dziś dzień bez pieluchy tak dla odmiany:-p
Rano zrobiła kupkę i siusiu do nocniczka a do teraz już 4 razy zmieniałam jej majtki bo zasikała:-p:rofl2: no ale co tam będę miała co prać:-D:-D:-D:-p
 
Do góry