reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Dzień dobry ...

jejku nie byłam tu strasznie długoo ... szasu jakos brak:-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y:.

Stron tyle nowych powstało, że chyba nie uda mi się nadrobić :baffled:, mam nadzieję, że jakoś na nowo uda mi się do Was dołączyć - MOGĘ ??:confused::sorry2::zawstydzona/y:.

Co u Nas :
Kacper skończył rok :)). Chodzi, biega, tańczy, robi "pa pa" "kosi kosi" stepuje hihih wygląda to rewelacyjnie. Śpiewa - po swojemu oczywiście:) , wszelkie przeszkody nie są dla niego niedopokonania:). Testuje rodziców na wszystkie sposoby:). wychodza kolejne zęby ... . Co do mówienia to mówi raczej po swojemu , najpiękniej wychodzi mu " NIE" hihi

No to chyba z bierzących spraw wszystko :)).

Ja dalej wizażuje - staram się aby szła za tym kasa - powoli powoli idzie ku dobremu.

a teraz postaram sie coś poczytać co u Was

Buziaki dla WAS i Dzieciaczków
 
mała śpi więc mam chwilkę ,

lilka to super że imprezka udana:-D , u nas też żarła na tydzień;-)

sabinko Oliwka pare razy spadła na dupke i też boi się zupełnie sama chodzić (chyba że nie zauważy że nie jest trzymana):-p

kathe na pewno wszystko robisz prawidłowo i będzie ok :tak::tak::tak:, masz przecież po takim czasie wprawę jak zawodowiec;-)

misia bidulko , współczuje:baffled::sorry2:

elbra współczuje torta :baffled:, ale reszta mam nadzieje była już ok:-)

aluśka gratuluję odcycowania ,:-D:-D:-D a szwagier to chyba jakiś niedorozwiniety z deka , co ?:szok::dry:

a u nas imprezka wyszła superowo:tak: , mała zadowolona:-D:-D ,torcik pyszny i taki jak chciałam:happy2: ,( wart swojej ceny:baffled: ) , dekoracje wyglądały super , mała ma teraz radochę , może szaleć w balonach :-D, co do prezencików to dostała trochę ciuszków , kaskę i wózek do lalki , słodziutki ale niestety jeszcze jest do niego za mała (zabawka od 3 lat ):sorry2::-):-):-)
 
Dziunia Lilka fajnie że wam się imprezki udały:tak:i jak fajnie macie z tym jedzeniem na tydzień ja też bym tak chciała przybajmniej nie trzeba by było gotować:sorry2:Jedyne co to niecierpię przygotowan do tych imprez teraz czeka mnie w styczniu Michała urodziny bo swoje grudniowre nie wyprawiam tylko rodzice moi zawsze zajada wię ciacho mam:tak:
Co do sylwestra to myslałam że w tym roku pójdziemy nawet kieckę chciałam kupować ale mój szcowny małzonek zabił mnie wiadomoscia że 30 grudnia wyjeżdz juz do pracy:baffled:poprostu zajebiscie mam co?szkoda gadać :wściekła/y:Pocieszające że teraz bedzie 2 grudnia czyli prawie miesiac:tak:
Aluska fajnie że tak łatwo poszło z odcycowaniem :tak:

ide na inne watki
 
helou:-) ja cały czas pracuje:-( mam dosć;-( ehhh

Laseczki kurde chciałąbym popisac ale muszę zrobić to co powinnam:-( bo mnie prześwięcą..wrrrr

postaram sie jeszcze dzis odpisać wam..ehh kiedy bedę mieć czas...(w styczniu:-() bo sie nam teraz sezon zaczął...;/ehhh
buziaki dla was wszystkich kochane
 
Dobry wieczór:-)

U nas leci sobie powolutku:-) Pogoda piękna, aż chce się spacerować:-) Nawet wyszłam przed 20 jeszcze z młodą i psami na spacer:-)

Aluśka, gratuluję dcycowania:-) Łatwo Wam poszło:-)
Beata, współczuję samopoczucia... A jak Ola z opiekunką?
Sabinka, obuy do stycznia:-)

Co do sylwestra to my jedziemy jak zwykle z naszymi znajomymi (poznanymi zresztą kilka lat temu przez internet:-)):-) Już się doczekać nie mogę tego spotkania, ponieważ nasza paczka powiększyła się o nowego członka;-) i nie mogę się doczekać, kiedy poznam tą gwiazdę:-) A wielkich imprez też nie lubię. Byliśmy dwa razy na balu na sali, ale wychodziliśmy szybko, ponieważ nie bawi mnie widok napierniczonych obcych ludzi. Prywatki w domach też już nie dla mnie;-) Chyba się starzeję:baffled:
 
dzień doberek:-)

wogóle co do teściwoych to się nie wypowiem:-)
ostatnio robie jej aktualizację strony ... umóiłyśy sie na 100 netto za miesiąc (że jej fakturę bedę wystawiała) czyli góniane pieniadze bo robota przy tym zadna a soboie myśle że zawsze Kapik na soczek bedzie miał;-) no i chcemy jej wystawiać fakture za paźdzeirnik a ta torba mówi ze dopiero w grudniu jej wystawimy za 2 miesiace bo nie ma kasy no mówie az sie zagotowałam bo po pierwsze miały być max 4 komunikaty w miesiacu do wprowadzenia a było 12!! a po drugie co to jest biedna 100!! a ja juz ją miałąm wydaną bo sobie obrusy u mnie w firmie poodkałdałam;-) o masakra co za babska;-) no to się wygadałąm:-)

Anineczka jak jazda?;-)
Liluś ucałuj Gabrielka;-)
Bira zebyś wiedziała oby do stycznia:-) niby fajnie że świeta i biznes sie kręci bo zawsze cos można zarobić;-) ale z drugiej strony kurde roboty tyle że masakra...
Kathe ważne że już jest lepiej z Mary:-) i napewno niedługo skończą sie wszelkie rehabilitacje:-) buziak dla malutkiej:-)
co do sylwestra to my dalej nic nie wiemy bo moja mama sie dalej nie określiłą co będą robić:-)
ja bym właśnie gdzieś wyszłą my uwielbiamy wychodzić na imprezki:-) ale zazwyczaj są to imprezki tylko wsród znajomych osób zamkniete:-) wyszłąbym gdzieś bardzo bo w zeszłym roku siedziałam w domu no ale to się okaże:-)
Elbra jak już będziesz na tej komedi to daj znać czy fajna bo ja sie tez do kina wybieram:-) treraz bedzie opiekunka to zawsze bezie mozńa gdzieś wyskoczyć na 2 godzinki;-)
Elbra Lilka neizłe przeboje z tortem:-) hehehe ale ważne że wsyztsko super się udało:-)
Anulka gdzie jesteś??????????
Liluś jak zdróweczko Milenki?? i ok poczekam na foty:-) :-) muszę ocenić jak się wystroiłąś;-) heheh żartuje;-)
Larvunia ładnie szlejecie z zebami;-) u nas w ciagu tygodnia przebiły sie 3!! i idą też nast. bo widze dziury:-)
Dziunia super że imprezka udana:-)
Aluśka gratki za szybkie i bezporblemowe skońćzenie karmienia:-) o matko co za szwagier!! ja pierd.....
Beatko pisz co tam z tą pracą Twoja??? buziak dla synowej:-) i jak opiekunka?? czyta dalej??:-)

a ja dziś jadę opony w końcu zmienic:-) ciekawe jakie są kolejki bo mi się nie uśmiecha z Kapikiem stać;-)
idę sie przewietrzyć;) młody śpi a ja mam cos smaka;-) heheh tylko mnie nie pobijcie;-)
 
reklama
Dzień dobry :-)

hmmm chyba brak odezwu z Waszej strony znaczy że już za długo mnie nie było :-:)zawstydzona/y:

Buziaczki dla maluszków no i dla Was oczywiście :tak:
 
Do góry