reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

czesc mamuski :-)

kochane staram sie was podczytywac,ale ostatnio nie mam czasu:no:
ogolnie u nas ok

Hania dzisiaj zrobila swoje pierwsze kroczki :-):-)
Gabriel przespal mi kolejna noc od 23 do 7.30 rano

wybaczcie,ze nie napisze nic wiecej,ale w lumpach zasnelam usypiajac malego i na moment usiadlam by sie odezwac:happy::blink: wracam do lozka bo ledwo na oczy widze

mam nadzieje,ze wlece juro:-)

dobranoc:-)
 
reklama
Hej!!
Ja tak troche egoistycznie, napisze co u nas. Dlugo mnie tu nie bylo, komp nam sie zepsul i dwa tygodnie temu przeprowadzalismy sie. Teraz mamy wieksze mieszkanko i Domis do woli moze sobie maszerowac (z pchaczem, nie sam :) )

Domis jeszcze nie chodzi i nie sadze zeby sie szybko zebral do tego, ma troche ciezka pupcie :) Ladnie chodzi z pchaczem, w kazde miejsce trafi, sam skreca itp, nawet kopie pileczke jak stoi przy nim :)
Gadula z niego nieziemska, buzia mu sie nie zamyka. Caly czas nawija po swojemu i smieszne rzeczy z tego wychodza. Mowi np. buty albo dziś i wiele innych. Powtarza ciagle "tak".
Jest strasznym chwalipieta... Jak sie czegos nauczy to caly dzien pokazuje i kaze sobie bic brawo, jest z siebie baaaaardzo dumny. Uwielbia byc w centrum zainteresowania i niezbyt lubi konkurencje innych dzieciakow. Zrobil sie zazdrosny o mnie.
Uwielbia ksiazki, wszystkie, a najbardziej te po angielsku. Pokazuje wybrane rzeczy w momencie kiedy czytam o nich. Ksiazki oglada strona po stronie, daje mu nawet juz te z normalnymi, miekkimi stronami i o dziwo ich nie drze. Potrafi tak siedziec i ogladac a mama jeszcze sobie dosypia :) Milosc do ksiazek zdecydowanie odziedziczyl po mnie :)
Lubi sie kapac, nie straszna mu woda, zalewanie buzi woda ani pryskanie strumienia wody jak sie podlozy raczke. Wstaje wannie i odpycha sie do tylu, odkryl sie ladowanie dupka w wode nie sprawia bolu :)
Nie cierpi jezdzic samochodem, co jest bardzo ciezka sprawa :/
Jesc nie lubi az tak, jest zakochany w cycu i najchetniej nie jadl by nic innego.
Jest nerwusem... Jak sie wkurzy to probuje ugryzc co sie da, podloge, sciane... Bardzo ma na nie ochote ale zbytnio nie wie jak to zrobic :)


To na razie tyle, moze wpadne rano jak dam rade. Szczerze mowiac to ciezko jest, bo ostatnio Dominik ciagle chce byc przy mnie i nawet jak sie bawi to mam byc na podlodze. Tak wiec jestem. Dom sie zakopuje a my sie bawimy... :)
 
Hej.
Ja bym chyba wybrala ten coneco albo baby shield, chociaz ogolnie jestem zwolenniczka zakupow "na zywo" i przymiarek. Zawsze to lepiej sobie podotykac :)
 
My tez mielismy ten problem, z lostniska maly wracal niestety na rekach (byla to niedziela) a na drugi dzien kupilismy mu fotelik, za ok. 300 zl jesli to kogos interesuje ;-)
 
reklama
mirka ja tez wybralabym chyba ten coneco:tak:
anitt no to macie malego milosnikaksiazek w domku:) super:)

my po urodzinkach:-)wszystko sie udalo, zdjecia wkleje jak je troche poprawie:tak:

no a dzisiaj znowu szara rzeczywistosc:-pczyli sprzatanie gotowanie i czekanie na meza az wroci ehhh JA CHCE DO PRACY!!!:nerd:oszaleje w tym domu...
 
Ostatnia edycja:
Do góry