reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Liluś super że Gabryś tak ładnie śpi w nocy:tak::tak::tak:
też bym tak chciała:zawstydzona/y:
A karmisz go piersią czy butelką?

Aluska,Anulka Gabrys jest tylko na piersi:-) jeszcze ani razu nie dostal butli,co dla mnie jest wyczynem,bo corki dokarmialam juz butla a nawet powoli przestawalam karmic piersia
Gabrys tak pieknie spi na piersi,ze ja,ktora kocham spac sie wysypiam:-):-)
dla mnie to nowosc,ze dziecko na piersi tak moze przespac noc:szok: bo z dziewczynami wstawalam srednio co 2 godziny...co mnei dobijalo,bo ledwo zasnelam a tu znowu pobudka...
dlatego karmienie Gabriela sprawia mi przyjemnosc:-) a z dziewczynami to byla dla mnie tortura,bo w sumie moglam non stop z cyckami na wierzchu latac:dry:
i dlatego wiem,ze Gabriela troszke pokarmie,jak dlugo nie wiem,ale conajmniej do stycznia bedzie na bank tylko na piersi,bo od stycznia jak bede wybywac na kurs to 5 godzin w domu mnie nie bedzie,wiec prawdopodobnie na ten czas bedzie dostawal butle modyfikowanego
ale do stycznia jeszcze troche czasu ,to sie zobaczy jak bedzie:happy2:
padam przelotem. Mamy teraz urwanie głowy i zero czasu na cokolwiek:baffled:

Mirka ja mam Coneco Zenith i jestem zadowlona bardzo! A szwagier ma ten fotelik Meggy i też jest bardzi dobry mimo ze za 130 zł:tak:

Elbra my tez mamy Coneco Zenith i jestesmy baaardzo zadowoleni :tak:
jaki masz kolor? bo my czerwony:happy2:

no i tyle
zmykam spac,bo rano jedziemy z Hnaia na szczepienie i roczny bilans a z Gabim przy okazji mamy kontrole 6 tygodnia:-)
jestem ciekawa ile wazy

wogole od wczoraj zaczal sie usmiechac i juz odpowiada po swojemu
poprostu superrrr:-) ach uwielbiam go:-)
 
dzien dobry
lilus ......super ze maly tak dobrze spi i ze karmienie sprawia ci przyjemnosc w koncu na samym poczatku piers jest najlepsza dla malego a pozniej bedzie jak bedzie ........calusy dla calej gromatki:-):-D

aluska ...........jak mala lepiej po lekach :happy2::confused:

anulka ...........nie pierwszy nie ostatni raz maly spadnie z czegos najwazniejsze ze sie nic nie stalo ;-)
nam ostatnio spadla pulka (taka montowana do sciany ) ale mialam stracha naszczescie maly w tym czasie spal ale jak nie daj boze bylby na podlodze w tej okolicy moglaby byc tragedia ..............pol dnia chodzilam z bijacym sercem :szok::wściekła/y:
 




sabinka-spokojnie, opiekunka da sobie rade, a grudzien szybko zleci-bedzie ok.
no i udanej imprezki zycze, napisz co kupujesz na urodzinki, no wiesz na imprezke, no i jaki torcik zamowilas???bo ja nadal weny nie mam:zawstydzona/y::sorry2: dobrze, ze robie dopiero 16,11 to jeszcze mam czas was troche podpytac:cool2:

anineczka-powodzenia na testach:tak:


lilka-gratki dla hani:tak:, no Gabik spi ci cala noc-to extra!! przy trojeczce to moze troche w nocy odsapniesz nie??


annit-witaj!!! Pieknie ci sie dominis rozwija-dawaj jakies foty jak masz!!!
jak malzonek-pracuje w tej samej firmie?? jak tam jego noga?



aluska- dobrze, ze u amandzi w miare dobrze no i ze to nie jest nic powaznego-zdrowka zycze!!:tak: no i nie przejmuj sie ja tez naadal nie sypiam w nocy i wstaje do malego, bo zawsze cos jak nie zeby, to osatnio pieluchy mu w nocy przeciekaja(uzywamy pampers 4+), no i w zyciu sie nie wyspie!!:hmm: no ale taka nasza rola, pocieszam sie, ze zaraz to moze minie:cool2:

kathe-dobrze, ze imprezka udana!!



anulka- gratki dla oskarka!!
apropos lozek juz dawno sa u nas tylko, ze fajnie je miec jak ci dziecko nie lata po lozku i moze juz spac same no i jak ma wlasny pokoj-Maciek tak lata po lozeczku, ze nie wiem jak to bedzie, jak bedzie mial swoje, zreszta to ma po mamusi-jak spie sama to na calym lozku(w poprzek albo mam rece i nogi rozlozone na calym wyrku, ze juz by nikt sie nie zmiescil:-D:-D)
ale ty masz pokoik dla Oskarka, nie?

 
a tak poza tym to dzien dobry!!!
dzieki za pocieszenie kobitki odnosnie rozwoju maciusia, ale wiecie o co lotto, bo napewno momentami czulyscie to samo:tak:
wogole to jestem nieprzytomna, wnerwiona, z M sie zre!! najchetniej to bym stad wyjechala z Mattim na kilka dni-we dwoje i juz!!!!

kochane do potem jeszcze zajrze na inne watki jak mi moj maly krzykacz na to pozwoli!!
 
heloł :tak::tak::tak:

Amanda mi dziś takiego wyjca zapodaje że mam już dosyć:no::no: zaraz wyjdę z siebie i stanę obok:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


Aluska,Anulka Gabrys jest tylko na piersi:-) jeszcze ani razu nie dostal butli,co dla mnie jest wyczynem,bo corki dokarmialam juz butla a nawet powoli przestawalam karmic piersia
Gabrys tak pieknie spi na piersi,ze ja,ktora kocham spac sie wysypiam:-):-)
dla mnie to nowosc,ze dziecko na piersi tak moze przespac noc:szok: bo z dziewczynami wstawalam srednio co 2 godziny...co mnei dobijalo,bo ledwo zasnelam a tu znowu pobudka...
dlatego karmienie Gabriela sprawia mi przyjemnosc:-) a z dziewczynami to byla dla mnie tortura,bo w sumie moglam non stop z cyckami na wierzchu latac:dry:
i dlatego wiem,ze Gabriela troszke pokarmie,jak dlugo nie wiem,ale conajmniej do stycznia bedzie na bank tylko na piersi,bo od stycznia jak bede wybywac na kurs to 5 godzin w domu mnie nie bedzie,wiec prawdopodobnie na ten czas bedzie dostawal butle modyfikowanego
ale do stycznia jeszcze troche czasu ,to sie zobaczy jak bedzie:happy2:
Liluś super że Gabryś na cysiu tak ładnie śpi :tak::tak::tak:aby tak dalej:tak::tak::tak::tak:
Mirka na razie nie widzę żadnej poprawy:-( ale to chyba za wcześniej żeby to stwierdzić:confused:
Oj całe szczęście że ta półka spadła jak Nicolasek spał:confused::dry: oj strachu się pewnie najadłaś co nie miara współczuję:confused::confused::confused:
Anineczko pomyślnie zdanych testów życzę:tak::tak::tak:
Asix życzę Ci przespania w końcu całej nocki:tak::tak::tak::tak:............sobie również:sorry2:;-)
padam przelotem. Mamy teraz urwanie głowy i zero czasu na cokolwiek:baffled:

Mirka ja mam Coneco Zenith i jestem zadowlona bardzo! A szwagier ma ten fotelik Meggy i też jest bardzi dobry mimo ze za 130 zł:tak:
Elbra ja właśnie taki fotelik jak Ty masz chciałam kupić Amandzi ale znajoma mi odradziła bo stwierdziła że dziecko strasznie się w nim poci, przez materiał którym jest obszyty,:dry: może jako użytkowniczka tego modelu powiesz mi jak u Ciebie się sprawuje i czy to prawda co usłyszałam:dry::confused:
Anulka gratulacje dla Oskarka za stawianie samodzielnych kroczków:-):-):-)
....współczuję nerwów dobrze że się mu nic poważnego nie stało:confused::confused::confused:
Łóżeczka bardzo fajne:tak::tak::tak::tak:
 
helo

my nie dawno co przyjechalismy do domu,no i mamy juz gosci
takze w spokoju nie popisze

dzisiaj na bilansie bylismy z Hania,badal ja lekarz,pytal czy juz cos mowi,czy myjemy zabki,sprawdzal uszy,osluchal ja,zwazyl i Hania na roczek wazy 9150g i ma 73cm,obwod glowki 45,5:-):-)

Gabriel przeszedl taka sama kontrole jak Hania,kontrola 6 tygodnia zycia i klocus z niego maly bo wazy juz 5150g,a 2 tygodnie temu wazyl 4500:-D i ma 56cm :-)
jestem z maluszkow dumna :-)

a jutro ja mam wizyte u lekarza pierwszego kontaktu,dostane skierowanie do gina,w kazdym razie jutro poprosze o cerazette,a z ginem porozmawiam o mirenie

no to tyle,znikam bo jeszcze dwie kobietki do nas przyjechaly
of kors Karlos zaprosil,ja jakos ostatnio za goscmi jestem na nie:dry:
 
reklama
Do góry