reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Mirka kurcze ja sie zupełnie nie znam ale taki coneco chyba ma Elbra i jest super zadowolona:-) i on mi też sie podoba:-)
Anitt helou kochana i pisz częsciej :-) ucałuj maluszka:-)
Kathe wklejaj foty!;-) super że imprezka udana:-)

a ja się fatalnie czuje...mam @ i mam dosć wszystkeigo...a dziś jedzeimy na zakupy KApika podrzucam do teściowej:-) pierwszy raz zostanie u niej sam:-) hmmm n nic zobaczymy:-)
buziak
 
reklama
Heloł Lajdis:-):-):-)

Liluś
gratulacje dla Hani za samodzielne kroczki:tak::tak::-):-):-)
Anitt brawa dla Dominisia za nowe osiągnięcia i postepy:tak::-):-):-) zdolny brzdąc z Ciebie;-):tak::tak::tak:
Mirka mi również najbardziej spodobał się Coneco:tak::tak::tak:
Kathhe super że imprezka urodzinowa Marysiu udana:happy2::happy2::-);-)
Sabinka tulaski na bolący brzusio:confused:;-) udanych zakupów również życzę:tak::tak::tak:
 
A teraz co u mnie :tak:
Mieliśmy dziś wizytę u lekarza jak Wam wczoraj pisałam no i tak:
Pani doktor dokładnie obsłuchała Amandzię i stwierdziła że oskrzelka ma czyste:tak::tak::tak:.... i dzięki Bogu:confused: próbowała równiez zajrzeć do gardełka ale niunia zaciskała z całych sił buzię ale po paru minutach w końcu się w udało obejrzeć i gardełko:tak::tak::tak:
Na katarek i kaszelek ma przypisane Clemastinum, syrop prawoślazowy i euphorbium no i do tego mam jej jeszcze pdawać Calcium:confused:

Pani doktor stwierdziła że jak nie będzie poprawy to dostanie skierowanie na morfologię i wymaz......:confused:
 
Dobry wieczor:tak:

Anineczko, juz sie martwilam... ale dobrze ze wsio ok, milej nauki testow:tak::tak:

Aluska, dobrze, ze oskrzela u Amandzi czysciutkie, oby przeziebionko szybko przeszlo:tak:

Kathe, czekam na fotki:tak:

Lilus, ladnie Gabrys spi:tak::tak: wlasnie tez chcialam pytac - jest na cycu??
Gratuluje Hani pierwszych kroczkow:tak:

Sabinko, jak Kapik u tesciowej? Dali rade:-p?

Mirka, ja tez z tych wybrlalabym coneco:tak:

Anitt, mmmm - u nas Oskar tez kochaaaaaa cyca:-D:-D

U nas juz chlopaki podsypiaja na dole, ja na mment urwalam siena kompa:-p ...Oskar juz smakuje w chodzeniu samemu, puszcza sie i biegnie do mnie albo meza - kilka kroczkow:-D a radoche ma ogromna:-D:-D no i dzis zaliczyl upadek z naroznika... maz go pilnowal... a ze Oskar zachowuje sie jak zywe srebro... to zladowal... ale w sumie bezinwazyjnie, choc maz zgarnal ode mnie opierdziel, a mi lapy trzesly sie jak galareta:zawstydzona/y::-:)-p:baffled:
Aa... dostalam maila, z klubu szczesliwego maluszka, ze krzeselka uczydelka juz nie ma i wyslali nam pileczkowa zyrafe:confused: hmmm, lepszy rydz niz nic... ale szkoda... krzeselko zamowie chyba sama;-)

a tak w ogole to zobaczcie jakie extra lozka znalazlam:tak::tak:
 
reklama
Do góry