reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

hej

sabina no długo śpi ale też późno chodzi spać wiec to też trzeba brać pod uwagę, ale i tak częśto mi śpi, chyba jedyne co po mnie odziedziczy to miłość do spania :-)



ja dzisiaj będę mieć sajgon w domu, bo strwierdziłam że muszę w końcu małego oduczyć tak od cyca, do tej pory karmiłam na zawołanie kiedy chciał.....czasem 20 razy na dzień, a teraz postanowiłam że co 3 godziny i tak powoli będę zwiekszać odstęp czasu aż się odzwyczai bo juz mam dość :angry:
a pozatym te jego pleśniawki z ust już ładnie znikły a ja te krosty cały czas mam ma cyckach, ale jak tu mają zejść jak co się posmaruje kremem to on zaraz go ciągnie?!! Dlatego postanowione i zdania nie zmienie. Do tej pory nie miałam tyle siły jak widziałam że płacze, ale teraz jeszcze wchodzi w to moje i jego zdrowie wiec jestem silniejsza.
 
reklama
helo

normalnie nie mam czasu popisac z wami:szok:
postaram sie wleciec pozniej,bo wzielam sie za zagracona garderobe

w dodatku dzisiaj Halloween i musze Milenke wystroic w czarownice :-)
nawet nie jestem pewna czy mam odpowiednia ilosc slodyczy:confused::oo2::huh::huh::confused:
 
lilka .........no chyba zartujesz ze nie masz czasu , no cos ty przeciez ty tylko masz 3 dzieci w tym jednego niemowlaka ktory chce byc z toba 24/24 i mala ksiezniczke ktora chce 23/24
bira ......wspolczuje z ta piwnica co za gnoje :angry:
wisienka ......no to mocne postanowienie , i tak cie podziwiam , ja po 4 mca mialam dosyc karmienie piersia i tego ciaglego uwiazania teraz jesetesmy tyle samo czasu ze soba ale nie musze sie rozbierac :-D

wlasnie wrocilam z zakupow .kupilam sobie maly czarniy zakiecik w h&M i malemu prezenty na urodziny (cymbalki drewniane i taki prysznic do lazienki )
 
hej
ja dzisiaj będę mieć sajgon w domu, bo strwierdziłam że muszę w końcu małego oduczyć tak od cyca, do tej pory karmiłam na zawołanie kiedy chciał.....czasem 20 razy na dzień, a teraz postanowiłam że co 3 godziny i tak powoli będę zwiekszać odstęp czasu aż się odzwyczai bo juz mam dość :angry:
a pozatym te jego pleśniawki z ust już ładnie znikły a ja te krosty cały czas mam ma cyckach, ale jak tu mają zejść jak co się posmaruje kremem to on zaraz go ciągnie?!! Dlatego postanowione i zdania nie zmienie. Do tej pory nie miałam tyle siły jak widziałam że płacze, ale teraz jeszcze wchodzi w to moje i jego zdrowie wiec jestem silniejsza.
Wisienka trzymam kciuki za pomyslne odstawienie:tak::tak::tak:
Ja też mam dość już karmienia bo Amanda mnie gryzie i się przy tym śmieje:wściekła/y:
Elbra jak tam Ci idzie nocnikowanie Piotrusia?:rofl2:
ja znowu zaczęłam Amandzie sadzać na nocniczek i już nie marudzi a od tygodnia robi do niego kupkę tak raz dziennie ale dziś posadziłam ją zdwa razy o 8.30 i 10.20 i też ładnie się załatwiła:tak::tak::tak:
 
Cześć dziewczynki:-)
no dzisiaj tak późno ale miałam młyn.Na 12 miałam miec podpisanie umowy więc jakoś dzisiaj na luzie w piżamie sobie chodziłam do 9,15 jakoś o 9,20 weszłam pod prysznic a tu telefon od tego faceta czy mogę być za pół godziny:szok:Takiego spida miałam mąż mi torebkę pakował rajstopy wkładał a ja włosy suszyłam:-DNo i zdążyłam wszystko jest cacucho stara szefowa tak zarajcowana że zadzwoniłam że zgodziła się na rozwiazanie umowy za porozumieniem stron i jeszcze mówiła mi jaką super decyzję podjęłam:-):tak:Potem jeszcze napiszę o tym jakie jaja były wiecie co mam na myśli;-)

Beatka jak nocka???
Sabinko masakra :szok:ona budzi się jęczy mam jej dosc bo 2 noc kiedy jest taka upierdliwa.Ja jestem dosc cierpliwa do niej ale tym razem dałam jej przez śpiwór w dupę:zawstydzona/y:trudno ale uleciały moje emocjeA wszystko przez męza bo tak mi dzieci rozdziadawia:angry:

Dzień dobry

Ja na chwilkę, tylko się przywitać i lecę do fryzjera:-):-):-)

Asix, Sabinka ja też nie jarzę jak można po kradzieży zamknąć za sobą drzwi... Nikt tego pojąć nie może. Wychodzi na to, jakby ktoś miał klucza od zamku... My mamy jakiś stary zamek z takim dużym kluczem... Ku..a może to syn byłych właścicieli.
Bira fryzjer fiu fiu bawcie się dobrze i napisz jak teście:-D
hej

sabina no długo śpi ale też późno chodzi spać wiec to też trzeba brać pod uwagę, ale i tak częśto mi śpi, chyba jedyne co po mnie odziedziczy to miłość do spania :-)


ja dzisiaj będę mieć sajgon w domu, bo strwierdziłam że muszę w końcu małego oduczyć tak od cyca, do tej pory karmiłam na zawołanie kiedy chciał.....czasem 20 razy na dzień, a teraz postanowiłam że co 3 godziny i tak powoli będę zwiekszać odstęp czasu aż się odzwyczai bo juz mam dość :angry:
a pozatym te jego pleśniawki z ust już ładnie znikły a ja te krosty cały czas mam ma cyckach, ale jak tu mają zejść jak co się posmaruje kremem to on zaraz go ciągnie?!! Dlatego postanowione i zdania nie zmienie. Do tej pory nie miałam tyle siły jak widziałam że płacze, ale teraz jeszcze wchodzi w to moje i jego zdrowie wiec jestem silniejsza.
Wisienko powodzenia musisz wytrwać bo rzeczywiście davidek jest duzy może już wystarczy mu:tak::-)

helo

normalnie nie mam czasu popisac z wami:szok:
postaram sie wleciec pozniej,bo wzielam sie za zagracona garderobe

w dodatku dzisiaj Halloween i musze Milenke wystroic w czarownice :-)
nawet nie jestem pewna czy mam odpowiednia ilosc slodyczy:confused::oo2::huh::huh::confused:
Liluśż życz Milence wspaniałej zabawy:tak::-)

oj jeszcze tak :sorry2: zastanawiam się tylko jak ja ją oduczę w noc od niego bo w dzień to jakoś da się radę pomału a w nocy :szok::szok::szok: będzie masakra piłą mechaniczną:baffled:
dziękujemy za gratulacje:-):tak:;-)
Aluśka gratulacje cycowania wytrwała jesteś:tak:
 
Mirka no tak...ale kurka brakuje mi was,czuje sie do tylu z tym co tu piszecie i tak jakos :zawstydzona/y:

Beatko dziekuje,Milcia napewno bedzie miala super zabawe :-)

a tu moja Heksa mala :-)


start o 17.30 :rofl2:
 
reklama
mam problem
jade na swieta do polski tzn lece no i nie mam w polsce fotelika chcialabym wypozycyyc ale nie ma gdzie wiec chce kupic uzywany taki 9-36kg zeby bylo na dluzej ale po dobrej cenie moze macie jakis znajomych co chca sprzedac bo na allegro nic niewidzialam ciekawego
ok niechce tez jakiegos fotelika z supermarketu wkoncu to moje dziecko !!
 
Do góry