reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

cześć Kobitki:tak::tak::tak::tak:

Zaraz Was poczytam i popiszę o ile diabełek się nie obudzi:tak::tak::tak:
Nie zajrzałam wcześniej bo po innych wątkach skakałam mam nadzieję że wybaczycie:sorry2:
 
reklama
Liluś przykro mi że trafiliście na taką beznadziejną babę która nic Wam nie chciała powiedzieć:wściekła/y::wściekła/y: są ludzie i parapety niestety:no::no::no::no:
Powodzenia na kursie:tak::tak::tak:
Sabinka jak tam Twoje zachcianki? czyżby rodzeństwo się szykowało ?
Karina jak po urodzinach ?
Elbra super że wybrałaś się wczoraj na zakupki zawsze to jakieś oderwanie od codzienności:tak::tak::tak::tak:
Bira chyba też wezmę przykład z Ciebie i posegreguje zdjęcia do wywolania :sorry2:
od kilku miesięcy mam już album ale jakoś nie mogłam się za to zabrać:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Anula współczuję przeciekania wody, mam nadzieję że szybko się rozpogodzi i będzie "załatają" Wam te nieszczelne kominy:sorry2::tak:
Elbra pinkie te torty wyglądają:tak::tak::tak:
szkoda tylko że ja nie umiem piec:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Super że Piotrusiowi spodobał się bębenek i cymbałki :tak::tak::tak:a jak tam Twoje uszy nie bolą od słuchania ?:-p
Asix super że już widać poprawę na klejnotach Maciusia:tak::tak::tak: oby tak dalej:tak::tak:
Współczuję marudnego ząbkowania:-:)baffled::baffled:
Beata dużo zdrówka dla Michałka i m. życzę:tak::tak::tak: i obyś Ty i Oleńka się nie rozchorowały:dry::dry:
Mirka Amanda też robi wygibasy przy muzyce że boki zrywać:-D:-D
 
To ja się jeszcze skromnie pochwalę że dostałam wczoraj łyżeczkę z bobovity z silikonową końcówką:-D:-D:-D:-p
W wakacje był taki konkurs żeby zbierać i wysyłać do nich nakrętki no i myślałam że nic nie dostanę a tu proszę skromy prezent na pocieszenie:-D:-D:-D
To mój pierwszy konkurs który " wygrałam" :-p
 
Wisienka nie zartuj że Davidek śpi jeszcze z nocy??????;-)

sabina spał do 10:30 i teraz od 13.. znowu śpi.


mirka daj tego słońca troche...........tu tak zimo że niechce mi się z domu ruszać :baffled: bryyyyyy


lilka to super ze sie dowiedziałas chociaz tyle
a nowreski po norwesku to super sprawa, tylko że musisz już choć troche znać bo inaczej będzie ciężko
pamiętam jak ja na angielski chodziłam to nie raz nie wiedziałam co babka do mnie mówi :zawstydzona/y::zawstydzona/y: :-D:-D



beata i jak synek? dalej wymiotuje czy już mu przeszłło?
dużo zdrówka życze dla całej rodzinki!!!



mirka mój też podskakuje do muzyki :tak::-):-)
 
Dzień dobry:-)

U nas kolejny dzień sprzątania i gotowanie. Byliśmy na zakupach, a teraz Seban siedzi w kuchni i pichci a mi się nie chce d.. y ruszyć. Do tego dzisiaj dowiedzieliśmy się, że znowu opier..lili nam piwnicę. Ukradły ku..y, mendy społeczne mój nowy rower, który nawet jeszcze nigdy na dworze nie był:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Widziałam go dwa razy w życiu i jakaś zasr..y zafajdany lump, życiowy nieudacznik mi go podpie... Gotuję się... Ale co jest w tym wszystkim najlepsze i dla wszystkich z niemożliwością... zamknęli z powrotem piwnicę:szok::szok: Dlatego jak byłam tam wczoraj to nawet nie zauważyłam, ze tego roweru nie ma. Fakt było jakoś luźniej, ale ja jakoś mało bystra jestem i nie zauważyłam tego cholera jasna. Nawet nie mogę zgłosić na policję, bo pomyślą, że jakaś pomylona wariatka chce odszkodowanie wyłudzić... bo jaki ku..a złodziej zamyka za sobą drzwi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: NA KLUCZ:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja pier...

Przepraszam, ze nie poodpisuję, ale nie mam przez to wszystko siły. Przepraszam za bluzgi, ale nie potrafię w inne słowa ubrać moich emocji:baffled:

Sabinka, tak jutro mamy imprezę... :-):-) Aż mi się jej odechciało...
 
reklama
O kurka Bira ale zgotowali tobie urodzinowa niespodziankę te lumpy:wściekła/y:
Wisienka ja tego mojego dziecka starszego nie kumam tu wymioty i przeźroczysty cały dzień ale na dobranocce to tak się lali z Olą ze musieliśmy ich porozłączać bo by się zabili a w nocy pewnie znowu da nam popalić(i tak śpi z miską:baffled:)
Aluśka Elbra ja tez raczej nic nie wygrywam:baffled:także gratuluję łyżeczki i notesika:-D Ups przepraszam z tego konkursu na paragony little people z ksieżniczka dostalismy i raz ja koszulkę lodów Calipso:-D
 
Do góry