reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

halo ja wlasnie weszlam do domku po pracy-troche sie przedluzylo + 1 godz. dojazd no i jestem:baffled:
na dworzu to tak mrozi, ze masakara:szok:

elbra, aluska-wy to szczesciary jestescie-ja kiedys tylko wygralam szalik SPECJALA, a raczej iles tam pierwszysch osob go dostalo:-D:-D a tak to mam normalnie pecha nigdy nic nie wygralam:dry:

bira-nie jarze, jak on mogl za soba piwnice zamknac-to jaki wy zamek macie??
wspolczuje!!

buziolki i mykam spac!!!
dobranoc!!
 
reklama
Aluśka, Elbra co do bobovity też dostałam:-) ja wysłałm 6 zgłoszeń :-)
a co do konkursów to największa moją wygraną była 4 w totka:-) grałam 3 razy w życiu raz- 4:-) drugi raz -3:-) a trzeci raz- nic :-) hihihih
Beatka jak nocka???
Wisienka o kurcze nieźle Davidek Ci spi;-) Kapik wstaje 6.20;-) po zmianie czasu;-)
Bira o kurde jak to można zamknąć za sobą piwnice?????? to jaki Ty masz tam klucz kurde?????? i wogóle pożycz mi Twojego męża:-) skoro on gotuje w kuchni!!!!!!! jak ja bym takiego chciała mój to masakra nic nie umie ugotowac prawie:-(
Mirka dzień doberek;-)
Asix zwariowałaś o której Ty z pracy wracasz!!!!!!!! o kurde

a u nas znów piękna pogoda :-) aż chce się żyć:-)
 
Mirka no włąśnie powariowały te dzieciaki;-) hehe a o której Ci idzie spac na drzemkę?
Kapik własnie teraz o 9 ...wkąłdam go do łóżeczka i żegnam Pana:-) śpi godzinkę :-) czasem mnie i potem od 14 śpi ok. 1,5-2 godzinki:-)
 
no wiec rano to jest roznie zalezy co ja mam w planach ale generalnie idzie spac mieczy 9 a 11 i spi tak z godzine moze poltorej pozniej wzaleznosci od pierwszej dzrzemiki albo wogole nie spi albo kolo 14 na godzinke i ostatecznie spac miedzy 19:30 a 20:00
 
Dzień doberek :tak::tak:

Dzień dobry:-)

U nas kolejny dzień sprzątania i gotowanie. Byliśmy na zakupach, a teraz Seban siedzi w kuchni i pichci a mi się nie chce d.. y ruszyć. Do tego dzisiaj dowiedzieliśmy się, że znowu opier..lili nam piwnicę. Ukradły ku..y, mendy społeczne mój nowy rower, który nawet jeszcze nigdy na dworze nie był:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Widziałam go dwa razy w życiu i jakaś zasr..y zafajdany lump, życiowy nieudacznik mi go podpie... Gotuję się... Ale co jest w tym wszystkim najlepsze i dla wszystkich z niemożliwością... zamknęli z powrotem piwnicę:szok::szok: Dlatego jak byłam tam wczoraj to nawet nie zauważyłam, ze tego roweru nie ma. Fakt było jakoś luźniej, ale ja jakoś mało bystra jestem i nie zauważyłam tego cholera jasna. Nawet nie mogę zgłosić na policję, bo pomyślą, że jakaś pomylona wariatka chce odszkodowanie wyłudzić... bo jaki ku..a złodziej zamyka za sobą drzwi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: NA KLUCZ:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja pier...

Przepraszam, ze nie poodpisuję, ale nie mam przez to wszystko siły. Przepraszam za bluzgi, ale nie potrafię w inne słowa ubrać moich emocji:baffled:
Bira ogromnie Ci współczuję:-:)-:)-( .....co za mendy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
halo ja wlasnie weszlam do domku po pracy-troche sie przedluzylo + 1 godz. dojazd no i jestem:baffled:
na dworzu to tak mrozi, ze masakara:szok:
kurce Asix ale Ty długo pracujesz:szok::szok:
Aluśka, Elbra co do bobovity też dostałam:-) ja wysłałm 6 zgłoszeń :-)
a co do konkursów to największa moją wygraną była 4 w totka:-) grałam 3 razy w życiu raz- 4:-) drugi raz -3:-) a trzeci raz- nic :-) hihihih
:-)
t1,3
też bym chciała przynajmniej 4 w lotka wygrać a tu nawet jednej liczby nie mogę trafić:zawstydzona/y::-:)no:
 
Dzień dobry

Ja na chwilkę, tylko się przywitać i lecę do fryzjera:-):-):-)

Asix, Sabinka ja też nie jarzę jak można po kradzieży zamknąć za sobą drzwi... Nikt tego pojąć nie może. Wychodzi na to, jakby ktoś miał klucza od zamku... My mamy jakiś stary zamek z takim dużym kluczem... Ku..a może to syn byłych właścicieli.
 
reklama
Witajcie kochane

Ja oczywisice siedze juz w pracy:tak:
Wiecie co zamowilam dla klientki wozek Bebecar Vector AT i jest to chyba pierwszy wozek ktory zrobil na mnie az takie wrazenie:tak:jest sliczny i ma praktycznie wszystkie funkcje ktore ja sobie cenie.
Przy drugim bablu wezme chyba wlasnie taki wozek----jezeli bedzie mnie stac oczywisice hehhehehe
Teraz bede nudna poniewaz w dalszym ciagu szukam spacerowki dla Szymcia i nic nie wpadlo mi w oko:-)

Liluś przykro mi że trafiliście na taką beznadziejną babę która nic Wam nie chciała powiedzieć:wściekła/y::wściekła/y: są ludzie i parapety niestety:no::no::no::no:
Powodzenia na kursie:tak::tak::tak:
Sabinka jak tam Twoje zachcianki? czyżby rodzeństwo się szykowało ?
Karina jak po urodzinach ?
Elbra super że wybrałaś się wczoraj na zakupki zawsze to jakieś oderwanie od codzienności:tak::tak::tak::tak:
Bira chyba też wezmę przykład z Ciebie i posegreguje zdjęcia do wywolania :sorry2:
od kilku miesięcy mam już album ale jakoś nie mogłam się za to zabrać:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Aluska po urodzinach fajnie:tak:posiedzielismy sobie popiwkowalismy i do domciu bo baczek zaczal marudzic.Bylsimy tam ze dwie godzinki moze ale dobre i to

Dzień dobry:-)

U nas kolejny dzień sprzątania i gotowanie. Byliśmy na zakupach, a teraz Seban siedzi w kuchni i pichci a mi się nie chce d.. y ruszyć. Do tego dzisiaj dowiedzieliśmy się, że znowu opier..lili nam piwnicę. Ukradły ku..y, mendy społeczne mój nowy rower, który nawet jeszcze nigdy na dworze nie był:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Widziałam go dwa razy w życiu i jakaś zasr..y zafajdany lump, życiowy nieudacznik mi go podpie... Gotuję się... Ale co jest w tym wszystkim najlepsze i dla wszystkich z niemożliwością... zamknęli z powrotem piwnicę:szok::szok: Dlatego jak byłam tam wczoraj to nawet nie zauważyłam, ze tego roweru nie ma. Fakt było jakoś luźniej, ale ja jakoś mało bystra jestem i nie zauważyłam tego cholera jasna. Nawet nie mogę zgłosić na policję, bo pomyślą, że jakaś pomylona wariatka chce odszkodowanie wyłudzić... bo jaki ku..a złodziej zamyka za sobą drzwi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: NA KLUCZ:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja pier...

Przepraszam, ze nie poodpisuję, ale nie mam przez to wszystko siły. Przepraszam za bluzgi, ale nie potrafię w inne słowa ubrać moich emocji:baffled:

Sabinka, tak jutro mamy imprezę... :-):-) Aż mi się jej odechciało...

Bira wcale Tobie sie nie dziwie ze jestes taka zla. Jak slysze takie cos szlak mnie jasny trafia , tlyko dorwac takie mendy i wpie.... spuscic.
Wspolczuje Ci bardzo u mnie w sklepie tez mi poginelo kilka rzeczy:wściekła/y::no:

hej

a wiec dowiedzialam sie,ze wyniki badan ze szpitala przyjda do lekarza Gabrysiowego,a wizyte mamy 6 listopada wiec sie wszystkiego dowiemy:tak:
ino pizdencja ze spzitala mogla gebusie otworzyc i nam powiedziec:baffled:
a to ze nie wyszlibysmy z pokoju nic by nie dalo
a szukac nie wiedzilibysmy kogo mamy,bo mielismy miec innego lekarza,a jak ta sie nazywala nie wiemy...a ze Drammen to 5 miasto pod wzgledem wielkosci w Norwegii,to wyobrazic sobie nie jestescie w stanie jak byczy jest ten spzital :sorry2: wiec znalezc tam te doktorke to chyba graniczyloby z cudem:sorry2:


co do kursu jestem szczesliwa,bo kurs bedzie tylko i wylacznie po norwesku wiec sie podszkole ze hej :-) i prawdopodobnie nie bede miala ani jednego polaka w grupie:rofl2:

ojjj popisalabym z wami,ale dzieci wszystkie sie obudzily i idziemy na obiadek
do pozniej:-)

Lilka super ze wyniki dojda ale babie korona nie spadlaby z glowy gdyby powiedziala cokolwiek

lilka o za baba :angry:!!!! ja tez bym nie wyszła z pokoju, tak jak pisała karina, czekałabym na nią.
Jak David miał 3 dni był bardzo żółty i musiałam jechać do szpitala zrobić wyniki krwi na poziom burbuliny czy jak to sie tam nazywa no i jak lekarka pobrała krew to kazała czekać.......no to czekamy, mineło 15, 30...45 minut i nic, po ponad godzinie ją zaczełam szukac na korytarzu.........prawie 2 mineły dopiero jak ją znalazłam, okazało się że babka nadzwyczajniej o nas zapomniała!!!! No ale jak ja odnalazłam to powiedziała ze wyniki OK wiec moglismy wracac do domu. Ale nie wysłabym dopoki bym jej nie znalazła!!!
gratuluje zapisania sie na kurs!!


karina, anulka ja jestem zadowolona z zakupu.
Jak tylko wyjełam z pudła zebre jeszcze nie zmontowana Davidek juz się chciał bawić, strasznie sie cieszył.. Przydzedł tata i zmontował, zainstalował baterie i synuś przeszczęśliwy!!!! Żadko kiedy możno go aż tak szczęśliwego zobaczyć.
Tylko jest jedno ale....jest jeszcze chyba za lekki i obiema nóżkami jeszcze nie dostaje do podłogi, także trzeba mu pomagać się odbijać i obkręcać, ale tak to ok.
A fotelik super, wygląda na bardzo porządny, Davidek jak w nim siedzi to wyglada jak na tronie :-):-):-) jutro postaram się wrzucić zdjęcia.

Wisienko to ciesze sie bardzo ze zakupy udane:tak:

dzien dobry!!!
mam dzisiaj na popoludnie do pracy no i nie spimy od 5 z mackiem tzn. ja probowalam, ale on sie wyginal-co sie okazalo znowu zeby, bo jak posmarowalam zelem to placz ustał:dry:\
u nas wczoraj w nocy padal snieg no i ogolnie tostarsznie zimno, ale w dzien slonecznie bylo-zobaczymy co bedzie dzisiaj:sorry2:
apropos maciusia klejnotow to juz po 1 dniu widac bylo poprawe-naprawde bylam w szoku teaz juz opuchlizny wogole nie ma ani kropeczek, a plamki juz prawie do konca zbladly takze jestem happy!!:tak:
tylko sie teraz zeby znowu zaczely:dry:
a tak wogole to mojemu dziecku cos odbilo, bo caly czas biega za moja stopa i chce ja ugryzc:-D
a przed chwila to sie usmialam po pachy bo samochodzik mial na srodku pokoju no i zaczal raczkowac wogol niego i to biegal jak szalony przez chwile:-D:-D:-D
kochane nadrobilam co u was

Asix siwetnie ze z Maciusia jajeczkami jest juz dobrze.:tak:
 
Do góry