reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Elbra, noc z mężusiem i Ingą śpiącą w łóżeczku obok;-)
Już sobie wyobrażam Piotrka jak gra na cymbałkach:-) Ten bek też, bo Inga też tak reaguje jak jej się zabiera atrakcyjną zabawkę;-) Do tego gnie się jak glizda:baffled:
 
no to dziś nocka z mężem;-):-D

Piotrek cymbałkami i bębenkiem zachwycony - nawet nie myślałam że będzie taki happy. bawił się cały czas nimi teraz i wzięłam go do kąpania to był jeden wielki bek na cały dom o to. :baffled::-p Polecam naprawde cymbałkici i bębenek . Takie zwykłe za 11 zł:-p
Elbra ja już bym tego nie zniosła tzn moje uszy:-Da wiadomo im głosniejsza zabawka tym lepsza dla dziecka:-)
 
lilka o za baba :angry:!!!! ja tez bym nie wyszła z pokoju, tak jak pisała karina, czekałabym na nią.
Jak David miał 3 dni był bardzo żółty i musiałam jechać do szpitala zrobić wyniki krwi na poziom burbuliny czy jak to sie tam nazywa no i jak lekarka pobrała krew to kazała czekać.......no to czekamy, mineło 15, 30...45 minut i nic, po ponad godzinie ją zaczełam szukac na korytarzu.........prawie 2 mineły dopiero jak ją znalazłam, okazało się że babka nadzwyczajniej o nas zapomniała!!!! No ale jak ja odnalazłam to powiedziała ze wyniki OK wiec moglismy wracac do domu. Ale nie wysłabym dopoki bym jej nie znalazła!!!
gratuluje zapisania sie na kurs!!



karina, anulka ja jestem zadowolona z zakupu.
Jak tylko wyjełam z pudła zebre jeszcze nie zmontowana Davidek juz się chciał bawić, strasznie sie cieszył.. Przydzedł tata i zmontował, zainstalował baterie i synuś przeszczęśliwy!!!! Żadko kiedy możno go aż tak szczęśliwego zobaczyć.
Tylko jest jedno ale....jest jeszcze chyba za lekki i obiema nóżkami jeszcze nie dostaje do podłogi, także trzeba mu pomagać się odbijać i obkręcać, ale tak to ok.
A fotelik super, wygląda na bardzo porządny, Davidek jak w nim siedzi to wyglada jak na tronie :-):-):-)
jutro postaram się wrzucić zdjęcia.
 
Witajcie:-)

Ja posprzatalam skonczylam wkoncu prasowanko i ide spac zaraz poki maly spi:dry:

Liluś zgadzam się z Beatką ja bym z pokoju też nie wyszła:no::wściekła/y:
trafiłas na jakiegoś babsztyla - aczkolwiek nie wyobrażam sobie u nas takiej sytuacji że nikt nic nie mówi co jest dziecku skoro jakieś tam podejrzenia mieli wczesniej.
jakoś nie moge skumać że nic się nie dowiedzieliście:dry:

A co do kursu to fajnie że się zapisałaś.:tak: a jak teraz mówisz co Norwesku czy tylko po Polsku?

Karinko ja mam przekładaną rączkę w wózku i to jest super sprawa! nie zamieniłabym go na żaden inny;-) I na pompowoanych kołach jest.
Ale fak faktem że jest cięzki bo to jest wózek wielofunkcyjny i nadaje się jedynie tak jak ja jak mieszkamy w domu a nie do tachania w bloku;-)
Dlatego na wyjazdy (jak gdzieś jade sama z młodym) to mamy zwykłą spacerówkę bo jest lekka;-)

No wlasnie zaluje ze od poczatku nie mialam takiego wozka z przekladana raczka lub siedziskiem. Niestety u mnie musi byc tez nie za ciezki poniewaz ja codziennie kursuje na trzecie pietra:tak:

Kuźde właśnie nie poszalałam z zakupami bo tamto to kupiłam w lumpie ;-)
chciałam jakąś bluzke jeszcze na teraz jak pojedziemy do rodzinki w niedziele i nie mam nic sensownego;-) może jeszcze znajde chwile to wyskocze po bluzke:sorry2:
Ojjj...chciało się swojego domku to teraz trzeba cały czas pasa zaciskać dosłownie na wszytsko:-p:dry:

A torcik chciałabym taki: (ale u nas to chyba nierealne żeby mi ktoś taki zorbił).
Sama bym jakiś upiekła ale nie umiem nic na nim ładnego namalować:-p
Chcę ten torcik co poniżej tylko zamiast pszczółki mai to Piotrusia Pana jak na tym drugim zdjęciu:-);-)




Sliczny ten torcik:tak:Ja dzisiaj bylam tez ogladac i wybrac dla Szymcia-super wyglada

Karina weź na dłużej wypisz a w razie czego miesiac wcześniej informujesz że wracasz:tak:Pożyczmy sobie wzajemnie spokojnej nocki:-D


Elbra wow ja własnie do kozaków szukam takich 3/4 spodenek ale teraz wymiotło ze sklepów.Gratulacje udanych zakupów w lumpie:-Dja też czasami na jakiś rodzynek trafię:-D


Anulka dzięki ja zauwazyłam ze masz nowe zdjatka Oskarka ale umknęło mi zeby napisać:zawstydzona/y:Sabinki nowego avatarka też widziałam;-):tak:

Elbra super te torciki tak mi przykro ze te konowały nie zrobiły na naszym wizerunku tego konika pony:-(ale szczerze mówiac i tak dobrze ze przy tym moim sranku od paru dni udało mi sie wogle to wyprawić no i dobrze ze tak mało osób było bo bym nie dała rady:no:

No chyba jakis filmik właczymy na dvd;-)bo jakos ostatnio mijamy sie z moim:dry:

Beatko nie wiem do konca jak rozegrac sparwe z urlopem, na razie poszlo do konca lutego.
Co do nocki to jestem ciekawa jaka bedzie.:dry:
Nie filmik na dvd tylko cos musisz zrobic zebyscie sie spotkali w lozeczku:-D
 
Elbra, super pomysl na taki tort, a Piotrus Pan... hmm, idealne:-D:tak::tak::tak:


Dziewczyny ja juz uciekam spac:tak::tak:

pa,pa

ps. jutro mezus bedzie usuwal szkode - coby jak przyjdzie facet z ubezpieczalnie nie czepil sie ze jest ta sama... wiec bedzie inna:-D:baffled: tzn. zagipsujemy i pomalujey kawalek -zawsze zmieni ksztalt i w porownaniu do zdjec poprzednich edzie git:-D musze ich udupic, wiec ubezpieczenie to podstawa:tak:

no i miedzy 14-15 ma byc naroznik:tak::tak::tak:
 
ja też już się żegnam
mam z lekka doła bo dostałam pierwszy raz okres od czasu zajścia w ciąże :szok:
nie miałam niby 20 miesięcy ale jestem złamana że akurat teraz dostałam jak jestem tu z mężem tylko na chwile :-:)-(
 
reklama
dzien dobry!!!
mam dzisiaj na popoludnie do pracy no i nie spimy od 5 z mackiem tzn. ja probowalam, ale on sie wyginal-co sie okazalo znowu zeby, bo jak posmarowalam zelem to placz ustał:dry:\
u nas wczoraj w nocy padal snieg no i ogolnie tostarsznie zimno, ale w dzien slonecznie bylo-zobaczymy co bedzie dzisiaj:sorry2:
apropos maciusia klejnotow to juz po 1 dniu widac bylo poprawe-naprawde bylam w szoku teaz juz opuchlizny wogole nie ma ani kropeczek, a plamki juz prawie do konca zbladly takze jestem happy!!:tak:
tylko sie teraz zeby znowu zaczely:dry:
a tak wogole to mojemu dziecku cos odbilo, bo caly czas biega za moja stopa i chce ja ugryzc:-D
a przed chwila to sie usmialam po pachy bo samochodzik mial na srodku pokoju no i zaczal raczkowac wogol niego i to biegal jak szalony przez chwile:-D:-D:-D
kochane nadrobilam co u was


Mam doła bo pokłuciłam się dziś z małzem :no::no::no: o byle g**no:-:)-(
miły prezen na naszą rocznice:wściekła/y: aż płakać mi się chce bo on od razu mi z rozwodem wyskoczył:-:)-:)-(

nie wiem co ci napisac-wspolczuje i tyle, mam nadzieje, ze malz zrozumial na dluzej niz na chwile!!!


dzien dobry:tak:

u nas pada...
znowu nas zalalo... znowu zglosilam szkode... wrrrr, dzwonilam do zarzdcy, ma byc - moze on zalatwi cos z tymi ktorych w koncu wynajeli do remontu dachu...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy:

Aluska, tak mi Cie szkoda.. sciskam mocio... a mezem nie martw sie, moj tez jest raptus i czasemcos tam palnie ale w serduchu pewnie mysli zupelnie inaczej...

anulka znowu????:angry::angry:
wez ty zrob z nimi porzadek no i niech na 100% ci wszystko naprawia!!

sabinka-dawaj jakies fotki z podrywu kapika:-)

Dzień dobry:-)

U nas dzisiaj wielkie sprzątanie, bo jak Seban wróci to już nic nie uda mi się zrobić:baffled: Wyprałam już sofę, powynosiłam graty do piwnicy, zmyłam podłogi i zaraz atakuję łazienkę, także ja tylko na chwilkę.


nie no podziwiam cie normalnie, mi to juz chata zarosla odkad pracuje:angry::angry::wściekła/y::crazy:



lilka-przeczytalam twojego posta i bylam w szoku, co za baba wstretna!!!:szok::wściekła/y::no:
no i gratki za kurs, teraz bedziesz nam tu po norwesku na forum zapodawac:-)


wiecie co masakra ale mnie smaki nachodzą...!!!!! nasżło mnei najpierw na placka no i już robiłam listę zakupów...gdzie w tym momencie naszło mnie na fasolkę po bretońsku i zmieniłam listę zakupów!!!!!!! to chyba nienormalne co???????:-)

:-D:-D:-D no moze sie cos z tego wykluje

no to dziś nocka z mężem;-):-D

Piotrek cymbałkami i bębenkiem zachwycony - nawet nie myślałam że będzie taki happy. bawił się cały czas nimi teraz i wzięłam go do kąpania to był jeden wielki bek na cały dom o to. :baffled::-p Polecam naprawde cymbałkici i bębenek . Takie zwykłe za 11 zł:-p
chyba tez musze o czyms takim pomyslec, bo maciek we wszystko teraz wali:tak::-D

dzień doberek:-)

halo sabinka kawusie???
 
Do góry