reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Hej Laseczki;-)
na poprawinach super:-) byliśmy jakieś 2,5 godzinki no bo wiadomo jak to wieczorkiem a zreszta widziałam już oczka Kapika no i nie chciałam go przetrzymywać:-)
oczywiście wszysy Kapikiem zachwyceni hehe jak to z takimi maluchami jest;-)
najpierw stał i przez 10 minut wpatrywał się w orkiestre i praktycznie nie ruszał;-) hehe
potem orkiestra włączyła mu kolorowe światełka takie migające to chłopak miał raj na ziemi;-)
potańczyliśmy troche i pojechaliśmy;-)

Ladinka pisz jak było !!!!!!!!!!!!
Wisienka pisz częsciej kochana:-) dobrze że wam dobrze;-) hehe supcio:-) ale tęsknisz za Dannym co??? kurcze męcz rodzinke o spacery teraz ma byc tak pięknie!
Lilus ucałuj Gabrysia:-) i daj znać czy w domku jesteś czy już ICę zostawili po wizycie:-)
Mirka co tam u was kochana ucałuj Nikiego:-)
Karinka zapraszam na południe u nas piękna pogoda:-) mi lego dnia w pracy:-)
Asix helouuuuuu:-) kurcze kochana zaglądaj do naas częscie tzn. nie tylko zagląaj ale coś napisz:-) co u Maciusia???:-) jak w pracy CI się ukłąda?;-) a co do facetów to tak jest..ale męcz Twojego żeby Cie puścił zawsze to chwilke odpoczniesz od wszystkiego:-)

buziak idę robić kawke
mały idzie spać:-)

U mnie rozpogodzilo sie na szczescie:tak:

dzień dobry:-)
u nas też ładnie także zapraszam
Karina Ola ma sie lepiej dziękujemy:tak:Chciałam wcześniej zapytać jak Szymek po tych słoiczkach z twarożkiem nic mu nie jest bo u nas jak narazie ok ale jogurt Olce nie za bardzo podchodzi
Sabinko to chłopak miał frajdę:-D
Asix zaglądaj częściej:tak:a ten brak snu to pewnie przemęczenie a jak Maciuś?

idę porobić coś czytaj sprzatnać:-D

Beatko to dobrze ze Olence jest lepiej:tak:co do Szymcia zarowno na twarozek w sloiczku jak i jogurty nie reaguje mi z czego sie ciesze:-)malo tego zaczelam mu podawac od jakiego czasu normalne jedzenie i takie rzeczy na ktore reagowal no i nic heheh.
No i oczywiscie bardzo mu smakuje:tak:

witam!

Lilka ty już chyba rodzisz dziś??;-) A tak powaznie to życze jak najsybszego porodu:tak:

Wisienko dasz rade. Ja z moją mader też się często kłóce. jakoś tak zawsze było:baffled:

Asix witaj!! jasne że cię pamiętamy:tak:
Jak w pracy się układa?? A teściówka jak tam grzeczna?;-)

Sabinko super że impreza udana:tak:

Beata ja mam dziś power do sprzątania więc korzystam. Wstawiłam już 2 pralkę. Teraz jeszcze dwie czekają w kolejce:sorry2: I wzięłam się za meble w pokoju gościnnym. bo mam ciemny brąz i strasznie mi się kurzą wszędzie w zakamarkach. bo sa z takimi listeweczkami co mnie doprowadzają do szłu. nigdy więcej takich mebli:no: i w dodatku ciemnych:wściekła/y:

Karina co 2 tyogdnie maszynka?????:szok: Łoo matko jakie ty masz dalikatne włoski...aż zazdroszczę..ja to co dwa dni maszynką

To fakt mam naprawde delikatne wloski zreszta na calym ciele gdzie sa z wyjatkiem tych na glowie tam nie jest tak zle heheheh

hej

ja dopiero do szpitala jade...
mam noc tak masakryczna za soba ze porazka
skurcze doszly mi co do 5 minut,bol taki ze na koncu jeczalam i bylam pewna ze urodze do 11....no ale o 6 rano skurcze zaczely znaikac :szok:
czop mam krwisty znacznie bardziej...
no i torba stoi,opiekunka do dziewczynek zaraz bedzie i jedziemy
nie mialam sil po takiej nocy wstac po 7 by na 9 byc w spzitalu:no:
w tylku mam co powiedza

czuje sie okropnie zmeczona,skurcze sa co jakis czas,ale silne,jednak nie regularne

jestem ciekawa co zadecyduja w spzitalu
jak mnie zostawia napisze smksa

trzymajcie kciuki:sorry2:

Lilcia wspolcuje Ci biedulko ale musisz jakos to przetrwac. To moze wyjdzie tak jak pisalam ze ta doba moze byc decydujaca sadzac po Twoich objawach:tak:


Ja siedze w pracy ale znowu u mnie cisza:-(
 
reklama
Mirka zdrowa już jeszcze troszkę gilek jej leci ale to czasem ważne że nie kaszle:tak:17 st no to piękna jesienną pogodę macie nic tylko spacery:-)
Karinko super że Szymkowi nic nie jest ale i tak ostrożnie bo może być opóźniona reakcja alergiczna więc radzę nie za dużo

Ola raczkuje już normalnie od wczoraj lepiej a od dzisiaj prawie perfekcyjnie szczególnie jak do wieży się dobiera i wspina się na meble ale na kolanach klęczy szybko jej idzie a szkoda że tak późno chociaż moze i dobrze dłuzej miałam spokój
 
beatka ..to jak skonczysz w swojej kuchni wpadni do mnie .... ja ci nawet pomoge sprzatac moja kuchnie :)
lilka ......co tam ..puk puk

a moje dziecko to z tymi zebami jest niesamowity juz widac druga dolna dwojke czyli 8 zab juz idzie
 
Mirka zdrowa już jeszcze troszkę gilek jej leci ale to czasem ważne że nie kaszle:tak:17 st no to piękna jesienną pogodę macie nic tylko spacery:-)
Karinko super że Szymkowi nic nie jest ale i tak ostrożnie bo może być opóźniona reakcja alergiczna więc radzę nie za dużo

Ola raczkuje już normalnie od wczoraj lepiej a od dzisiaj prawie perfekcyjnie szczególnie jak do wieży się dobiera i wspina się na meble ale na kolanach klęczy szybko jej idzie a szkoda że tak późno chociaż moze i dobrze dłuzej miałam spokój


Zgadza sie Beatko obserwuje go i wprowadzam sukcesywnie to nie jest tez tak ze na raz dostaje wszystko:tak:sa tez nie ktore rzeczy ktore boje sie podac i nie daje czyli mleko i jego przetwory



Moze u Lilki jest juz po.....a jak nie to zeby tylko poszlo szybko wszystko i bylo dobrze:tak:
 
witam wszystkie mamuśki:tak:
Mam dla Was wiadomośc od naszej kochanej Lilki:tak:
Pojechała o 14 do szpitala i do razu wzięli ją na badania, okazało się , że ma już 6 cm rozwarcia:szok:, urodziła Gabrielka o 16.23.
waży3700g i ma 50 cm długości:-) .

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry