reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
dzien dobry
lilka ..........super ze bedziesz miala pomoc ,teraz to juz tylko rodzic
aluska ............pieknie amanda stoi no gratulacje za zabki
beat ............tez lubie wrzosy

moje dziecko kochane spalo dzis do 7:15 ta go moja tesciowa wykonczyla wieczorem ze nawet prawie nic nie zjadl przed spaniem
teraz znowu spi , ja juz posprzatalam
 
Mirka ale masz dobrze z tą tesciową ja też bym tak chciała;-)
Bira piszesz o drugim pokoju w mieszkanku tzn że mąz już na stałe w Holandii będzie pracował a co z Wami?
Aluska miłego spaceru:tak:no i gratki za zabek:-)
 
Hello

Dzieciaki dziś pospały do 8;30 :-)
A teraz poodkurzane,powycierane,pranie wstawione.
Zaraz młody idzie spać a ja obiad robić.
Pogoda piękna,słońce świeci.
Wczoraj byliśmy w wesołym miasteczku.Tatuś wygrał dla Antosia piłke do skakania a Antoś był najszczęsliwszy,ze może sobie pojeździc na karuzeli.
Wydaliśmy na to ostatnie pieniązki :laugh2:
I dziś jesteśmy goli i wesoli :rofl2:
Na szczęście jutro przychodzą pieniążki :-D:-D

Aluśka Gratki dla Amandzi.Za ząkba i za to,że tak pięknie stoi :rofl2:


Zaraz doczytam,tylko położe młodego i zjem śniadanie :-)
 
Anineczko śniadanie?:szok:ja juz właśnie obiadek zjadłam
Nokochana u mnie była 10:43 .O tej porze nie jadam obiadów.
A śniadanie jem jako ostatnia.Zanim się zabiore za dzieciaki sprzątanie itp. to zapominam o śniadaniu.
A teraz jest 13:15 i obiadek mam już gotowy.Jeszcze tylko ziemniaczki się pyrkolą :tak:

Elbra kurcze co za świnstwo się doczepiło :angry:
Zdrówka,zdrówka :-)
 
witam

widze że już jesteście po obiedzie lub macie gotowy :baffled: ja jeszcze śniadania nie jadłam - już mnie głowa zaczyna boleć z głodu

ostatnio nic a nic mi się niechce, nie wiem co się stało - chyba jestem jakaś przemęczona tylko nie qwiem czym :sorry2::nerd:

wiem że dziwnie to zabrzmi ale już się nie moge doczekać jak będe w polsce......przynajmniej bede miała chwile dla siebie, bo tu to jestem matka w 100% i nic nie moge koło siebie zrobić. Chyba brak mi organizacji.
 
reklama
Beata, S. jest w Holandii od 7 czy 8 lat... juz nawet nie pamietam, kiedy pojechal. W tym mieszkaniu w ktorym teraz mieszkamy sa trzy pokoje i mi to starczy, z tym, ze teraz mieszka tutaj jeszcze moj brat ale po nowym roku podobno ma sie wyprowadzac, bo ta jego slorowata dziewczyna bedzie przyjezdzac do NL.

Anineczka, Indzik tez dzis do 8: 30 spala... z przerwami w nocy... ale zawsze to juz cos. Z wesolym miasteczkiem super.

Wisienka, mi tez sie nic nie chce. Leniuch mnie taki wzial, ze szok...

Elbra, wspolczuje chorobska... wazne, ze chociaz wesele udane:-)

My juz po spacerku. Zaraz musze jakis obiad zrobic... ale weny cos nie mam.....
 
Do góry