reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

hej hej

Beatko dzien z dziewczynkami minal super:-) przypomnial mi sie czas jak K.pracowal w Norwegi a my z Mila same w Polsce...bylo ciezko i teskno,ale jakis urok ten czas mial w sobie i cieplo go wspominam

z Milenka upieklysmy karpatke,potem drozdzowca z rabarberem:-)
z 1,5 godziny spedzilysmy na trawce na ogrodku
w sypialni zrobilam male przemeblowanko,ulozylam ubranka Gabrielka w komodzie:-) i wbrew pozorom duzo sie byczylam:-D

co do rodziny to trudno...tutaj jeszcze nikt mi sie z ogloszenia nie odezwal,wiec schizuje z nerwow powoli,dzis w nocy mialam tak silne skurcze ze az sie wystraszylam,bo nie mamy komu dziewczynek podrzucic w razie W:zawstydzona/y: wiec stres mamy i to nie maly...ale czekam na odp.kogos jutro i wtedy jak odmowi to calkiem bede sie martwic..

Karinko wspolczuje strasznie z powodu tej goraczki
pamietam jak moje nie dawno mialy kolo 40stopni to czuwalam przy nich ze strachu noca,wiec Karinko wiem co czujesz ..zycze zdrowka maluszkowi
kochana napisz jak ten sklep co mial byc otwarty przez tego faceta
doszlo to do skutku??
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzień dobry:-)
brr jak zimno u nas jesień jest już:tak:
Aluśka oj Amanda cięzko zabkuje ale na pocieszenie dodam ze drugie dziecko moze to bezbolesnie przechodzić takze nie zrazaj się:-);-)
Lilka kurcze juz patrzę jak by było daleko od Ciebie do tego miasta gdzie jest mój bo nie moge patrzeć na to:no:
 
Hej
A u nas jesień.Zresztą kalendarzowa jesień już trwa w Irlandii.

Dziewczyny poradźcie.
Jakie jest najlepsze i najtańsze konto internetowe?
Musze sobie założyć by mąż mógł kasiorke przesyłać :rofl2:
 
Karina to na bank grypa jelitowa zreszta teraz sezon na nią się zaczął.Jezeli do jutra nie bedzie lepiej to jedź z nim do szpitala tam gdzie maja oddział dziecięcy podłacza mu kroplówkę zeby się nie odwodnił.I to nic strasznego a szybciej dziecku będzie lepiej dodatkowo podadzą dozylnie glukozę to bedziesz spokojna ze mały jest "najedzony".My to przerabialismy pare razy i zawsze jechałam do szpitala bo michał był na skraju odwodnienia a po co męczyć dziecko i siebie.

Sabinko Ola też nie raczkuje i nie widać zeby zaczęła:baffled:o chodzeniu a nawet staniu samej nie ma mowy:no:.Za to mówi na Michała mimi:-Da do mnie mamama daj lub mamama mniam mniam:-DW kwestii jedzenia jest dobrze rozwinieta:laugh2:
Aluska a co jest znowu Amandzi żęby ze masz nocki zarwane?
Bira a jak Twoja Inga-Okrutna już spokojne nocki?
Lilka i jak nie poległas na polu bitwy sama z dzieciakami?:laugh2:

Beatko dziekuje za informacje:tak:Jezeli chodzi o odwodnienie to raczej u nas nie wystapi poniewaz Szymek ladnie pije. Wypil jedna butle 150 w nocy i dzisiaj juz tez jedna z elektrolitami.Jedynie jesc nie chce.rano wepchalam mu trzy kawalki chlebka to jakos pociamkal i zjadl teraz spi.
Jak na razie ma jeszcze temp. ale nizsza jejku mam nadzieje ze bedzie lepiej juz.:-(Teraz ma do picia butle kolejna ale czysta wode bo chyba to z elektoliatmi podam jutro (zreszta jak uwazasz Beatko???) no i mleko moze zje jak spadnie mu goraczka

Sabinka album kupiliśmy bo jak bym tego nie zrobiła to by mnie małż ze skóry obdarł więc wolałam nie ryzykować:baffled::laugh2::-p
Na okładce jest Kubuś puchatek i osiołek a zdjęcia zakleja się folią :rofl2::tak::tak:
Beata górne jedynki Amandzi zaczynają wychodzić i zaczyna isę koncertowanie:baffled::confused:
Liluś jak to się mówi z rodziną najlepiej wychodzi się na obrazku:confused:
więc olej ich a zobaczysz że sami przyjdą do Was po pomoc :dry:
A Ty przynajmniej teraz będziesz mieć mniej nerwów bez rozwydrzonej Oliwki:dry::sorry2:
Karina dużo zdróweczka dla Szymka:confused::confused: niech się bidulek szybko wykuruje:tak::tak::tak:

To ja się jeszcze pochwalę że Amanda stał sobie bez trzymania a w rękach miał duży balon i stał sobie prawie na środku pokoju machając balonikiem i uginając l kolanka jakby chciała podskakiwać :laugh2::laugh2::laugh2: utrzymała się tak ponad 20 sekund:tak::tak::tak: zrobiłam zdjęcia więc jurto jak małż pozwoli to się pochwalę:-p:laugh2: na szybko robione ale coś na nich widać:sorry2::zawstydzona/y:

Aluska gratuluje dla malej super:tak:

hej hej

Beatko dzien z dziewczynkami minal super:-) przypomnial mi sie czas jak K.pracowal w Norwegi a my z Mila same w Polsce...bylo ciezko i teskno,ale jakis urok ten czas mial w sobie i cieplo go wspominam

z Milenka upieklysmy karpatke,potem drozdzowca z rabarberem:-)
z 1,5 godziny spedzilysmy na trawce na ogrodku
w sypialni zrobilam male przemeblowanko,ulozylam ubranka Gabrielka w komodzie:-) i wbrew pozorom duzo sie byczylam:-D

co do rodziny to trudno...tutaj jeszcze nikt mi sie z ogloszenia nie odezwal,wiec schizuje z nerwow powoli,dzis w nocy mialam tak silne skurcze ze az sie wystraszylam,bo nie mamy komu dziewczynek podrzucic w razie W:zawstydzona/y: wiec stres mamy i to nie maly...ale czekam na odp.kogos jutro i wtedy jak odmowi to calkiem bede sie martwic..

Karinko wspolczuje strasznie z powodu tej goraczki
pamietam jak moje nie dawno mialy kolo 40stopni to czuwalam przy nich ze strachu noca,wiec Karinko wiem co czujesz ..zycze zdrowka maluszkowi
kochana napisz jak ten sklep co mial byc otwarty przez tego faceta
doszlo to do skutku??

Lilus jak na razie tamten nie otworzyl sie z czego sie ciesze:tak:
 
czesc babeczki :-)


Beatko dziekuje ci bardzo,ale nie musisz sie martwic :-)
boja wreszcie moge byc spokojna :-)
kolezanka, z ktora chodzilam do klasy i sie przyjaznilysmy dala mi dzis odpowiedz ze moze przyjechac :-):-)
takze w przyszla niedziele wieczorem zawita do nas
wstepnie jestesmy umowione na 2 tygodnie,ale wie ze moze potrwac to i 3 tyg.,choc ja licze baaaardzo ze Gabrys nie bedzie tak dlugo czekal :happy:
takze czuje wielkie ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff:-)

Karinko super,ze tamten gosciu nie otworzyl tego sklepu
moze jak zobaczyl,ze ty otworzylas to stwierdzil ze nie ma sensu?? oby!!:-)
 
Hej
A u nas jesień.Zresztą kalendarzowa jesień już trwa w Irlandii.

Dziewczyny poradźcie.
Jakie jest najlepsze i najtańsze konto internetowe?
Musze sobie założyć by mąż mógł kasiorke przesyłać :rofl2:
Anineczko ja mam w banku śląskim wszystko za darmo + wypłaty ze wszystkich bankomatów gratis a w Euronecie mozesz sprawdzić stan konta a i płatnosci karta tez gratis polecam

Beatko dziekuje za informacje:tak:Jezeli chodzi o odwodnienie to raczej u nas nie wystapi poniewaz Szymek ladnie pije. Wypil jedna butle 150 w nocy i dzisiaj juz tez jedna z elektrolitami.Jedynie jesc nie chce.rano wepchalam mu trzy kawalki chlebka to jakos pociamkal i zjadl teraz spi.
Jak na razie ma jeszcze temp. ale nizsza jejku mam nadzieje ze bedzie lepiej juz.:-(Teraz ma do picia butle kolejna ale czysta wode bo chyba to z elektoliatmi podam jutro (zreszta jak uwazasz Beatko???) no i mleko moze zje jak spadnie mu goraczka
Według mnie mozesz podawać jak chce pić najpierw elektrolity te 200 ml i wode wedle potrzeby

czesc babeczki :-)


Beatko dziekuje ci bardzo,ale nie musisz sie martwic :-)
boja wreszcie moge byc spokojna :-)
kolezanka, z ktora chodzilam do klasy i sie przyjaznilysmy dala mi dzis odpowiedz ze moze przyjechac :-):-)
takze w przyszla niedziele wieczorem zawita do nas
wstepnie jestesmy umowione na 2 tygodnie,ale wie ze moze potrwac to i 3 tyg.,choc ja licze baaaardzo ze Gabrys nie bedzie tak dlugo czekal :happy:
takze czuje wielkie ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff:-)

Karinko super,ze tamten gosciu nie otworzyl tego sklepu
moze jak zobaczyl,ze ty otworzylas to stwierdzil ze nie ma sensu?? oby!!:-)
Lilka no to super
 
heloł Lajdis :tak::tak::tak:

Oto kilka fotek jak Amndziucha stoi miałam wcześniej wkleić ale Imageshack coś dziś nie działał:baffled::confused:: ...........sorki za burdel to Amanda zrobiła:confused::zawstydzona/y::sorry2:
stoj1uh8.jpg


a tak wyglądam z tyłu:tak::-D
stoj2uh3.jpg


a tak Amandziucha wygląda bez frotki na głowie:laugh2::laugh2::laugh2: :laugh2::-p
imgstoj002gm8.jpg
 
reklama
Hej Kochane:-):-)

wczoraj bylismy caly dzionek we Wrocku, dzis tez spacerek, obiadek i takie tam:-p:rofl2:

doczytalam co u Was

KArinko, jak Szymus? Mam nadzije, ze juz lepiej... zycze zdrowka

Lilus, to kamien z serca, fajnie, ze juz masz kogos na 100%, teraz to juz odpoczywaj i nie sie nie martw:-p:laugh2:

Anineczko, co do konta ja mam w ING (to chyba dawniej Slaski), ale na firme, wiec cos tam place za prowadzenie - 19zl, i przelewy 1 zl.
 
Do góry