reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Beaciu, super wrzosy:-) i zakupy tez:tak::tak::tak:
no i fajnie, ze mezus sie zjawi - milego finalizowania spraw:-p:tak::tak: a tak jeszcze odnosnie mezusia to jest w Norwegii? bo w sumie to chyba czesto przylatuje:tak::tak::tak:


Aluska, Amandzia jest sliczniutka a stoi rewalacyjnie!!!!!!!! Gratuluje:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
A jakiego stresa na spacerze przeżyłam przez małą:szok::szok::szok:
Przez te jej długie włoski albo robię frotką kucyka lub dwa albo przypinam spineczkę z boku:confused:
no i dziś sobie spacerowaliśmy sobie spokojnie aż nagle niunia zaczęła dziwne dźwięki wydawać ja patrze a ta sobie tą spineczkę do buzi wsadziła i zaczęła się nią krztusić:szok::szok::szok::szok:....masakra......dobrze udało mi sie jej to wyciągnąć i na strachu się skończyło:crazy::dry::confused:
 
Anulka tak męzuś w norwegii i już we wtorek bedzie:-)
Aluśka jejku jak Amanda slicznie stoi kurcze jak fajnie stópki tak podkuliła na zdjęciu ale stała:-)A ze spinkami to tez wiem jak to jest bo taką zaczępkę żabkę raz wzięłam wpięłam Oli i kurcze ta ja myk do buzi palcem musiałam wyławiać jej z paszczy mozna strachu się najeść

Prasowanko juz zrobione dzieciaki spią ulga .Wymęczyłam je na spacerze Ola po plaży raczkowała a własciwie obracała się szkoda ze aparatu nie wzięłam
 
Beatko, Aluska no z tym braniem wszystkiego do buzi to masakra... Oskar tez tak ma:sorry2: dzis sciagnal mi kolczyka, nawet nie zauwazylam... uslyszlam tylko brzdek... i spadl na podloge, z jego raczki... hmmm, wiec mogl skoczyc w buzi:zawstydzona/y::-(

Beatko, to faktycznie super - POlska-Norwegia a jest czesto:tak::tak:
No i fajnie masz z ta plaza... Oskar tez pelza, turla sie, ale zeby raczkowal jak nalezy to nie... jak chce gdzies sie przemiscic, cos zlapac, wziac to daje rade po swojemu... no i uwielbia chodzic...

Mykam na dol - kapanie Oskara... bo dzis druga drzemka byla pozno - od 18 do 20... i wszystko sie przesunelo...:-p:laugh2:

zajrze potem:tak:
 
Dzien dobry:-)\

Beatka, Sabinka, z okiem juz ok. Nie wiem co sie stalo,tylko zaczelam sie domyslac... wstalam rano i mialam opuchniete jak po walce bokserskiej. Prwdopodobnie Inga mnie w to oko kopmela, bo juz jej sie zdazalo jak ja rano do wyra bralam a ta sie strasznie kreci i mam za swoje.

Beata, nocki u nas koszmarne. Budzi sie co chwilka, trzeba do niej wstawac. Duzo pozwolil jej Sebastian, bo bral ja sobie w nocy do lozka a Inga to cwaniara i teraz nie chce spac sama... ale ja nie pozwole na spanie z nia... moge ja wziac o 6 rano ale nie o 24... Moze jak to mieszkanie bedzie juz puste i przeprowadzimy ja do pokoju po moim bracie bedzie lepiej... tylko to jeszcze kilka miesiecy:baffled:

Karina, jak Szymus dzisiaj?

Women jak dyskoteka? Udana?

Alu\ska, Amandzia jest niesamowita. Pieknie stoi. Sliczna z niej dziewczynka:-) A \co do spinek... wspolczuje. Z Inga tez mialam podobne akcje...

U nas dzisiaj goraco. Takze uciekam niedlugo na spacer. Wczoraj spedzilismy fajny dzien. Bylismy z mala i zwierzakami w minizoo a pozniej juz tylko z Inga nad morzem:-):-) Mielismy gosci na obiedzie takze jakos zlecialo:-) Uciekam usypiac gwiazde.
 
1180637314wwwanimaatjesjw2.png


wpadłam się pochwalić że Amandzi przebił się ząbek-lewa górna jedyneczka :tak::tak::tak: i tak już na swoim koncie ma ich 3:-D:-D:-D:-D

Zaraz zmykamy na spacerek więc miłego dnia Wam życzę i do zobaczenia później :-):-):-)

Buziołki dla wszystkich dzieciaczków rozpoczynających rok szkolny:tak::tak::-D:-D
 
reklama
Beatko, Aluska no z tym braniem wszystkiego do buzi to masakra... Oskar tez tak ma:sorry2: dzis sciagnal mi kolczyka, nawet nie zauwazylam... uslyszlam tylko brzdek... i spadl na podloge, z jego raczki... hmmm, wiec mogl skoczyc w buzi:zawstydzona/y::-(
Anulka dobrze że Oskarek nie wziął go do buzi :dry:
oj trzeba bardzo uważać na te nasze Szkraby bo chwila nieuwagi i wypadek gotowy:dry::confused:
U nas dzisiaj goraco. Takze uciekam niedlugo na spacer. Wczoraj spedzilismy fajny dzien. Bylismy z mala i zwierzakami w minizoo a pozniej juz tylko z Inga nad morzem:-):-) Mielismy gosci na obiedzie takze jakos zlecialo:-) Uciekam usypiac gwiazde.
Bira super że niedzielny dzionek miałaś udany:tak::-D:-D
u nas niestety zimno wczoraj było ale spacerek zaliczyliśmy:dry:

dobra zmykam :zawstydzona/y::sorry2:
 
Do góry