reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Kathe moje dziecko jeszcze nie przedszkolne,ale już za miesiąc będzie :-)
Tak więc odpowiem.
Antka ulubione bajki to Bolek i Lolek,Koziołek Matołek. Reksio,Strażak Sam ,Listonosz Pat,Pingu,Kacze Opowieści,Krecik,Świnka Peepa,Clifford to są te które mu puszczamy oprócz długometrażownych.A nimi są :101 Dalmatyńczyków,Mój Brat Niedzwiedź,Sezon na Misia,Amerykański ogon,Epoka lodowcowa itp.
ogólnie nie puszam mu bajek na Cartoon Network i innych z przemocą i wyzwiskami.
A na te bajki co mu puszczam reaguje dobrze.Same wiecie bo większość jeszcze my pamiętamy z dzieciństwa np.Reksio :rofl2:

Lilka cóż moge powiedzieć.Z rodziną to tylko na zdjęciu dobrze się wychodzi.
Zazdrosze mezowi fiordów :laugh2:
Znasz ten kawał?
Spotyka się dwóch znajomych jeden mówi do drugiego :
-Słuchaj ostatnio byłem w Norwegii.
A tamtem mówi:
-co ty gadasz???A widziałeś tam renifery?
-No jasne!
-A fiordy widziałeś ?
-Stary fiordy to mi z ręki jadły!!!
Beatko ty to się nie zaliczasz do słomianych wdów :no::-p
Bo twój mąż jest często w Polsce :rofl2:
Aniulko Oskar musi wyglądać bajecznie wołając Mniam Mniam :sorry2::-)
Ja ledwo co nauczyłam młodego robić pa pa a o kosi kosi nie ma mowy narazie :no:
Elbra a widzisz jak sie nie słuchasz experta :sorry2:
A sterio to Theraflu tez mnie postwiło na nogi,ale już grypy nie wyleczyło,tutaj był potrzebny antybiotyk :tak:
 
Dzień dobry:-)
Ola jest kochana dała mi pospać do 6,40:-).Otwiera zawsze oczy i mamammmam i tak dalej:laugh2:


Lilka... szkoda, ze jednak musisz sie nerwic... ach tak to czasem jest z ta rodzinka... jak potrzeba to jej nie ma... :zawstydzona/y::baffled:obys znalazla jakas kompetentna osobke do pomocy:tak:

Beatko, fajnie, ze mezusia juz bedziesz we wtorek miec - moze minie napiecie przedmiesiaczkowe:laugh2:;-):-)
a co do wrzosow... to uwielbiam... mmm, pieknie musi byc u Ciebie:-)

Asix, co sie dzieje???? Tesciowa...???:zawstydzona/y::baffled::baffled:

Elbra, zdrowka:tak::tak:

Moj Oskarus nauczyl sie i od kilku dni robi MNIAMMMM, MNIAMMMM, jak sie szykuje mu amciu, albo jak juz sam chce jesc... tak swietnie podwija przy tym jezyczek i wola MNIAMMMMMM... ach, zachwyca mnie ten moj synus... niegdy nie pomyslalabym, ze tak na jego punkcie zwariuje:-p:laugh2::laugh2::laugh2:
Anulka jakoś teraz sie tak cieszę ze przyjedzie, pojedziemy działki poogladać, samochody:-DTylko Michała mi szkoda bo przedszkole juz nowy rok się zaczyna a on jest w ostatniej grupie i chcę zeby chodził więc moze na drugi tydzień labę mu zrobię
Wrzosy dla Ciebie Anulka moje okno kuchenne specjalnie w pizamie zfotografowałam i zaraz wstawię;-):tak:

hej kobitki

u nas fajny dzionek, mala byla rozesmiana caly dzien, pewnie jakis zebol sie przebil i poczula ulge:-)

mam prosbe do mam przedszkolakow:tak:
brakuje mi pare odpowiedzi w ankiecie wiec blagam o pomoc:tak:

napiszcie mi jakie bajki najchetniej ogladaja wasze dzieci oraz w jaki sposob wasze dzieciaki nasladuja swoich ulubionych bohaterow z bajek- czy wogule to robia i czy wy uwazacie to za zagrozenie. moze jakies niepokojace zachowania zaobserwowalyscie u dzieci po obejrzanych kreskowkach

z gory dzieeeeki za pomoc:tak::-)
Kathe u nas bajki na mini mini czyli takie jakie Anineczka wymieniła dodatkowo jeszcze Batman, Spiderman, Żółwie Ninja a owszem nasladuje na plecy przewiesza Oli pieluchę tetrowa i fruwa po domu.Niepokojace zachowanie jest tylko wtedy jak sie za bardzo rozpędzi i wywija mieczem muszę wtedy na Olę uważać ale tak jest ok

ach Anulka,ja juz dzis sobie przypomnialam ze co porod mi sie zblizal to mialam mega nerwy ...chyba tak juz mam zapisane w gwizdach :dry: ze spokoju na koncowce miec nie moge...
w sumie tesciowa miala przyjechac z Oliwka aleee....siostra Karola (mama Oliwki) kategorycznie sie nie zgodzila
jestesmy oboje zszokowani :szok: bo tylko do porodu by byly,pozatym K. jest chrzestnym,a tu przez telefon slyszymy ze ona nie chce by mała jezdzila NIE WIADOMO GDZIE :baffled::crazy:
coz....rodzina :dry:
Lilka ale rodzina nie ma co:baffled:
..dokladnie

a ze pamietliwa jestem,to poczekam az ona czegos bedzie od nas chciala :dry:
zdziwi sie wtedy :dry:


kochane mowie dobranoc
bo jutro caly dzien jestem sama az do wieczora niedzieli
Karol jutro prace konczy o 12.00 i maja jakas imprezke zakladowa dla pracownikow
jada do Oslo i zaglowcem beda plywac po fiordzie :happy:
wiec zlauje mi do domu w niedziele pod wieczor....takze ide spac zeby miec sily na dziewczynki jutro

dobranoc
Imprezka no proszę jak panowie sie bawia mój tez cały czas mówi ze w soboty grile pracownicze ma:-p

wykrakałaś tą chrypke:crazy:;-)
Zaczynam chrząkać i mam dziwne uczucie jakby mi ktoś czymś drapał w gardle:baffled:
Jutro z rana jak pojadę do gryzjera to kupię Teraflux.
Tylko kuźwa po co ja jade do fryzjera jak na weselichu pewnie będe na chwilę. Bo tam będzie huk a ja jak dziś włączyłam odkurzacz to myślałam że mi łeb pęknie:baffled:






Spadam spać.
ciao
Elbra nawilzaj teraz gardło i krtań biedna jesteś ale moze będzie trochę lepiej i będziesz bawiła sie doskonale:tak:

Beatko ty to się nie zaliczasz do słomianych wdów :no::-p
Bo twój mąż jest często w Polsce :rofl2:
Anineczko no jak nie:laugh2:ale tak naprawdę powoli mam tego dosyć bo naprawdę samej jest mi ciężko:-(

Jestem umówiona z kumpela na spacerek ładnie jesiennie jest u nas
 
Anulka obiecałam wię w piżamce robiłam zdjęcia mam okno od wschodu także teraz moze gorzej widać
s5002014ri6.jpg

s5002015qc4.jpg

a to śpiworek do spania i no nowe buty Oli:laugh2:
s5002016dd9.jpg

s5002017kq4.jpg
 
Dzie\n dobry:-)

Beata, autko sprawdzilo sie super. Pali tyle co nic. Tylko troche male jest jednak...
A to Volvo o ktorym piszesz jest super. Citroena bym nie kupila, bo awaryjny i czesci sa drogie. Stawiaj na swoim kochana;-):-)
I piekne okno:-) Ja mam na balkonie same iglaki. Z czego polowa uschnieta i dwie zmarnowane roze... Takze szalu nie robie;-)

Anineczko, o jacie:szok: Nie wiedzialam nic o wyjezdzie. W takim razie sie zamieniamy, bo ja uciekam a Ty wracasz. A net musisz miec, bo jakby to bylo, gdyby Ciebie nie bylo... nie ma takiej opcji.

Aluska, Amandzia jest niesamowita:-)

Lilka, bardzo dobrze, ze szukasz kogos do pomocy:-) Z porodem na pewno wszystko sie ulozy. Bedzie dobrze. Trzymam kciuki.

Elbra, jak sie dzisiaj czujesz?

Mi sie cos z okiem porobilo. Mam cale spuchniete, wygladam jakby mi ktos przywalil... do tego mam szczur obsesje po tym parkingu niemieckim. Do tego wczoraj w parku jeden mi przelecial przed nogami... pozniej wszedzie widzialam te cholerne oblesne paskudztwa... niewazne czy to byl ptaszek czy krolik... fuuuuj. Zaczynam bac sie wyjsc z domu, zeby na jakiegos nie trafic,,,:zawstydzona/y:
 
My juz po spacerku i obiadku na mieście:tak::-)
Ola spi wiec luzik pobyczę sie trochę:tak:


Dzie\n dobry:-)

Beata, autko sprawdzilo sie super. Pali tyle co nic. Tylko troche male jest jednak...
A to Volvo o ktorym piszesz jest super. Citroena bym nie kupila, bo awaryjny i czesci sa drogie. Stawiaj na swoim kochana;-):-)
I piekne okno:-) Ja mam na balkonie same iglaki. Z czego polowa uschnieta i dwie zmarnowane roze... Takze szalu nie robie;-)

Anineczko, o jacie:szok: Nie wiedzialam nic o wyjezdzie. W takim razie sie zamieniamy, bo ja uciekam a Ty wracasz. A net musisz miec, bo jakby to bylo, gdyby Ciebie nie bylo... nie ma takiej opcji.

Aluska, Amandzia jest niesamowita:-)

Lilka, bardzo dobrze, ze szukasz kogos do pomocy:-) Z porodem na pewno wszystko sie ulozy. Bedzie dobrze. Trzymam kciuki.

Elbra, jak sie dzisiaj czujesz?

Mi sie cos z okiem porobilo. Mam cale spuchniete, wygladam jakby mi ktos przywalil... do tego mam szczur obsesje po tym parkingu niemieckim. Do tego wczoraj w parku jeden mi przelecial przed nogami... pozniej wszedzie widzialam te cholerne oblesne paskudztwa... niewazne czy to byl ptaszek czy krolik... fuuuuj. Zaczynam bac sie wyjsc z domu, zeby na jakiegos nie trafic,,,:zawstydzona/y:

Bira no to super ze zadowolona jestes z autkaa co sie stało z tym okiem?
ja tez niecierpie szczurów:wściekła/y:
 
Dzien dobry
Wpadam przelotem tylko sie przywitać i napisać ze żyje.
Dziś od rana sprzątam chate na błysk,bo wieczorem imprezka i pozniej na miasto na Dicho jakies z ekipą.
Dorianek wczoraj dał jeszcze popalić ale dziś jest znaczenie lepiej,chyba wraca moje kochane dziecię hehe.
No cóz życze przyjemnego weekendu,całuje wszystkie dzieciaczki i zmykam.
Buziaki.
 
reklama
Do góry