reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

:sorry2::zawstydzona/y:

miałam tylko Gripex max i Ibuprom zatoki. Dodatkowo zaczełamfukać się Bioparoxem w areozolu bo miałam go jeszcze po ostatnim choróbsku:baffled:
no i zobaczysz zaraz bo Bioparox wysusza strasznie śluzówki jak jutro będziesz chrypiała nieładnie że nie posłuchałaś kolezanki:angry:
spróbuj possać tymianek i podbiał albo wiesiołek no i ruszaj w tany:-):tak:

No juz poprasowane i wszystko na glancus wysprzatane a i pokupowałam wrzosy i maleńkie tuje.Wszystko pięknie powsadzane i ładnie jesiennie wyglada:tak:
 
reklama
:sorry2::zawstydzona/y:

miałam tylko Gripex max i Ibuprom zatoki. Dodatkowo zaczełamfukać się Bioparoxem w areozolu bo miałam go jeszcze po ostatnim choróbsku:baffled:

jedyny antybiotyk ktory mi pomagal w blyskawicznym tempie :happy:

Mirka podąrzam za Toba dzisiaj na BB krok za krokiem:-D

ide spać DOBRANOC

dobranoc Beata

ja jeszcze posiedze na necie..
 
Lilka... szkoda, ze jednak musisz sie nerwic... ach tak to czasem jest z ta rodzinka... jak potrzeba to jej nie ma... :zawstydzona/y::baffled:obys znalazla jakas kompetentna osobke do pomocy:tak:

Beatko, fajnie, ze mezusia juz bedziesz we wtorek miec - moze minie napiecie przedmiesiaczkowe:laugh2:;-):-)
a co do wrzosow... to uwielbiam... mmm, pieknie musi byc u Ciebie:-)

Asix, co sie dzieje???? Tesciowa...???:zawstydzona/y::baffled::baffled:

Elbra, zdrowka:tak::tak:

Moj Oskarus nauczyl sie i od kilku dni robi MNIAMMMM, MNIAMMMM, jak sie szykuje mu amciu, albo jak juz sam chce jesc... tak swietnie podwija przy tym jezyczek i wola MNIAMMMMMM... ach, zachwyca mnie ten moj synus... niegdy nie pomyslalabym, ze tak na jego punkcie zwariuje:-p:laugh2::laugh2::laugh2:
 
hej kobitki

u nas fajny dzionek, mala byla rozesmiana caly dzien, pewnie jakis zebol sie przebil i poczula ulge:-)

mam prosbe do mam przedszkolakow:tak:
brakuje mi pare odpowiedzi w ankiecie wiec blagam o pomoc:tak:

napiszcie mi jakie bajki najchetniej ogladaja wasze dzieci oraz w jaki sposob wasze dzieciaki nasladuja swoich ulubionych bohaterow z bajek- czy wogule to robia i czy wy uwazacie to za zagrozenie. moze jakies niepokojace zachowania zaobserwowalyscie u dzieci po obejrzanych kreskowkach

z gory dzieeeeki za pomoc:tak::-)
 
ach Anulka,ja juz dzis sobie przypomnialam ze co porod mi sie zblizal to mialam mega nerwy ...chyba tak juz mam zapisane w gwizdach :dry: ze spokoju na koncowce miec nie moge...
w sumie tesciowa miala przyjechac z Oliwka aleee....siostra Karola (mama Oliwki) kategorycznie sie nie zgodzila
jestesmy oboje zszokowani :szok: bo tylko do porodu by byly,pozatym K. jest chrzestnym,a tu przez telefon slyszymy ze ona nie chce by mała jezdzila NIE WIADOMO GDZIE :baffled::crazy:
coz....rodzina :dry:
 
reklama
Lilus... nie bede kompetowac slow mamy Oliwki:szok::szok::no: no coz... niech spadaja:crazy: dasz rade, znajdziesz normalna kobitke gdzies u Was i bez rodziny dasz rade;-)

..dokladnie

a ze pamietliwa jestem,to poczekam az ona czegos bedzie od nas chciala :dry:
zdziwi sie wtedy :dry:


kochane mowie dobranoc
bo jutro caly dzien jestem sama az do wieczora niedzieli
Karol jutro prace konczy o 12.00 i maja jakas imprezke zakladowa dla pracownikow
jada do Oslo i zaglowcem beda plywac po fiordzie :happy:
wiec zlauje mi do domu w niedziele pod wieczor....takze ide spac zeby miec sily na dziewczynki jutro

dobranoc
 
Do góry