reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Liluś dzięki za gratki:tak::tak::tak:
Trzymam kciuki aby się jakaś porządna pani zgłosiła w sprawie zamieszczonego przez Ciebie ogłoszenia i wszystko się pomyślnie ułożyło:confused::sorry2::tak:
a co do pazurków to zalogowałam się na tamtym forum co podałaś ale niestety nie mam czasu na niego zajrzeć:baffled:
na szczęście moja sąsiadka zaczęła zajmować się pazurkami i ma mi zrobić na wesele 6 września:sorry2::tak:

Aluska wyobraz sobie ze i ja tam zadko zagladam,bo zwyczajnie w swiecie nie mam kiedy
pazurkami chcialam sie zajac ale na dzien dzisiejszy musze sobie to odstawic w czasie,bo nie wyrabiam
jeszcze od wrzesnia chyba ide na kurs norweskiego i wogole masakra :sorry2:
nie wspominajac ze nadal marze by w przyszlym roku podejsc do matury...wiec mam fullllllll nauki....
 
reklama
Wisienka dla Dawidka też gratulaski za brak ząbeczków:-):tak::tak::tak::laugh2:

aluska dziękuję :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:


Wisienka zespół napiecia przedmiesiaczkowego:baffled:masakra


Dzisiaj Oli podam pierwszy raz jogurt naturalny z malinami sama podziubałam i zmieszałam zobaczymy co na to ola

beata o kurcze współczuję, chociaż nigdy nie miałam
ja nadal jeszcze nie mam okresu :-D:-D

a jigurt możeesz jej podać jak ma AZS?:confused:


Wisienka ja ci dam lada dzien!!
ja tu tesciowa bede miala od 7 wrzesnia dopiero...
a torba...no wlasnie mam zamiar ja spakowac,ale najpierw musze sie ogarnac w chacie,a ze ostatnio wszystko idzie mi w baaaardzo zwolnionym tempie to mam syf w chacie :dry:

Lilka
sądzę że będziesz miała w terminie, nio chyba że synusiowi będzie się śpieszyć :-D:-D a po porodzie zostajesz 2-3 dni w szpitalu? czy wracasz zaraz do domu? bo już nie pamiętam jak miałaś poprzednio
:sorry2:
 
haloo!!
ja mam chwilke wiec wpadam :)

pusia-widzialam twoje dziela no super!!


wisienka-jeeszcze raz gratki no i bede do ciebie mowic pani mezatko :) kurcze to tak ladnie brzmi ;)

elbra-zdrowka kochana!!

anineczka-czyli jednak poland i to juz niedlugo!!!oby wszystko poszlo po twojej i malzonka mysli!!!a i gratki dla malego za zabka :))

kochane poczytuje was ale jak widzicie zadko sie ujawniam mam teraz tyle problemow, ze nie wiem czy by mistarczylo czasu jakbym chciala tocwszystko opisac :((((((((
buziolki dla was i dzieciaczkow!!!!!
 
Lilka sądzę że będziesz miała w terminie, nio chyba że synusiowi będzie się śpieszyć :-D:-D a po porodzie zostajesz 2-3 dni w szpitalu? czy wracasz zaraz do domu? bo już nie pamiętam jak miałaś poprzednio :sorry2:

Wisienka planuje na drugi dzien wyjsc do domu tak jak ostatnio :tak:
oczywiscie jak z nami bedzie wszystko dobrze
no i oby synus urodzil sie w terminie bo u mnie z rodzina sie pochrzanilo
narazie nie bede pisac bo zwyczajnie w swiecie nie mam weny....musze szybko kogos tutaj poszukac :baffled:

kochane poczytuje was ale jak widzicie zadko sie ujawniam mam teraz tyle problemow, ze nie wiem czy by mistarczylo czasu jakbym chciala tocwszystko opisac :((((((((
buziolki dla was i dzieciaczkow!!!!!

asix coz...tesciowa??
trzymaj sie kobitko:sorry2:
 
mirka dzieki :-)

ja dzis chalupke ogarnelam,ale z obiadem mam tyly
ale juz znikam bo sama glodna sie zrobilam

do pozniej babulki
 
Aluska wyobraz sobie ze i ja tam zadko zagladam,bo zwyczajnie w swiecie nie mam kiedy
pazurkami chcialam sie zajac ale na dzien dzisiejszy musze sobie to odstawic w czasie,bo nie wyrabiam
jeszcze od wrzesnia chyba ide na kurs norweskiego i wogole masakra :sorry2:
nie wspominajac ze nadal marze by w przyszlym roku podejsc do matury...wiec mam fullllllll nauki....
Lilka no jasne dasz radę pomalutku:tak:

Hejka.
ja tak wchodze i podczytuje co u was ale nie mam jakoś głowy na odpisanie:baffled:
Ja nadal katar...teraz to już MEGA katar. Leje mi się z nosa non stop.
Gardło przestało boleć więc tylko ten katar i szumi mi w głowie przez to.
Kuźwa pójde na wesele trzymając non stop chusteczkę w ręce:baffled: i będę miała nos czerwony jak pijoook:crazy:
Wogóle długo nie wytrzymam bo się szybko teraz męczę bo jestem osłabiona.
Mam 36 stopni temperatury więc jak coż zrobię to zaraz jestem zmęczona jak po jakimś maratonie:-(
Elbra biedna a zastosowałaś się do moich rad?:evil:

beata o kurcze współczuję, chociaż nigdy nie miałam
ja nadal jeszcze nie mam okresu :-D:-D
a jigurt możeesz jej podać jak ma AZS?:confused:
Wisienko nic przyjemnego a zrobiło mi się to po Olce:wściekła/y:wcześniej nie było albo w sladowym procencie
Mogę podawać przetwory mleczne a więc jogurt i twaróg np.

haloo!!
ja mam chwilke wiec wpadam :)

pusia-widzialam twoje dziela no super!!


wisienka-jeeszcze raz gratki no i bede do ciebie mowic pani mezatko :) kurcze to tak ladnie brzmi ;)

elbra-zdrowka kochana!!

anineczka-czyli jednak poland i to juz niedlugo!!!oby wszystko poszlo po twojej i malzonka mysli!!!a i gratki dla malego za zabka :))

kochane poczytuje was ale jak widzicie zadko sie ujawniam mam teraz tyle problemow, ze nie wiem czy by mistarczylo czasu jakbym chciala tocwszystko opisac :((((((((
buziolki dla was i dzieciaczkow!!!!!
Asix co tam się stało?Widzę ze trzeba przyjechać grupą pełną wsoarcia i nastukać tej tesciowej:laugh2:

A ja mam super wiesci mój małżonek przyjezdża we wtorek:-)
 
reklama
Do góry