reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Beatko, my tez zaraz wybywamy... jedziemy do klienta dowiezc towar, a wlasciwie do dwoch... wiec chcemy wyruszyc, jak Oskar bedzie miec drzemke, to nam zasnie w autku... a ze wstal dzis przed 7ma... :szok: to przed 10ta bedzie juz na maxa spiacy...
mezus pojechal do firmy wszystko zaladowac, wroci to zjemy sniadanko i jedziemy...
Beatko, co do meza... i Waszego "niegadania" to jak to mowia... "kto sie czubi, ten sie lubi...?":-p:laugh2: ...bedzie dobrze:tak::tak::tak:
 
reklama
Dzień Dobry


Jejku mam taki nawał roboty ufff (ale sie cieszę) Wczoraj wróciłam późno do domciu po sesji na której byłam modelka i wizażystką hihih . Potem też malowałam jeszcze jedna modelke Patrycje jesli chcecie zobaczyć to zapraszam na strone maxmodels.pl modelki, modele, fotograficy, wizażyści, fryzjerzy i styliści
(tam gdzie jest jakaś inna mordka to to jest modelka z ostatnich sesji :) )

Liluś ale fajnie że już wszystko kompletujecie pamiętam jak to było jak byłam wciąży z Kacprem ... ludzie jak ten czas szybko leci . Trzymaj sie cieplutko i trzymam kciuki ZA WAS :-):tak:

Wisienka jeszcze raz Gratulujeeeee witaj w gronie zaobrączkowanych :-D:-D;-). Czyli juz niedługo będziecie we Wrocławiu :)))))). Oby Wam sie wszystko ładnie ułożyło, żebyście mogli się często widywać :-):tak:

Aluśka Gratulacje dla Amandy za pierwszę "kroczki" :-):tak:

 
dzień doberek moje kochane jestem i żyje tylko Dawid ma urlop i ciągle gdzieś jeździmy:-) cos robimy:-)

po niedzieli bedę częściej bo wraca do pracy niestety...
Wisienko witaj kochana spowrotem :-) mężatko:-)
Liluś o kurde ale chamstwo mogę ja przyjechac Ci pomóc jak chcesz:-) moja kuzynka jest w norwegi i pracuje jako opiekunka i pomoc domowa tylko nie wiem gdzie:-) o już wiem gdzie w Oslo:-) sprawdziłam na NK:-) hihi to daleko od Ciebie? mam nadzieje że wszystko się ułoży...
Anineczka Anulka Beatko gratuluję ząbeczków:-) u nas dalej dwa:-) hihi ale raz rosną i Kapik wariuje za chwilę się zatrzymują i Kapik jest aniołkiem:-)
Wisienka, Anineczko o kurcze to już niedługo wracacie do Polkski:-( biedne wasze chłopy:-) bo wy to tam dacie sobie rade:-) babcie pomogą chętnie:-)
Beatko biedny meżuś musi znosić Twoje PSM:-) hihihi udanego wyboru samochodu;-)
Aluśka gratulacje dla Amandzi za chodzenie za jedna rączkę;-)
Elbra zdróweczka:-) jak dziś się czujesz???
Anineczko oglądałam uwage i masakra co my jemy... tzn. ja wiem że jemy świństwa a i tak to jem:-( poprostu lubie buuu my mamy produkty benedyktyńskie w mieście wiec do nich muszę sie udać po wedlinki i inne pyszności oni też mają bez konserwantów solanek itp:-)


cco do fotelika CHicco to też go mam:-) Czerwony:-) jest suuupppeeerrr:-)
wczoraj wymyłam wszystkie okna wyprałam ii zawiesiłam firanki i wogóle wysprzątałam chatkę wiec dlatego nie wpadłam do was:-( ale obiecuje że nast. tydzień będzie lepszy:-)buziak dla was i wszystkich maluchów:-) miłego dnia:-)
 
dzień dobry :-):-)


Wisienka, Anineczko... te Wasze chlopy uschna z tesknoty:-p:laugh2::-p no ale jak trza to trza;-)

Anineczko, gratki zabka...:tak::tak::tak:
ja tez sie chwale - dolna lewa dwojka sie przebila:tak::tak: mamy 7 zabkow:tak::tak::tak::tak:

anulka no niby nie trzeba, niby mogłabym olać polske i moje niedokończone studia, ale już się nauczyłam że w życiu różnie bywa i chce mieć jakieś zabezpieczenie, nie być w 100% uzależniona od chłopa bo tego nienawidze :no:


jak się chwalicie ząbkami to ja też sie pochwale - davidel ma zero :-D:-D i jak narazie nie widać aby coś wychodziło - to dopiero osiągnięcie ;-):laugh2::laugh2:

lilka ja życzę ci tego samego co anulka, ona ładnie to napisała :-):-)
jak tam torba do szpitala gotowa? to juz lada dzień



Beata co to jest pms? :confused:

Pusia to widać że zabiegana jesteś

Sabina chodź do mnie troche posprzątaj :-D:-D
 
Witam Laseczki:tak::tak::tak::tak:

Dziękuję bardzo za gratulację:tak::-):-)

Mężusia mojego nie ma bo pojechał do swojej dawnej pracy po ostatnią wypłatę :confused::confused: więc ja sobie sama siedzę:sorry2: jedyne co mam do zrobieni dziś to obiad bo wczoraj wszystko wypucowałam aż się lśni:tak::tak::tak:

Widzę że niebawem większość z Was będzie "słomianymi wdowami":confused:
Trzymam za Was kciuki aby czas rozłąki nie był dla Was z byt ciężki:confused::confused::confused:

Pusia brawo Kobitko:tak::tak::tak: aby tak dalej:tak::tak::tak:
Anulka gratulaski dla Oskarka za już 7 ząbeczka:-):-):-):-)
Wisienka dla Dawidka też gratulaski za brak ząbeczków:-):tak::tak::tak::laugh2:
 
no juz jestem Ola usnęła
Lilka szukaj kogoś a jak nie to może zniesiesz diablicę jeszcze trochę:-D:tak:
Sabinko trzymamy za słowo w przyszłym tygodniu:tak:
Beata co to jest pms? :confused:
Wisienka zespół napiecia przedmiesiaczkowego:baffled:masakra
Pusia ten mi się podoba i to bardzo makijaż jak dla mnie najfajniejszy:tak:
Anulka no to miłego załatwiania spraw:tak:

Dzisiaj Oli podam pierwszy raz jogurt naturalny z malinami sama podziubałam i zmieszałam zobaczymy co na to ola

Aluśka gratki dla Amandzi za pierwsze kroczki

Kupiłam wczoraj Oli buty bardziej jako atrapki bo jest chłodnawo i marzna jej stopki zaraz wkleję:laugh2:
 
to sie chwale :-p Matt ma już lewą górną jedynke na wyjściu :rofl2:
Anineczko gratulaski dla Mattiego za kolejnego ząbeczka
hej hej

ja dzis caly dzien poza domem spedzilam na łazeniu po sklepach w kompletowaniu koncowki wyprawki :happy:
no i jeszcze materaca do lozeczka mi brakuje i mam wszystko :happy:
i doła...bo bylam dzis u kolezanki i powiedziala miz e w OSTATECZNOSCI przyjedzie jak zaczne rodzic,ale ona sama nie dlugo rodzi i roznie moze byc,pozatym ma male dziecko,musi je odbierac z przedszkola i nie daje glowy ze bedzie jej apsowalo w momencie jak ja zaczne rodzic
now iec postawilam dzis pol rodziny na glowie :sorry2:
jutro dostane odpowiedz czy Oliwka ktos z rodziny sie zajmie,bo ajk nei to neistety ale biore tesciowa z diabliczka Oliwka :evil::evil::evil::oo2::huh::hmm::hmm::hmm::unsure::no2::growl: ale co robic???
najwyzej jak urodze to na drugi dzien je wloze do samolotu :rofl2:
no ale ktos musi byc,bo my chcemy rodzic razem :-)

dalam ogloszenie na stronie norwegi ze szukam jakiejs Pani do pomocy :-) wiec powinno sie wszystko powoli ulozyc

w Pl zalozylam sobie zelowe paznokcie i znalazlam Polke blisko mnie ktora sie tym zajmuje i ajde sobie pazurki przyszlifowac,zmienic i uzupelnic :rofl2:
musze sie naieszyc ciutke heheeee

jejku jakos musze sobie poprawiac humor,bo jak anrazie wszystko idzie jak po gruzie :sorry2: i zlapie depreche jeszcze...
no ale jutro sie wszystko wyjasni,jak nie to bede miala znowu te mala potworke u siebie w domu :baffled:

Aluska Amanda to robi poczynania :-) wow gratki dla malej
moja chodzi prowadzona o dwoch rekach,czasem trzyma sie jedna reka i idzie do przodu,ale zaraz sie chwyta druga raczka czegokolwiek:happy:
Liluś dzięki za gratki:tak::tak::tak:
Trzymam kciuki aby się jakaś porządna pani zgłosiła w sprawie zamieszczonego przez Ciebie ogłoszenia i wszystko się pomyślnie ułożyło:confused::sorry2::tak:
a co do pazurków to zalogowałam się na tamtym forum co podałaś ale niestety nie mam czasu na niego zajrzeć:baffled:
na szczęście moja sąsiadka zaczęła zajmować się pazurkami i ma mi zrobić na wesele 6 września:sorry2::tak:
Widziałyście wczoraj program Uwaga?
Mówili o parówkach i innych wędlinach.Szok.
Parówki cielęce są robione z wieprzowiny i wołowiny a zawieraja tylko koncentrat z cielęciny :szok:
Najlepiej w rankingu wypadł ten producent TRADYCYJNE JADŁO i Sokołów.
Ciekawe czy spotkam te tradycyjne Jadło w sklepach koło mamy :dry:
No niestety nie widziałam:crazy: a szkoda:szok::szok:
No proszę a ostatni teściowa truła żebym Amandzi dała parówki cielęce bo są delikatniejsze:szok: normalnie szok:szok: a na mój tekst ze to są "odpady" to stwierdziła że nie mam racji a tu proszę z cielęciny mają tylko nazwę fakt może nie wszystkie ale większość napewno:no::no::no:
Sama wcinam parówki ale Amandzi nie dam:crazy:
 
reklama
Liluś o kurde ale chamstwo mogę ja przyjechac Ci pomóc jak chcesz:-) moja kuzynka jest w norwegi i pracuje jako opiekunka i pomoc domowa tylko nie wiem gdzie:-) o już wiem gdzie w Oslo:-) sprawdziłam na NK:-) hihi to daleko od Ciebie? mam nadzieje że wszystko się ułoży...

dzieki Sabinko:-)
ja mieszkam blisko Oslo,bo jakies 60km :-)
powiem wam szczerze ze jak dysponowalabym jakims dodatkowym pokojem to naprawde moglabym sobie pozwolic na kogos do pomocy,ale nie mam tego pokoju tylko salon,wiec..

lilka ja życzę ci tego samego co anulka, ona ładnie to napisała :-):-)
jak tam torba do szpitala gotowa? to juz lada dzień

Wisienka ja ci dam lada dzien!!
ja tu tesciowa bede miala od 7 wrzesnia dopiero...
a torba...no wlasnie mam zamiar ja spakowac,ale najpierw musze sie ogarnac w chacie,a ze ostatnio wszystko idzie mi w baaaardzo zwolnionym tempie to mam syf w chacie :dry:

Lilka szukaj kogoś a jak nie to może zniesiesz diablicę jeszcze trochę:-D:tak:

Beatko w najgorszym razie....:sorry2:

Lilus, trzymam kciuki by wszystko ulozylo sie po Twojej mysli, no i zebys nie musiala sie martwic jak to bedzie, moze tesiociowa jakos komus "sprzeda" Oliwke, a jak nie to jakos dacie z nia rade... najwazniejsze by ktos byl do pomocy:tak::tak::tak:


Dobranoc:-):-)

dzieki Anulka :-)
co do ''sprzedazy'' Oliwki to my dorzucilismy od siebie pewna sumke :rofl2: wiec mam ogromna nadzieje ze jedna ciocia podejmie sie opieki nad nią te 2 tygodnie...bo na tyle tesciowa by przyleciala tylko i mam nadzieje ze sie rozdwoje w tym czasie :dry:

Pusia czas zapiernicza nie ludzko :szok:
mi ta ciaza minela jak z bata szczelił :nerd:

ok,oddalam sie do ogarniania chacjendy:-p
 
Do góry