reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Ano dziewczyny to już tuż tuż :sorry2::-(
Wisienko widze,że tez dołączasz do słomianych wdów ;-)
Mąż juz wymięka,dalej kombinuje jak tu zostać w Irlandii i nas sciągnąć spowrotem ;-):sorry2:
Już przekręca plany :baffled:
Ale dalej jade do Pl.Jadę na rok a później sie zobaczy,jak się uzbiera conieco na koncie i ile to zdecydujemy gdzie będziemy żyć.
Mąż zrezygnuje z tej chaty.Już mam dosć płacenia połowy pensji za ten dom :angry:
Wynajmie sobie mieszkanko jedno pokojowe a w razie naszego powrotu poszukamy coś większego ale tańszego.
Moim priorytetem w Polsce jest zrobienie prawka.To musze koniecznie.:tak:
I pobyć z rodzinką.Dziadki tak dawno nie widziały wnuków :sorry2:

Beatko a jakie typy aut macie?

Mateusz poszedł spać,ale coś nie czuje żeby usnął.Coś tam kombinuje w łóżeczku :dry:
 
reklama
Beatko, a jakie auta ze soba konkuruja (Ty i maz)?
..

Beatko a jakie typy aut macie?

Ja zdecydowanie Volvo V40 z mojej strony tylko to chociaż podoba mi się Citroen picasso no ale czesto psujacy się a mąz passata tego po liftingu czyli B5,5.
Tutaj za passata starszego zapłacę więcej niz nowsze volvo(to 2,0 Tdi bo inne to niekoniecznie fajne)
 
Wisienka, Ty tez 20ty wrzesien... Bedziesz u mamy? Jak Danny na to? Kto bedzie dolatywal?? i jak dlugo ta rozlaka?
.

anulka jedziemy w 3, tylko ze Danny za 3 dni wraca do domu a ja zostaje z mamą, jak dostane plan zajec na studiach to zobaczymy kto do kogo przyleci, ale pewnie czesciej ja bede latac, bo on juz prawie caly urlop wykorzystal
bedziemy sie meczyc do czerwca lub wrzesnia - zalezy kiedy sie obronie



Ano dziewczyny to już tuż tuż :sorry2::-(
Wisienko widze,że tez dołączasz do słomianych wdów ;-)

Moim priorytetem w Polsce jest zrobienie prawka.To musze koniecznie.:tak:
I pobyć z rodzinką.Dziadki tak dawno nie widziały wnuków :sorry2:
:dry:

annineczka
to widze ze tak jak ja :-D:-D ja też chce prawko zrobić, poza studiowaniem - także bede troche zajeta,
nasi męzowie to gorzej odczują



Davidka dziś osa ugryzła w kolano, a ja sobie palca wskazujacego u prawej ręki oparzyłam :sorry2:
 
Wisienka, Anineczko... te Wasze chlopy uschna z tesknoty:-p:laugh2::-p no ale jak trza to trza;-)

Anineczko, gratki zabka...:tak::tak::tak:
ja tez sie chwale - dolna lewa dwojka sie przebila:tak::tak: mamy 7 zabkow:tak::tak::tak::tak:
 
Beatko, to postaw na swoim - w koncu Ty bedziesz jedzic autkiem, a nie mezus...
no my chcielibysmy opchnac nasza meganke... i kupic jakiegos diesla... ale nie wiem czy tak latwo sie sprzeda...:sorry2::sorry2: pewnie na chceniu se skonczy:-p:dry:
 
hej hej

ja dzis caly dzien poza domem spedzilam na łazeniu po sklepach w kompletowaniu koncowki wyprawki :happy:
no i jeszcze materaca do lozeczka mi brakuje i mam wszystko :happy:
i doła...bo bylam dzis u kolezanki i powiedziala miz e w OSTATECZNOSCI przyjedzie jak zaczne rodzic,ale ona sama nie dlugo rodzi i roznie moze byc,pozatym ma male dziecko,musi je odbierac z przedszkola i nie daje glowy ze bedzie jej apsowalo w momencie jak ja zaczne rodzic
now iec postawilam dzis pol rodziny na glowie :sorry2:
jutro dostane odpowiedz czy Oliwka ktos z rodziny sie zajmie,bo ajk nei to neistety ale biore tesciowa z diabliczka Oliwka :evil::evil::evil::oo2::huh::hmm::hmm::hmm::unsure::no2::growl: ale co robic???
najwyzej jak urodze to na drugi dzien je wloze do samolotu :rofl2:
no ale ktos musi byc,bo my chcemy rodzic razem :-)

dalam ogloszenie na stronie norwegi ze szukam jakiejs Pani do pomocy :-) wiec powinno sie wszystko powoli ulozyc

w Pl zalozylam sobie zelowe paznokcie i znalazlam Polke blisko mnie ktora sie tym zajmuje i ajde sobie pazurki przyszlifowac,zmienic i uzupelnic :rofl2:
musze sie naieszyc ciutke heheeee

jejku jakos musze sobie poprawiac humor,bo jak anrazie wszystko idzie jak po gruzie :sorry2: i zlapie depreche jeszcze...
no ale jutro sie wszystko wyjasni,jak nie to bede miala znowu te mala potworke u siebie w domu :baffled:

Anineczka,Anulka gratuluje zabeczkow u synusiow!!!!:-)

Aluska Amanda to robi poczynania :-) wow gratki dla malej
moja chodzi prowadzona o dwoch rekach,czasem trzyma sie jedna reka i idzie do przodu,ale zaraz sie chwyta druga raczka czegokolwiek:happy:

Wisienka witaj i jeszcze raz gratuluje :-):-)
 
Lilus, trzymam kciuki by wszystko ulozylo sie po Twojej mysli, no i zebys nie musiala sie martwic jak to bedzie, moze tesiociowa jakos komus "sprzeda" Oliwke, a jak nie to jakos dacie z nia rade... najwazniejsze by ktos byl do pomocy:tak::tak::tak:


Dobranoc:-):-)
 
dzień dobry:tak:
jakos wstać mi sie nie chciało zaraz przedszkole, Tesco i gary:baffled:


Wisienko jakoś to przeżyją nasi panowie ;-):tak::-)

A gdzie wy baby?

to sie chwale :-p Matt ma już lewą górną jedynke na wyjściu :rofl2:
Anineczka moja też od wczoraj ma ale się zgrali:laugh2:

Beatko, to postaw na swoim - w koncu Ty bedziesz jedzic autkiem, a nie mezus...
no my chcielibysmy opchnac nasza meganke... i kupic jakiegos diesla... ale nie wiem czy tak latwo sie sprzeda...:sorry2::sorry2: pewnie na chceniu se skonczy:-p:dry:
Anulka spróbujcie sprzedać
U nas juz chyba samochód nie jest kością niezgody ale mój pms:baffled:nie gadamy ze sobą a co tam
 
reklama
Do góry