reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Oj, Elbra... buuuuu, a czemu to tak Cie dopadlo...
ja tez jak cosikc zuje, ze mnie bierze to pierwsze martwie sie nie o siebie, a o Oskarka, zeby tylko nie zlapal... no i ppoki co ja bylam raz chora, a Oskar nie zalapal nic... tyle, ze ponoc z cycem lapie przeciwciala i uodparnia sie na to mnie meczy...

Zycze zdrowka i expresowego wyzdrowienia:tak::tak:
 
reklama
Aluska, pieknie wszystko podgonione w domku... mi teraz to sie smiac chce, ze wczseniej - jak bylismy sami z mezem - to czestotego nam sie nie chcialo czy tamtego, a zmieczeni bylismy itp... a teraz jak jestesmy juz we trojeczke, to wydaje mi sie, ze wtedy to bylo tak malo zajec i pracy, ze ho... ho, normalnie obijanie sie:-D:-D teraz 75% czasu pochlania mi opieka nad Oskarem:tak::-):-p
 
dzień dobry


witaj kochana!
ja też Ci życzyłam 100 lat, ale coś nie zacytowałaś moich życzeń :-p

misia
bo ja to tak piąte przez dziesiąte czytałam :zawstydzona/y::cool2: no ale nie mam czasu, jeszcze naczynia mi od wczoraj rana leżą nie pomyte w kuchni :wściekła/y:
synek to albo na rączki chce albo włazi mi wszędzie i naprawde nie można go z oka spóscić, to już nie to co kiedyś.......


u nas z nowości to przez ten pobyt rodzinki u mnie Davidek się rozgadał i ładnie mówi mama i baba :-):-) a dada niechce ;-):-D:-D ale widać że nie rozumie co mówi, tzn woła mama, albo baba jak cos chce



za jakąś godzinkę powinien mi zasnąć to wtedy postaram się wkeić te zdjęcia bo wczoraj już nie dałam rady. :sorry2:
teraz lata po podlodze i łapie kota :-D:-D


anulka ja nigdy nie zamawiałam z bon prixu
 
Poza tym wczoraj i dzisiaj Amandzia zrobiła kilka kroczków trzymana za jedną rączkę z tym że wczoraj to trzymała się nogawki u moich spodni i sobie szła ciągnąc mnie za sobą :laugh2::laugh2::confused:

aluśka skąd ja to znam :laugh2::laugh2:


Wpadłam tylko zobaczyć co słychać, bo ja zdycham totalnie.
Mam pieroński katar, kaszel, małą gorączke, zatkane zatoki, oczy czerwone jak u królika........a w sobote wesele:szok::szok::szok:
Odpadam normalnie wzięło mnie naraz i nie wiem z czego:crazy:
Oby tylkio Piter się nie zaraził:-(
Kuruje sie ale jak to zrobić w 2 dni:confused:

elbra o jej to ładnie cię wzieło :szok: dużo zdrówka życzę i aby Piotruś nic nie złapał a ty żebyś się wykurowała przez 2 dni.
weż sobie aspiryn C i nie wychodź z łóżka przez 2 dni......powinno pomóc - hmmmmm tylko jak tu nie wychodzić jak ma się małe dziekco :sorry2::nerd:
 
niestety tesciowa jest w niemczech,opiekuje sie wnuczka Oliwka
nie moze przyjechac bo wtedy kto by zajal sie Oli jak jej mama pracuje..

miala przyjechac do mnie przyjaciolka,chrzestna Milenki (co byla ostatnio i mi tak super pomagala),ale Agusia zaszla w ciaze,jest w 5tc.i jest w baaaardzo zagrozonej ciazy:-:)-(
musi lezec plackiem,bo ma juz za soba jedno poronienie i to nie dawno temu...
ona chce przyjechac,ale ja nei bede dzieciaczka jej narazac...:no:

tydzien bede z Karolem,potem musze sama dac sobie rade
wiem ze sobie dam,ale jednak mnie to pzreraza
Anineczko,poprosilam kolezanke z ktora tutaj sie tak przyjaznie,czy przyjedzie na czas porodu do mnie
zgodzila sie
niezbyt chetnie ,ale sie zgodzila (sama ma synka i za 2 miesiace rodzi)
teraz w czwartek jestesmy umoione,ona bardzo lubi moje malutkie,juz sie nimi opiekowala caly dzien wiec mysle ze bedzie ok :sorry2:

K. mysli by w najgorszym razie sprowadzic tesciowa wraz z Oliwka ale to nie na moje nerwy w takim momencie :no:
Liluś mam nadzieję że koleżanka da radę Ci pomóc albo wynajmiesz jakąś panią do pomocy na ten okres:confused: i nie będzie trzeba sprowadzać Oliwkę z teściową żebyś miała spokój a nie rozbestwioną pannicę jeszcze do pilnowania:baffled::crazy:
A co do Twojej przyjaciółki to trzymam kciuki aby udało jej się donosić szczęśliwie tę ciąże:confused::tak:
Elbra oj bidulko dużo zdrówka życzę obyś szybko sie wykurowała :confused::confused::confused:
 
Witam
Elbra oj ,że też musiało Cie dorwać teraz :-(
Kuruj się kochana,kuruj.

Widziałyście wczoraj program Uwaga?
Mówili o parówkach i innych wędlinach.Szok.
Parówki cielęce są robione z wieprzowiny i wołowiny a zawieraja tylko koncentrat z cielęciny :szok:
Najlepiej w rankingu wypadł ten producent TRADYCYJNE JADŁO i Sokołów.
Ciekawe czy spotkam te tradycyjne Jadło w sklepach koło mamy :dry:
 
Women dużo zdrówka dla Dorianka żeby gardełko nie bolało:tak::tak::tak:
Super że dostałaś już część pieniędzy która ci się na leży:tak::tak::tak:
Wisienka fajnie że ślub miałaś udany:tak::-):-):-):tak:
Bira ale mieliście przygody:szok::szok: z tymi szczurami to masakra ja się bardzo ich boje więc pewnie na zawał bym tam padła:crazy::szok:
Dobrze że jednak szczęśliwie dojechaliście:tak::tak::tak:
Co do mojego zachowania w przychodni Melisa to byłam miła dla tych bab jak tam z Amandą chodziłam ale ona wobec mnie nie tylko tak jakby musiały mnie przyjmować i słuchać z musu więc teraz niech się walą :wściekła/y:
Jakbym była wczoraj miła i kulturalna to bym ***** zdziałała i znowu karta by u nich siedziała:wściekła/y: więc koniec dzień dobrać sie skończył:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Tak jak z teściową jak byłam grzeczna to się mnie czepiała itd. a teraz się skończyło i walę z grubej rury:evil::evil::evil: a na teścia sr...m nie rozmowiam z nim a niech tylko gębę otworzy to rękoczynów się dopuszczę:wściekła/y:
wybaczcie z brzydkie odzywki ale jak na to patrze to mnie coś trafi:crazy:
Misia bardzo m i zapadł w pamięci Twój post o tym ze Amandą też może stary wyzywać i to że jak ma sie czuć jak jak będę przy niej wyzywana jak będzie starsza:no::no::no: Nie pozwolę do tego dopuścić :crazy::dry:
 
no zdjęcia już są wklejone na odpowiednim wątku .....uffff
prawie godzine mi to zajeło :dry:


annineczka widziałam na nk opis że 18.09 jedziesz do polski :-):-) to już na stałe czy tylko wakacje? ja 20.09 zjeżdżam :-):-(
 
Beata przeprowadzka 18 września.
Dziś w końcu znalazłam taniego i z opini dobrego przewoźnika.
Jakby co to 14 września odłączam kompa i jedzie do Pl.
Ale będe wtedy wieczorami na laptopku męża.
Mam tyle rzeczy do spakowania :szok:
Jeden karton już spakowałam.Same za małe ciuszki na Antka a za duże na Matta.
27 kilo :szok::baffled:
No ale jak przesyłka będzie kosztować mnie 100zł a ciuszków do 2 roku życia nie
Anineczko to własciwie zaraz a co z mezem jak czesto planuje dojeżdzać?

dziewczyny, zamawialyscie kiedys cos z BON PRIXu? Bo tak mnie kusi, maja fajnych pare rzeczy, ale nie wiem jak z rozmiarami czy sa zanizone, zawyzone i jak z jakoscia...?:sorry2::sorry2:
Anulka raz szlafrok fajny a rozmiar nie wiem czy zawyzony bo szlafrok to szlafrok ale spróbuj

Wpadłam tylko zobaczyć co słychać, bo ja zdycham totalnie.
Mam pieroński katar, kaszel, małą gorączke, zatkane zatoki, oczy czerwone jak u królika........a w sobote wesele:szok::szok::szok:
Odpadam normalnie wzięło mnie naraz i nie wiem z czego:crazy:
Oby tylkio Piter się nie zaraził:-(
Kuruje sie ale jak to zrobić w 2 dni:confused:
Elbra oj oj niedobrze mój sposób a to nie reklama Theraflu extragrip naprawdę rewelka:tak:

Ziemie jade ogladać w przyszłym tygodniu
pokłuciłam sie z moim bo kurka nie chce mi kupić samochodu takiego jak ja chcę :wściekła/y:.I tak nie bedzie nim jeździł a głupio sie upiera ja stawiam na bezpieczeństwo:tak:
 
reklama
Beatko, a jakie auta ze soba konkuruja (Ty i maz)?

Anieneczko... wlasnie 18ty to juz tuz tuz... mezus zostaje na Waszym mieszkanku, bo z tego co kojarze to jest wynajmowane, szukacie czegos mniejszego dla meza czy nie? No i jak wlasnie z widzeniami... Ty, dzieci... bedzie mu sie teskinic...

Wisienka, Ty tez 20ty wrzesien... Bedziesz u mamy? Jak Danny na to? Kto bedzie dolatywal?? i jak dlugo ta rozlaka?


My juz po zakupach w markecie, teraz Oskar zasypia... za oknem robi sie ponuro, zaczyna wiac, zaraz lunie...:sorry2::sorry2:
 
Do góry