reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dzien dobry:tak::tak:

Lilus... kurcze, mialy byc do wyboru do koloru albo tesciowa albo przyjaciolka a tu... samiutka zostaniesz na polu bitwy:sorry2::baffled: ciezko, ciezko... moze ja sie spakuje i przylece:-);-);-) bo ciagle szukamy wakacji i szukamy i jakos sie nie zdecydowalismy, a szukamy k.20 wrzesnia:-D:-D:-D
a tak serio to moze faktycznie poszukaj kogos z POlski - np. na 1m-c, przeloty sa tanie, moze akurat to dobry pomysl???

Women, bardzo super ze "tatus" poczul choc finansowo, ze jest "tatusiem" - nie daj sie przekabacic, niech teraz ponosi konsekwencje, a co!!!
Co do wolania mama, mama... to Oskar tez tak robi, wola na przemian mama, tata i tak ciagle i wyciaga lapki... i jak tu go nie brac... kregoslup mi padnie, a synus bedzie dopieszczony:laugh2:


No i zauwazylam, ze Oskar kocha muzyka i sam podspiewuje czy nuci... jak mu spiewam "aaaaa kotki dwa...." to dolacza do mnie i tak fajnie robi aaaaaaaaa zmieniajac intonacje, normalnie jakby nucil... zachwycil mnie:tak::tak::tak::tak::tak:


no a tak poza tym to mezus juz w firmie, Wroclaw bedzie jednak w sobote, mamy tyle przacy, ze nie mozemy pojechac dzis... klienci sie obudzili i wszyscy chca wszystko na wczoraj:sorry2::baffled:
ale w sobote juz jedziemy na 100%:rofl2::-):-)
 
reklama
No i jeszcze jedno- fotelik chicco - kupilam chyba pierwsza:-p:laugh2: - i mowilam, ze suuuuuuper:-):-):-) jestem mega zadowolona, po tamtym nosidelku-foteliku firmy zadnej to ten po prostu rewelacja, i Oskar siedzi dokladnie jak napisala Women, jak taki prezes... smiejemy sie z mezem, ze juz taki prawdziwy chopczyk, a nie dzidzia... siedzi, usmiecha sie i rozglada, a jezdzimy nim juz chyba ze 3 m-ce...
 
beatka-serdeczne dzieki za odp.

lilka-wspolczuje sytuacji-moze jednak cos sie uda wymyslec na czas rozwiazania:dry:

women-no wreszcie sie ktos twojemu eks dobral do dupki:-Dczas najwyzszy, no i sie odezwal skurkobaniec jeden jak mu sie grunt zaczl pod nogami palic:no::angry:
widzialam wasze fotki na nk normalnie suuuuuper!!:-):tak:
a i co do poczucia bliskosci to moj Matti tez tak ma wiecznie ze mna jak jestem w domu oczywiscie no i moze to aie wkrotce zmieni i znowu bede czesciej :dry:

kathe, misia-buziolki!!fajnie zabrzmialy skarpety z ABS-em :-D
 
Hello

Ja już po kawce.
Podsłu.****e Mateusza przez nianie bo zamiast spać to coś kombinuje w pokoju :dry:

Dziunia a może jakaś stymulacja Oliwki.
Kup ładną zabaweczke,która przyciąga wzrok,posadz Oliwke na podłodze i pokazuj metr dalej nową zabawke.
Rzuć troszke dalej od Oliwki i niech kombinuje jak ją dorwać.
Raczkuj koło niej,bawcie sie na podłodze,nie musisz jej nosić.W chodziku nie nauczy sie raczkować :sorry2:
Mój Antek nauczył sie raczkować jak miał 10 miesięcy,późno bo za 2 miesiące już chodził,ale dobre i to.Ja tam nie mówie,że dzieci muszą raczkować ale można im troszke pokazać i postymulować je.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A Lilka powiedz mi coś.
Wieleń to taka większa mieścina,a jest tam jakieś Tesco czy Real?
Czy są jakieś fajne sklepy z ciuchami i ciuszkami dziecięcymi?
Widziałam muzeum parawozów,to na bank odwiedze z Antkiem :tak:
 
Do góry