reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Witam Kobitki:tak::tak::tak:

Byłam dzisiaj z rana w UP złożyć deklarację na szkolenie no i się okazało że na ten kierunek co chciałam iść (księgowość komputerowa) mają już wystarczającą liczbę kandydatów :dry: więc zmieniłam na inny (kadry i płace w małej firmie) ale pani powiedziała że jeszcze nie wiadomo czy się zakwalifikuje:dry::confused: no ale spróbować można a nóż i widelec się uda:tak:
a dlatego właśnie taki kierunek szkolenia wybrałam bo do szkoły chodziłam o podobnym profilu:rofl2:

Poza tym byłam na 16.30 u dentysty zrobić ząbka bo miałam go tylko "zatrutego":confused: ale nie poszłam do tamtego rzeźnika co ostatnio tylko innego, którego to poleciła mi Anaklim z wątku Lublin:tak::tak::tak: i jestem bardzo z tej wizyty zadowolona:tak::tak::tak:

Mirka "wyjęłaś mi pytanie z ust" bo chciałam się właśnie pytać czym dzieciaczki przykrywacie bo Amanda to nawet minuty nie wytrzyma pod przykryciem:dry:
fajny pomysł z tym śpiworkiem no ale ciekawe czy dała by rade moja mała w czymś takim wytrzymać:dry::confused:
 
reklama
Witam Kobitki:tak::tak::tak:

Byłam dzisiaj z rana w UP złożyć deklarację na szkolenie no i się okazało że na ten kierunek co chciałam iść (księgowość komputerowa) mają już wystarczającą liczbę kandydatów :dry: więc zmieniłam na inny (kadry i płace w małej firmie) ale pani powiedziała że jeszcze nie wiadomo czy się zakwalifikuje:dry::confused: no ale spróbować można a nóż i widelec się uda:tak:
a dlatego właśnie taki kierunek szkolenia wybrałam bo do szkoły chodziłam o podobnym profilu:rofl2:

Poza tym byłam na 16.30 u dentysty zrobić ząbka bo miałam go tylko "zatrutego":confused: ale nie poszłam do tamtego rzeźnika co ostatnio tylko innego, którego to poleciła mi Anaklim z wątku Lublin:tak::tak::tak: i jestem bardzo z tej wizyty zadowolona:tak::tak::tak:

Mirka "wyjęłaś mi pytanie z ust" bo chciałam się właśnie pytać czym dzieciaczki przykrywacie bo Amanda to nawet minuty nie wytrzyma pod przykryciem:dry:
fajny pomysł z tym śpiworkiem no ale ciekawe czy dała by rade moja mała w czymś takim wytrzymać:dry::confused:

Obyś się za kwalifikowała na ten kurs :tak:

Super że wizyta u dentysty udana :tak:;-)

Co do przykrywania Kacpra to ja go nie przykrywam niczym bo on i tak się od razu rozkopuje a po za tym u nas jest tak gorąco że szok :)

Jak był mały i było zimno to też miał taki śpiworek i myślę, że w zimie też będziemy go używać bo to naprawdę fajna sprawa :tak::tak:

Kacper własnie chyba usnął bo z pokoju żadne dzwieki nie dochodzą a ja szykuję sie psychicznie na jutrzejszą sesję ...ufff mam stresa. Zaraz z mężulkiem zabieramy się za winko :-D a co hihi

a cha pojawił się ząbek u kacpra na górze tylko jeszcze do końca nie dał mi zidentyfikować czy to jedynka czy coo :) więc ma 3 jak na razie (maluśko :-D)
 
dobry wieczór mamuśki:-)

my wreóciliśmy jakąś godzinkę temu:-)
nadrobie dopiero jutro co u was:-( przepraszam ale padam:-( było extra
wczoraj baseny termalne a dziś kasprowy wierch :-) rewelacja!

buziak miłego wieczorka:-)
 
hej dziewczynki
przepraszam ale wszystkim nie dam rady odpisac
KARINA wspolczuje , oby wszystko dobrze sie skonczylo
WOMEN moja Marysia tez ciezko znosi zabkowanie, w nocy mi czesto sie budzi:-(a w dzien marudzi
dokładnie!!! żadnego usztywniania, bo dopiero mu zepsujesz stópki!!! :no:
jak najwięcej niech łazikuje na bosaka po nierównym a jak juz koniecnzie chcesz mu butki kupować to dawaj te z elastyczną uginającą się podeszwą.
mówię to i będę powtarzać bo pisałam z tego pracę mgr i to moje zboczenie zawodowe... :-p
no tak ale zbliza sie zima. jakie wtedy zakladac buciki??



a co do zabkow to my mamy juz 3 i widze kolejne ktore zaczynaja sie ujawniac
 
Ostatnia edycja:
Anitt ładne ma Dominiś wymiary:tak::tak::tak:
a co do braku ząbka to się nie przejmuj :sorry2: Julce dopiero zaczęły wychodzić jak skończyła 10 miesięcy:confused:
kjkwilk gratulacje za nowe osiągnięcia dla Twojego syneczka:tak::tak::tak:
o krzywym rowku nigdy nic nie słyszałam:dry: dziwna sprawa:confused:
Asix, Sabinka buziaki dla Was :tak::-D:-D:-D
Elbra
życzę udanej imprezki w sobotę:-):-):-)
Pusia serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-)
Anineczko gratulacje dla rodziców nowego domku:tak::tak::tak:
Mirka ja pozwalam Amandzie tylko raczkować po mieszkaniu jakoś na dworze mało higienicznie bo zawsze w trawie znajdzie się jakąś psią kupę a sklep też nie przemawia za mną pozytywnie :szok::szok::szok:
Kathhe gratulacje dla Marysi za zębole:tak::tak::tak:
Jak Ci idzie pisanie pracy magisterskiej?
 
ja mam dzis kiepski dzien.....dolina psychiczna normalnie:sorry2:
chyba sie pojde odchamic do pralni...czeka mnie fura prasowania Gabrielkowych ubranek
 
a chodzi o to ze dzis sie dowiedzialam ze zostajemy sami z K. na czas narodzin dziecka....nikt do nas nie przyjedzie nam pomoc...wiec...tydzien po porodzie zostaje sama z trojka dzieci:szok:

normalnie bym sie nachlała jak swinia :baffled:
 
Pusia widzę, że ząbkami nasze maluchy jadą tak samo:-D
U nas dziś wieczorem wyszła górna jedynka druga w drodze:-p

im później im wyjda tym dłużej będa zdrowsze hihihi:-D:-D:-D:-D (żart ;))

Pusia serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-)


DZIĘKUJĘ :tak::-)

a chodzi o to ze dzis sie dowiedzialam ze zostajemy sami z K. na czas narodzin dziecka....nikt do nas nie przyjedzie nam pomoc...wiec...tydzien po porodzie zostaje sama z trojka dzieci:szok:

normalnie bym sie nachlała jak swinia :baffled:

o kurcze to rzeczywiście nie za fajnie ...:-( ale może jeszcze cos sie zmieni i nie będziesz całkiem sama :confused:
 
reklama
Do góry