reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
hej, hej...


my zaliczylismy spacerek - posiedzielismy w parku na kocyku;-)

potem obiadek, drzemka itp...

teraz obejrzalam Perfekcyjna:-D i mam moment by zajrzec na BB,
mezus gra Oskarowi na gitarze:-):-)

Dziewczyny, rozmawialam dzis z kolezanka, ma synka starszego od Oskara o 9 m-cy, pytalam ja o chodzik. I ona twierdzi, ze chodzik jest ok.
Zastanawia mnie czy jak dziecko juz samo stoi, czy trzymane za raczki stawia pewnie kroczki czy chodzik moze mu zaszkodzic... no bo w sumie dlaczego ma szkodzic?? Hmmm, bo gdy maluch ma np. 8 m-cy i ktos wsadza go do chodzika to rozumiem, jeszcze kroczkow nie stawia samo, nie stoi stabilnie i jest za wszesnie obciazany kregoslup i stawy biodrowe, ale jak juz samo probuje stawiac kroczki to tez szkodzi???
napiszcie co myslicie, bo kusi mnie chodzik.....
 
wazniejsze od nauki chodzenia jest
nauka upadkow i oceniania dystansu .......


zdecydowanie wazniejsze:sorry2::sorry2: hmmm, tylko ile mozna sie schylac i prowadzac brzdaca za dwie raczki... no ale jakos daje jeszcze rade... w takim razie chodzik NIE:no:


gratuluje zabkow:tak::tak: my mamy tak wlasnie dokladnie, 4 na gorze i 2 na dole - a teraz widac, ze beda kolejne dwa na dole, ale jeszcze trzeba poczekac:tak::tak:



Elbra, u nas - jak ja karmie Oskara - cyc, to on wtedy najchetniej bawi sie stopka:-D a jedna raczka trzyma cyca:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry