reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Anineczko, to dobrze, grunt to sie wyspac:tak::tak::tak:
my dzis tez pospalismy:tak::tak:

a co do smoka to my w ogole nie uzywamy... Oskar od poczatku (juz w szpitalu) na smoka reagowal odruchem wymiotnym... no a lekarka wytlumaczyla mi, ze dziecko na piersi wychowywane nie potrzebuje smoczka, bo instykt ssania zaspokajany jest przy piersi:laugh2::laugh2: wiec u nas smok jaka ratunek w potrzebie nie wchodzi w rachube:-p:laugh2::laugh2::zawstydzona/y:
 
Aniulko to tylko brava bić za nieużywanie smoka.
No u nas jest i niewiem co bym bez niego czasem zrobił.
A oduczy się kiedyś ;-)

Pusiu wpadłaś powiedziałaś dzieńdobry a teraz się smucisz,że nie ma nikogo.Napisz coś ciekawego to pogadamy :tak::-D
 
helo

wczoraj troche poczytalam i padłam,dlatego nic nie napisalam
teraz Karol z Hania pojechal na szczepienie,Mili tez wzial wiec mam chwilke ;-)
ale musze leciec obiad zaczac robic

dziekuje kochane za gratulacje!!!! :-):-):-):-):-) poczytalam!!! :tak::-):-)
strasznie mi milo :-)
u lekarza wygladalo to tak,ze mierzyl dzidziusia by ustalic termin porodu no i zapytal sie czy znamy plec
my ze nie,i powiedzialam ze ja nie chce znac w sumie ale tatus tak bo mamy dwie corcie :-)
no i lekarz do Karola ''no to ma Pan farta! chlopak!! '':-D:-D:-D
miny Karlosowej do konca zycia nei zapomne :-) no takie szczescie na twarzy jakby mu kto powiedzial ze szostke w totka trafil :-D:-D
do mnie zas nie za bardzo dochodzilo i lekarz zatrzymal monitor i mi pokazuje mowiac ''jajko,pracie,jajko'' :-D:-D:-D:-D
dostalismy to zdjecie na pamiatke hahaaaaa:-D

potem obdzwanialismy wszystkich po kolei,a tatus poszedl kupic 3 flachy 0,7l Whisky :-)
no i bylo oblewanko,na ktorym mnie zabraklo bo z wrazenia poprostu padlam z dziewczynkami :-) ale to nic

kumpelka z lipcowek,ktora od poczatku mowila ze chlopak bedzie wyslala mi mega pake ciuszkow po swoich synkach i teraz mam fulllll meskich ubranek :-):-)

okazalo sie tez ze Gabrys urodzi sie szybciej niz myslalam
podalam lekarzowi termin zaplodnienia i Gabrys planowo powinien urodzic sie pomiedzy 18-21 wrzesnia,a nie jak ja obliczylam ze 27ego
ciagnie mnie w dol,jak z Hania pod koniec wiec zaczelo sie u mnie dzis tzw.szykowanie gniazda ;-) czyli pranie ubranek dla Gabrysia

ok wiecej napisze pozniej,bo musze do kuchni leciec cos na obiad wykombinowac
do pozniej:-)


acha,Wisienka nie dostalam smsa :no:
w pl mialam polski nr tymczasowy,dopiero wczoraj pzrelozylam karte na norweski nr i dupka...zadne smsy nie podochodzily...ciekawe czemu??
 
acha
w Polsce trafilismy bombowa pogode
pzrez 2 tygodnie w sumie 3 dni tylko padalo :-)
ale...jednak mi to nei sluzylo bo cisnienie maialm wysokie 150/100 i strasznie spuchly mi stopy :-( ze az mnie bola jak dusze

jutro mam wizyte w szpitalu u poloznej i usg,wiec im pokaze
ale jednak tutaj klimat jest inny bo nogi mi juz troszke zeszly i czuje po sobie ze cisnienie chyba tez jest spowrotem w normie:happy:
no ale jutro sie przekonam na bank

problem w tym ze nie mamy z kim zostawic dzieci i...calą armia musimy isc do spzitala
ech bedzie ciezko
 
reklama
Witam Kobitki:tak::tak::tak:

małżonek wyszedł do samochodu uff trochę spokoju:nerd:

Anulka
Amandzia też jest anysmoczkowa:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Liluś witaj z powrotem:tak::tak::tak: dobrze że z Gabrysiem wszystko w porządku:tak::tak::-) Buziaczki od e-cioteczki :-):-):-)

współczuje opuchniętych nóżek i wysokiego ciśnienia oj widać że coś nie służył Ci klimat w Pl:dry::confused:
 
Do góry