reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Women23 witamy ponownie :tak:. Co u Was mam nadzieję, że wszystko dobrze:tak:.

Anineczko superrrr rybka :tak::-D

aluśka :) a może jakieś zdjęcie pokażesz nowej fryzurki :tak::-)

Ja jestem już po kawie :tak::-).
 
Witam kobietki, troszke mnie nie było :sorry2:, poczytałam ale nie poodpisuje sorki nie mam jakoś weny, troszke jestem rozbita przez tą prace :rofl2::dry:, a u nas mała śmiga po domu w chodziku:baffled: , nie chciałam kupować bo jestem przeciwniczką chodzików:dry: ale dostałam od siory po jej córce (leżał złożony i zbierał kurz ) , no ale skapitulowałam bo mała tylko chce stać:baffled:,podciągnie się ale nie umie się utrzymać bo od razu się puszcza i leci jak kłoda no i ryk :no:, jak nie pozwalałam jej stawać albo nie chciałam trzymać(bo jak długo można, waży już 10,5 kg ) to krzyk, rozpacz itp.:angry::dry::rofl2: jak wsadziliśmy ją do chodzika to najpierw się wystraszyła jak pierwszy raz się odepchneła :szok: ale po 2 dniach to latam za nią biegiem :szok::-D, staje w chodziku i ładnie idzie trzymając się go , a jak sie zmęczy to zasuwa bokiem , tyłem jak się da,:-D:-D albo się rozpedzi nogi do góry i jedzie siłą rozpędu:laugh2::tak: , no imamy już 4 ząbki , właśnie wybiła się druga górna jedyneczka , :-D
na spadam bo się budzi :-)
całuski dla wszystkich maluszków i pozdrowionka dla mamusiek:tak:
 
reklama
Do góry