reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Witam
Aniulka tutaj masz wątek https://www.babyboom.pl/forum/w-co-sie-bawic-f29/nauka-czytania-dla-dzieci-od-0-5-lat-9749/ i wpisz sobie w google "metoda nauki czytania Glenn Doman
Tutaj masz forum założone przez Toole,która zaczeła ten temat na BB
Dzieci czytają i nie tylko - www.naukaczytania.fora.pl

Pusia to jest proces długotrwały i efekty mogą być za kilka miesięcy dopiero ;-)

Aluśka to super,że wziełaś sie za mężą.Bije Bravo!!!


chwale się swoimi ostatnimy zakupami
Picasa Web Albums - Anna - Ciuchy
 
reklama
Dzień dobry :-):-)

mam nadzieje że weekend wam się udał kochane mamuśki :tak::-) wybaczcie ale nie poczytam u was, już jutro się zjeżdża do mnie rodzinka więc muszę sprzątać, właśnie piorę pościel :dry:


dostałam dziś kartkę od synka :-):-) nawet nie wiedziałam że sprawi mi to tyle radości że aż się rozczule........:rofl2:

udanego pobytu gości życzę :tak::tak:

Dzień dobry Kobitki!
witam po długiej nie obecności:confused:
Nie było mnie bo nie dość że chłop cały czas w domu okupuje kompa to jeszcze 4 dni męczyłam się ze strasznym bólem zęba:crazy: w środę w końcu poszłam do dentysty-sadysty do które do więcej nie pójdę:wściekła/y: bo w czwartek spuchłam z jednej strony jak chomik poza tym miałam mieć z nieczulenie ale babie się zapomniało no ale już na razie jest ok:confused:
Poza tym w piątek pojechaliśmy na wieś do babci i między czasie odwiedziliśmy trochę rodzinki mojego P.Amanda była grzeczniutka i do wszystkich się uśmiechała ale jak ktoś chciał ją wsiąść na ręce to nie chciała tylko sie do mnie albo do Przemka przytulała:sorry2: tak jakby się bardzo zawstydziła albo bała:confused:
do domu wróciliśmy wczoraj o 20.00 od razu Amandę do kompania potem amciu, baja i miło być lulu a było darcie do 21.50:no:
była senna bo na rękach mi usypiała a w ciągu dnia spała wczoraj tylko 15 minut i nie wiem co się jej stało może kolejna zmiana otoczenia tak na nią podziałała:crazy::no:
mam nadzieję że to było tak jednorazowo i dzisiejsza noc będzie spokojna:tak:

trzymam kciuki żeby to był jednorazowy tylko taka przygoda z usypianiem . Powodzeniu w "ustawianiu" męża ;-)

anineczka to ja poczekam na efekty ;-)
 
pusia dzieki - buźka :-)


annineczka fajne ciuchy, najbardziej mi się podobaja Antkowe zielone trampki :rofl2:


to ja też się pochwale.....dzisiaj są moje urodzinki i dostałam pefrumy D&G light blue, płyte CD i 2 kartki, jedną od synka a druga od Dannego już jako kartka dla żony :-):-) :rofl2: lol

aluśka
super że mąż cię w końcu do kompa dopuścił :laugh2::laugh2: u mnie jest na odwrót, ja cały czas okupuje i Danny jak dostanie się z 3 razy na tydzień to jest dobrze :-D:-D ale już wiem że od mojej rodzinki dostanę laptopa na ślub więc w krótce skończy się nasz problem ;-):-)

nudzi mi się teraz trochę, jestem uziemniona w domu bo czekam na kolesia który ma przyjechać i zrobić tą szybe od samochodu
:dry::sorry2:
 
Wisienko Sto Latek.
Szczęścia w milości i wspaniałego ślubu
:tak:

I ja dokładam sie do życzeń :tak::-):-)

UrodzinySMW2.jpg

 
Wisienko mam pytanie.
Czy ty masz konto na ebay? I czy sprzedajesz coś z niego?
Czy musisz wnosić jakieś opłaty? Jak sprzedasz jakąś rzecz to płacisz jakiś procent on niej?Czy płacisz raz na miesiąc za utrzymanie konta?

A jak to się ma do allegro? Dziewczyny sprzedajecie coś na allegro?
 
dziękuję za życzenia :-):-)


annineczka
mam konto na ebay, ale jeszcze nic nie sprzedawałam także nie wiem, ale jak czytałam regulamin to chyba jest że ileś tam tych pi się płaci za wystawienie towaru, zreszta na allegro też tak jest.


ale tu dziś pustki jak ja jestem :rofl2: dziś zaglądam często bo jak rodzinka się jutro zjedzie to jak pisałam nie będę przez tydzień
 
Sto lat Wisienka:-)

Ale mam dzień do d..y Olę ugryzła osa ale gdzie w małżowinę uszną w czasie snu:baffled:płakała chyba z 1,5 godziny ale takim płaczem jakiego jeszcze u niej nie msłyszałam wykończyłam sie przez nią:confused:
 
reklama
Dzień dobry



Ta metoda o której piszecie wydaje sie byc fajna. Jak któraś zacznie ją stosowac to czekam na relacje :tak:.

mirka.mkm fajnie żey wypad udany :tak::tak:. Rośnie mały "podrywacz" ;-)

U nas wszystko po staremu tzn Kacper najchętniej by chodził cały czas za rączki tak mu sie to podoba hihi albo by stał :-D.

Co do jego choroby to była to 3 dniówka na 100% bo jak zeszła gorączka to miał taka wysypke :-D:-D cały był w kropki ale szybko zeszło.

Wczoraj zaszaleliśmy i kupiliśmy Kacprowi takiego drewnianego konika na biegunach. Kacper cieszył sie jak szalony hihih

Wczoraj w ogóle był dzień zakupowy (w sklepach były super przeceny więc nakupiliśmy sobie nieco ciuszków :zawstydzona/y:).

Przepraszam, że wczoraj nic więcej nie napisałam ale to był nasz pierwszy wieczór kiedy od prawie 2 tygodniu kiedy z Mężusiem bylismy sami (Kacper spał u siebie) więc trzeba to było jakos wykożystać :-D:-D:zawstydzona/y::-p

Pusia gratuluje udanych zakupow:tak:

pusia dzieki - buźka :-)


annineczka fajne ciuchy, najbardziej mi się podobaja Antkowe zielone trampki :rofl2:

to ja też się pochwale.....dzisiaj są moje urodzinki i dostałam pefrumy D&G light blue, płyte CD i 2 kartki, jedną od synka a druga od Dannego już jako kartka dla żony :-):-) :rofl2: lol

aluśkasuper że mąż cię w końcu do kompa dopuścił :laugh2::laugh2: u mnie jest na odwrót, ja cały czas okupuje i Danny jak dostanie się z 3 razy na tydzień to jest dobrze :-D:-D ale już wiem że od mojej rodzinki dostanę laptopa na ślub więc w krótce skończy się nasz problem ;-):-)

nudzi mi się teraz trochę, jestem uziemniona w domu bo czekam na kolesia który ma przyjechać i zrobić tą szybe od samochodu :dry::sorry2:

WISIENKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO A ZWŁASZCZA SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ

Sto lat Wisienka:-)

Ale mam dzień do d..y Olę ugryzła osa ale gdzie w małżowinę uszną w czasie snu:baffled:płakała chyba z 1,5 godziny ale takim płaczem jakiego jeszcze u niej nie msłyszałam wykończyłam sie przez nią:confused:

Biedna Olenka tak mi jej szkoda i Ciebie tez a jak jest teraz juz lepiej???????
Beatko kupilam dzisiaj dwa sloiczki z Hippa Truskawki i maliny z jogortem i z Bobovity jablka i morele z twarozkiem co sadzisz o nich??????


A ja mam dola dziewczyny jakis czas temu dalam ogloszenie ze sprzedam fretke 9 tak bylo napisane ale ja nie chcialam za nia nawet zlotowki bardzo zalzalo mi zeby trafila poprostu w dobre rece tam gdzie beda o nia dbac i bedzie jej dobrze).
Dzisiaj zadzwonil facet ze jest nia zainteresowany bo ma 4 letniego synka i dla niego chce i ile ja chce za nia powiedzialam ze sie dogadamy ze chce najpierw z nim porozmawiac no i o 20 byl u mnie w domu z synkiem.
Powiedzialm jak sprawa wyglada on mieszka na wsi i jak mowil wie co to za zwierze ze bedzie miala dobrze i jak ja wzial na rece i popatrzalam w jej oczka rozryczalam sie i caly czas mnie trzyma.
Pewnie dla wielu z Was to banalny powod ale paskudnie sie czuje.
Byla u nas 1,5 roku z tym ze odkad jest Szymek nie mogla tak juz biegac po mieszkaniu praktycznie caly czas byla w jednym pokoju nie mielismy czasu zeby bawic sie z nia i poswiecic tyle czasu co wczesniej.
Facet wzial ja ale ja sama nie wiem trzyma mnie jak diabli bo nie wiem jak jej tam bedzie z rozmowy widze ze facet ma troche zwierzat.
Ale jestem pasudna delikatnie mowiac najpierw wzielam zwierze a teraz poprostu oddalam:-:)-:)-:)-(
 
Do góry