reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Uff... sorki, ale dzis mielismy wir jakis... i nie mialam czasu by byc na BB...:zawstydzona/y:

Anineczko, sabinko dajcie jakis link do tej metody czytania... co...???:-):-)

Mykam do wyrka, bo chlopaki juz spia:zawstydzona/y::laugh2::laugh2:
 
dobry wieczór!;-)
no kur....sie opisałam i mi się skasowało!!!!!!!!!no mnei przecie trafi coś!!!!!!!

Beatko co do grzybków:-) niewiele było...;/ za sucho..rydzy troche, 2 prawdziwki i kilka kurek:-( także niezawiele
Bira udanej podrózy!!
Kathe eloooooooo kochana co u was???
Elbra jak perfekcyjna pani??????????:-) fajna ksiazka??? kurde chyba sobie fundnę:-) i jak prasowanko:-)?? też mam wielką górę...wrrr
Pusia elo:-)
Larvunia bry:-)
Karinka ja też miałam iść na basen ale nie zdazyłam;/
Beatko zapraszam do mnie:-) tylko ok. 11 godzin jak nie ma korków:-) a jak sa to 13:-) i możecie byc ile chcecie:-) mieszkanie mam duże więc luz:-)
Asix bidulko:-( zmęczona jesteś cooo??:-( odpocznij kochana!
Anulka gratki aparatu:-) mój brat jest fotografem więc mogłabym doradzić ale już kupiliście:-) więc po fakcie;-)
Anineczka wracaj kochana:-( i biedna wrześniówka:-(

a ja dziś na imieninach u wujaszka byłam grila robił:-) ! oczywiście za kierowce robiłam...wrrrr..
wczoraj nie wpadłam na BB bo wieczorkiem poszłam na baski wieczór:-) Johny Walker mniam mniam:-) wypiłyśmy z kumpela;-) wróciłam o 24.30 :-) i już nie miałam siły wchodzić na BB:-)

jutro jestem w domku więc się odezwę napewno:-)
we wtorek jedziemy do zakopanego na wycieczke:-) a co ...nie będę w domu siedzieć bo po co:-)
buziak kochane wskakuje do wanny:-)

Ale Ci zazdroszcze Zakopanego:tak:ja tam bylam kupe lat temu

bry wieczor

no i mamy po niedzieli :sorry2:
bylam dzis z dziadkami (moimi rodzicami) na basenie z Babelkiem. Bylo super :laugh2: Maly sie napluskal za wszystkie czasy chyba :tak::-D Jutro tez idziemy! A co tam... a tak powaznie mamy jeszcze 8 biletow do wykorzystania do konca tygodnia :dry: Ale malutkiemu sie podoba na basenie wiec idziemy z przyjemnoscia.
Po basenie poszlismy do mc'donalds na lody i zakrecone fryty. Maly nam w drodze usnol, wiec byl z nami tylko cialem :-p Woda wyciaga spal nam az prawie 3 godzinki, przespal caly spacer :sorry2:

...a teraz siedze i zaraz biore sie za kolacyjke. Mezulek z pracy za pare min powinien sie zjawic. Babelek juz spi smacznie....

milego wieczorka mamuski!!!

Larvinia super ze maly tak sie wyszalal moj tez po pluskaniu padl mi i zasnal:tak:dzisiaj sobie idziemy po pracy na basen


Sabinko ja też chce uczyć metodą Glenna ale Antka.
Mateuszka zacznę za jakiś czas.
Ja robie ręcznie ale troche nie tak jak trzeba.Nie moge tutaj kupić takich rzeczy jak karton itp.
I mam karty krótsze niż trzeba :dry:
Ale co zrobić,może się uda ;-)

Musze poczytac co to za metoda-zaciekawilyscie mnie:dry::tak:

Jejku i nie dlugo do pracy ale nie chce mi sie przydalby sie jeszcze jeden dzien:tak:
Spadam na kacie i sniadanko
 
Dzień dobry

Ta metoda o której piszecie wydaje sie byc fajna. Jak któraś zacznie ją stosowac to czekam na relacje :tak:.

mirka.mkm fajnie żey wypad udany :tak::tak:. Rośnie mały "podrywacz" ;-)

U nas wszystko po staremu tzn Kacper najchętniej by chodził cały czas za rączki tak mu sie to podoba hihi albo by stał :-D.

Co do jego choroby to była to 3 dniówka na 100% bo jak zeszła gorączka to miał taka wysypke :-D:-D cały był w kropki ale szybko zeszło.

Wczoraj zaszaleliśmy i kupiliśmy Kacprowi takiego drewnianego konika na biegunach. Kacper cieszył sie jak szalony hihih

Wczoraj w ogóle był dzień zakupowy (w sklepach były super przeceny więc nakupiliśmy sobie nieco ciuszków :zawstydzona/y:).

Przepraszam, że wczoraj nic więcej nie napisałam ale to był nasz pierwszy wieczór kiedy od prawie 2 tygodniu kiedy z Mężusiem bylismy sami (Kacper spał u siebie) więc trzeba to było jakos wykożystać :-D:-D:zawstydzona/y::-p


 
dzień doberek:-)

Anineczko moja znajoma uczyła młodego swojego tą metoda młody ma teraz 2 lata i umie skubany czytać i to zarąbiscie! ja byłam w szoku:-)
Mirka super ze wypad udany:-)
Larvunia, Elbra i inne zapraszam!:-) napewno sie pomieścimy!!:-)
Pusia super że zakupy udane:-)
Anulka ja czytałam na wielu stronach w sumie to nie mam jaiejsć ulubionej:-( ale nawet na BB jest o tej metodzie:-)
BEatko a Ty gdzie ?????????? że rano Cię nie ma:-)
Karina miłej pracy:-)

miłego dzionka mamcie:-)
 
Dzień dobry;-)
No juz jestem Sabinko byłam odstawić Michała do przedszkola a wczoraj późno poszłam spać bo prawie o 24:szok:dla mnie to bardzoooo późna godzina
A u nas słoneczko aż nie wierzę


dobry wieczór!;-)
no kur....sie opisałam i mi się skasowało!!!!!!!!!no mnei przecie trafi coś!!!!!!!

Beatko co do grzybków:-) niewiele było...;/ za sucho..rydzy troche, 2 prawdziwki i kilka kurek:-( także niezawiele
Bira udanej podrózy!!
Kathe eloooooooo kochana co u was???
Elbra jak perfekcyjna pani??????????:-) fajna ksiazka??? kurde chyba sobie fundnę:-) i jak prasowanko:-)?? też mam wielką górę...wrrr
Pusia elo:-)
Larvunia bry:-)
Karinka ja też miałam iść na basen ale nie zdazyłam;/
Beatko zapraszam do mnie:-) tylko ok. 11 godzin jak nie ma korków:-) a jak sa to 13:-) i możecie byc ile chcecie:-) mieszkanie mam duże więc luz:-)
Asix bidulko:-( zmęczona jesteś cooo??:-( odpocznij kochana!
Anulka gratki aparatu:-) mój brat jest fotografem więc mogłabym doradzić ale już kupiliście:-) więc po fakcie;-)
Anineczka wracaj kochana:-( i biedna wrześniówka:-(

a ja dziś na imieninach u wujaszka byłam grila robił:-) ! oczywiście za kierowce robiłam...wrrrr..
wczoraj nie wpadłam na BB bo wieczorkiem poszłam na baski wieczór:-) Johny Walker mniam mniam:-) wypiłyśmy z kumpela;-) wróciłam o 24.30 :-) i już nie miałam siły wchodzić na BB:-)

jutro jestem w domku więc się odezwę napewno:-)
we wtorek jedziemy do zakopanego na wycieczke:-) a co ...nie będę w domu siedzieć bo po co:-)
buziak kochane wskakuje do wanny:-)
Johny Wolker no proszę balujesz Sabinko widzę:-D i Zakopane tylko pozazdrościć:tak:
bry wieczor

no i mamy po niedzieli :sorry2:
bylam dzis z dziadkami (moimi rodzicami) na basenie z Babelkiem. Bylo super :laugh2: Maly sie napluskal za wszystkie czasy chyba :tak::-D Jutro tez idziemy! A co tam... a tak powaznie mamy jeszcze 8 biletow do wykorzystania do konca tygodnia :dry: Ale malutkiemu sie podoba na basenie wiec idziemy z przyjemnoscia.
Po basenie poszlismy do mc'donalds na lody i zakrecone fryty. Maly nam w drodze usnol, wiec byl z nami tylko cialem :-p Woda wyciaga spal nam az prawie 3 godzinki, przespal caly spacer :sorry2:

...a teraz siedze i zaraz biore sie za kolacyjke. Mezulek z pracy za pare min powinien sie zjawic. Babelek juz spi smacznie....

milego wieczorka mamuski!!!
Larvuniu 3 godzinki snu Marcelka hmm tp dobra metoda z tym basenem na nasze maluchy jak mój małż zjedzie to się wszyscy wybierzemy:tak:


Beatko zabierz po drodze Bire potem mnie i wpadamy na chatę do Sabiny a w nocy na disco:-p
Jasne Sabinka domku nie pozna po:-D

a mnie zabierzecie ze soba do sabiny?? :-p:sorry2:
Larvuniu ale by było fajowo tak się naprawdę spotkać moze kiedyś:tak:

wiatam
melduje ze zyje , wlasnie wrocilismy z gor
bylo super a maly to wielki podroznik no i zaczepia mi wszystkie blondynki w przediale wiekowym 6m - 50 lat ............... troche wczesnie
no i jeszcze ... bylismy na basenie malemu sie strasznie podobalo
do jutra idea spac
Mirka to podrywacza masz małego:tak:

Ide obiadek gotować
 
Dzień dobry :-):-)

mam nadzieje że weekend wam się udał kochane mamuśki :tak::-) wybaczcie ale nie poczytam u was, już jutro się zjeżdża do mnie rodzinka więc muszę sprzątać, właśnie piorę pościel :dry:


dostałam dziś kartkę od synka :-):-) nawet nie wiedziałam że sprawi mi to tyle radości że aż się rozczule........:rofl2:
 
Dzień dobry Kobitki!
witam po długiej nie obecności:confused:
Nie było mnie bo nie dość że chłop cały czas w domu okupuje kompa to jeszcze 4 dni męczyłam się ze strasznym bólem zęba:crazy: w środę w końcu poszłam do dentysty-sadysty do które do więcej nie pójdę:wściekła/y: bo w czwartek spuchłam z jednej strony jak chomik poza tym miałam mieć z nieczulenie ale babie się zapomniało no ale już na razie jest ok:confused:
Poza tym w piątek pojechaliśmy na wieś do babci i między czasie odwiedziliśmy trochę rodzinki mojego P.Amanda była grzeczniutka i do wszystkich się uśmiechała ale jak ktoś chciał ją wsiąść na ręce to nie chciała tylko sie do mnie albo do Przemka przytulała:sorry2: tak jakby się bardzo zawstydziła albo bała:confused:
do domu wróciliśmy wczoraj o 20.00 od razu Amandę do kompania potem amciu, baja i miło być lulu a było darcie do 21.50:no:
była senna bo na rękach mi usypiała a w ciągu dnia spała wczoraj tylko 15 minut i nie wiem co się jej stało może kolejna zmiana otoczenia tak na nią podziałała:crazy::no:
mam nadzieję że to było tak jednorazowo i dzisiejsza noc będzie spokojna:tak:
 
reklama
Małżonka wzięłam w obroty i po staram się go utemperować:evil:

Dziękuję za gratulacje dla mojej siostry za zdanie prawka:tak::tak::tak:
Dowód osobisty się odnalazł a raczej poczta go jej wysłała:tak:
a wcześniej zrobiłam rozpoznanie na osiedlu i się dowiedziałam że moja koleżanka z którą czasami chodzę na spacerki widziała jak dzieci jakiejś babki bawiąc się znalazł coś czarnego w krzakach ale nie wiedziała co to jest poza tym nie wiedziała jeszcze w tedy że to mogło należeć do mojej siostry:baffled: ale widziała jak pokazywała to pewnemu chłopakowi którego później odnalazłyśmy i zapytałyśmy się co to było :confused: potwierdził że był to dowód i że powiedział że wrzuci go do skrzynki :confused: :tak::tak:Dobrze że dowód trafił w ręce uczciwego człowieka :tak::tak::tak:
 
Do góry