reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Larvuni super dzionek mieliscie:-)

Anineczko kochana niestety nie dostałam ksiażki ale czytalam na ten temat dużo...:-) i tak szczeże Ci powiem że wezmę sie za to konkretnie jak Kapik będzie miał ok. roku może za jakiś miesiać półtora zaczne:-):-)
Metoda super bardzo mi się podoba:-) ale jak już sie tak wgłebiąłm w rózne fora na ten temat to powiem Ci że są podzielone bardzo zdania kiedy zacząć:-) ja osobiście uważam że Kapik nie jest na to jeszcze gotowy dlatego zaczynam jak będzie miał roczek:-) i nie bede robic szablonów tylko sobie kupię:-) cały zestaw wraz z książką:-) no i zobaczymy jak to będzie
 
wiatam
melduje ze zyje , wlasnie wrocilismy z gor
bylo super a maly to wielki podroznik no i zaczepia mi wszystkie blondynki w przediale wiekowym 6m - 50 lat ............... troche wczesnie
no i jeszcze ... bylismy na basenie malemu sie strasznie podobalo
do jutra idea spac
 
mircia moj babelek tez kocha wode :-) uwielbia chodzic na basen, a jak gdzies zobaczy wode to az sie trzesie i chce wlazic, niewazne czy to jeziorko, czy brudna rzeka warta co u nas plynie :-p hehehe... mala rybka mi rosnie.
 
reklama
Sabinko ja też chce uczyć metodą Glenna ale Antka.
Mateuszka zacznę za jakiś czas.
Ja robie ręcznie ale troche nie tak jak trzeba.Nie moge tutaj kupić takich rzeczy jak karton itp.
I mam karty krótsze niż trzeba :dry:
Ale co zrobić,może się uda ;-)
 
Do góry