reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
hej dziewczynki:-)

w koncu jestem ,mam nadzieje ze jeszcze o mnie nie zapomnialyscie;-)

u nas wszystko dobrze, Marysia dalej ma rehabilitacje ale juz jest naprawde znacznie lepiej:-) raczkuje, siada sama, no a teraz probuje wstawac, wszystko co robi miesci sie w normie:-)


no a ja mecze sie z pisaniem mojej nieszczesnej magisterki, chcialabym zdazyc do wrzesnia zeby w koncu sie obronic:-) przy malym dziecku ciezko pisac prace:sorry2:



wlasnie do nas doszla burza, ojjj zawierucha niezla:-(
 
witam
wpadłam się tylko przywitać
normalnie obiecałam sobie że w weeekend nie będe tu zaglądać, no ale danny wyszedł na piwko z kumplami więc troche was podczytałam, ale już mi sie niechce odpisywac - sorka, ale jakas zmeczona jestem no i synek jeszcze nie spi, wiec tez nie za bradzo mam jak.
miłej nocki :)


p/s. kathe super że jesteś
:tak::-):-)
 
Dzień dobry:-)

Kathe widze ze sie pojawiłas kupa lat:tak::-)
Elbra faktycznie nie opłaca się jeszcze przesyłka jest pocztą czyli superasno jak cię nie ma w domku to potem 2 godziny stój w kolejce na poczcie ja dziekuję jade do Tesco tak sie wariatka napaliłam:-p:-D

Całą noc u nas padało mam wrazenie ze napadało sie teraz za wszystkie czasy jestem ciekawa co tu robić przy takiej pogodzie:baffled:chyba później poprasuję
No to słonecznej niedzieli życzę:tak:
 
reklama
Do góry