reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Hej dziewuszki.
Nie było mnie ostatnio za często bo miałam jakiś dołek.
Na wrześniu moim nie za dobrze się działo ostatnio.Nasza wrzesniówka została potrącona przez idiote rowerzyste i takie tam :sorry2:

Bira widze,że sie już szykujesz na wyjazd.
Szerokiej drogi i czekamy na Twoje posty z NL ;-)

Beatko daj znać jak po lekarzu ;-)

Karina miłej pracy.
Hieh pewnie napewno będzie miła.Tyle tam zabawek i fajowych spraw.
Poprosze o fotki sklepu!!! I to natychmiast! ;-)

Sabinko mój Mateusz nie umie robić "pa pa",Ani "kosi kosi" ani "taki jestem duży":no::no:
Za mało cenisz Kapika ;-):-D:-D:-D

Wisienko dobrze,że CI dziewczyny wybiły z głowy niechęć do moderowania :-)
Larvuniu to młodego masz tatuśka.;-)
A ile ty masz lat,jeśli to nie tajemnica?
Masz rodzeństwo?

Wiecie co :laugh2:
Mateusz nauczył się robic dziubek-rybke z ust.
I sobie wiecznie cmoka :-D:-D:-D

Nadrobiłam tylko z pierwszej strony.Wybaczcie :sorry2:
 
reklama
dzien dobry kochane listopadoweczki!!!!
nie bylo mnie od cholery czasu, za co najmocniej przepraszam!!
musze przetrwac okres 3 miesiecy w tej robocie no i potem bede wiedziala na czym stoje a narazie stres za stresem-schudlam juz 2 kilo (niby powinnam sie cieszyc:-() no ale cos za cos tylko,ze rycze jak glupia jak wychodze do pracy ( wracam to maly juz spi i nie moge go ani utulic do snu ani poczytac bajki, no ale moze mi przejdzie z tym ze strasznie to przezywam ) dzisiaj na szczescie mam wolne i caly dzionek spedzamy razem, juz nawet ze mna spal w nocy (wiem ze to zle :dry:ale juz tak za nim tesknilam)

z tesciowa ok tylko ze chyba jestem o nia zazdrosna ze ona jest z malym od rana do wieczora a ja go nie wiedze no ale jak na razie nie moge nic powiedziec tylko pochwalic, bo na spacery chodzi z malym i wszystko jest jak narazie wporzadku:-p


kochane nie zaduzo podczytalam co u was:zawstydzona/y:

anineczka-hallllllllllooooo!!!

sabinka-milego grzybobrania no i widzialam filmik z kapikiem-super, kurcze, rzeczywiscie nie masz sie co martwic maly juz i tak duzo potrafi:tak:

bira-kiedy dokladnie wyjezdzasz??

wisienka-oj slub juz tuz,tuz!!!:laugh2:

beatka-daj znac jak tam z olcia po lekarzu
 
Ostatnia edycja:
Po pierwsze mąż dziś w pracy a pewnie mu nie zapłacą.
To znaczy pojechał tylko na kilka godzinek ale co jakiś czas już jeździ w soboty i jakoś nie widziałam tego na koncie w banku :dry:
Po drugie jak już wspomniałam na wrześniu 2005 jedna mała wrześniówka miała wypadek.
A drugiej wrześniówki przyjaciółka straciła córeczke 8 miesięczną :-(
I to się jakoś skumulowało,ze się odzywałam gdzie niegdzie ale bez przekonania:sorry2:
 
Mąż wrócił i ramach zadoścuczynienia zrobi mi śniadanko i zabierze na zakupy ;-)

Sabinko widziałam na jednym z wątków,że jesteś zainteresowana nauką czytania metodą Glenna Domana?
Dostałaś tą książke o którą prosiłaś? Czy ktoś Ci ją wysłał na meila?
 
anineczka-ten maz to cie rozpieszcza:tak::-D
a ja calymi dniami w robocie no i nieprzytomna chodze bo maly mi po powrocie z polski zaczal znowu jesc w nocy wiec jeszcze wstaje w nocy no i teraz kombinuje jak go by tu odzwyczajic bo dlugo to juz nie pociagne!!
kochane buziolki i milego weekendu!!
musze sie wziac za siebie bo nie wygladam!!
 
reklama
Bira dzięki bogu ze minęło juz Indze no to chyba szykujesz się do podróży

Beatko, daj znac jak u lekarza:confused:

Beatko daj znać jak po lekarzu ;-)
No już piszę.Ola zdrowa pediatra zbadała ją na wszelkie sposoby,takie wysypki są niestety czesto u alergików.Z nowosci to powiedziała żebym zaczęła podawać jej 1 raz w tygodniu żółtko same oraz przetwory mleczne:szok:jogurt naturalny i swojej roboty twarożek:szok:Jestem w szoku bo myślałam że nie mogę ale ona mi powiedziała że wedle najnowszych badań takie maleńkie ilości sa ok do tego to specjalne mleko.No zobaczymy także Karinko to również ważna informacja dla Szymka.Spróbować mozemy:tak:

dzien dobry kochane listopadoweczki!!!!
nie bylo mnie od cholery czasu, za co najmocniej przepraszam!!
musze przetrwac okres 3 miesiecy w tej robocie no i potem bede wiedziala na czym stoje a narazie stres za stresem-schudlam juz 2 kilo (niby powinnam sie cieszyc:-() no ale cos za cos tylko,ze rycze jak glupia jak wychodze do pracy ( wracam to maly juz spi i nie moge go ani utulic do snu ani poczytac bajki, no ale moze mi przejdzie z tym ze strasznie to przezywam ) dzisiaj na szczescie mam wolne i caly dzionek spedzamy razem, juz nawet ze mna spal w nocy (wiem ze to zle :dry:ale juz tak za nim tesknilam)

z tesciowa ok tylko ze chyba jestem o nia zazdrosna ze ona jest z malym od rana do wieczora a ja go nie wiedze no ale jak na razie nie moge nic powiedziec tylko pochwalic, bo na spacery chodzi z malym i wszystko jest jak narazie wporzadku:-p


kochane nie zaduzo podczytalam co u was:zawstydzona/y:

anineczka-hallllllllllooooo!!!

sabinka-milego grzybobrania no i widzialam filmik z kapikiem-super, kurcze, rzeczywiscie nie masz sie co martwic maly juz i tak duzo potrafi:tak:

bira-kiedy dokladnie wyjezdzasz??

wisienka-oj slub juz tuz,tuz!!!:laugh2:

beatka-daj znac jak tam z olcia po lekarzu
Asix przykro mi ze tak smutno Ci z tegop powodu ale pamietaj ze mały jest pod opieką kochajacej babci a nie jakiejś obcej baby

Po pierwsze mąż dziś w pracy a pewnie mu nie zapłacą.
To znaczy pojechał tylko na kilka godzinek ale co jakiś czas już jeździ w soboty i jakoś nie widziałam tego na koncie w banku :dry:
Po drugie jak już wspomniałam na wrześniu 2005 jedna mała wrześniówka miała wypadek.
A drugiej wrześniówki przyjaciółka straciła córeczke 8 miesięczną :-(
I to się jakoś skumulowało,ze się odzywałam gdzie niegdzie ale bez przekonania:sorry2:
Anineczko straciła dziecko ale jak jeju :szok:
ola usneła wiec ide łazienkę poszoroować:-)
 
Do góry