reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Asix... nie smuc sie... Maluszek jest z babcia, wiec nie jest az tak strasznie... wiem, ze latwo sie mowi... i sama mam Oskarka 24h na dobe... no ale jak musisz to musisz... trzymaj sie:tak::tak:

Anineczko, witaj... oj co sie stalo z tym maluszkiem 8 miesiecznym?? :-:)-:)-(

Beatko, dobrzez, ze Ola zdrowa... ja tez juz planuje podawac Oskarkowi twarozek:tak::tak:

Sabinko, jak tam grzybki??

Elbra... okien myc Ci sie zachcialo... he, he wylazi perfekcyjna pani domu z Ciebie, co??:-D:-D
My dzis cala nasza trojka ogladalismy Perfekcyjna:-D:-D


Bira, spakowana??


Ufff, mezus usypia Oskara, i chwilke odspaniemy... potem chcemy podjechac jeszcze zobaczyc aparaty do Fotojockera.
Pogoda do bani, pada i pada... juz nawet zimno sie robi... na dworze 12 stopni...:baffled::baffled:
ja chce na wakacje:-p:laugh2::tak::tak:
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanko o aparary fotograficzne... znacie sie na tym...? Chcemy kupic jakas lustrzanke... i mam dwa do wyboru - no chyba, ze w ogole inne - i nie wiemy... moze ktoras cosik wie i sie zna, doradzi???

Ja interesowałam się w zeszłym roku. Po różnych radach kupiliśmy Olympusa E410. Jest super. Jeszczr go nie rozpracowałam, a niedługo będzie rok jak go kupiłam (dzień przed narodzinami Ini:-))

Hej dziewuszki.
Nie było mnie ostatnio za często bo miałam jakiś dołek.
Na wrześniu moim nie za dobrze się działo ostatnio.Nasza wrzesniówka została potrącona przez idiote rowerzyste i takie tam :sorry2:

Mam nadzieję, że teraz już zaświeci na wrześniówkach słońce i będziesz częściej z nami.

Bira widze,że sie już szykujesz na wyjazd.
Szerokiej drogi i czekamy na Twoje posty z NL ;-)

Szykuje, ale idzie mi jak krew z nosa:baffled:

Wiecie co :laugh2:
Mateusz nauczył się robic dziubek-rybke z ust.
I sobie wiecznie cmoka :-D:-D:-D

Gratulacje dla Mateuszka. Dzielny chłopak:-)


dzien dobry kochane listopadoweczki!!!!
nie bylo mnie od cholery czasu, za co najmocniej przepraszam!!
musze przetrwac okres 3 miesiecy w tej robocie no i potem bede wiedziala na czym stoje a narazie stres za stresem-schudlam juz 2 kilo (niby powinnam sie cieszyc:-() no ale cos za cos tylko,ze rycze jak glupia jak wychodze do pracy ( wracam to maly juz spi i nie moge go ani utulic do snu ani poczytac bajki, no ale moze mi przejdzie z tym ze strasznie to przezywam ) dzisiaj na szczescie mam wolne i caly dzionek spedzamy razem, juz nawet ze mna spal w nocy (wiem ze to zle :dry:ale juz tak za nim tesknilam)

Asix, współczuję. Mam nadzieję, ze szybko się u Ciebie poprawi. Ważne, ze Maciuś jest pod dobrą opieką. Współczuję tego nocnego karmienia, tym bardziej teraz, kiedy pracujesz:-(

bira-kiedy dokladnie wyjezdzasz??

Jutro ok. 17-18

No już piszę.Ola zdrowa pediatra zbadała ją na wszelkie sposoby,takie wysypki są niestety czesto u alergików.Z nowosci to powiedziała żebym zaczęła podawać jej 1 raz w tygodniu żółtko same oraz przetwory mleczne:szok:jogurt naturalny i swojej roboty twarożek:szok:Jestem w szoku bo myślałam że nie mogę ale ona mi powiedziała że wedle najnowszych badań takie maleńkie ilości sa ok do tego to specjalne mleko.No zobaczymy także Karinko to również ważna informacja dla Szymka.Spróbować mozemy:tak:

Super, oby żadnej alergi nie było:-):-) Koniecznie zdaj reację jak Ola zareagowała na nowe papu:-)



Bira, spakowana??


Ufff, mezus usypia Oskara, i chwilke odspaniemy... potem chcemy podjechac jeszcze zobaczyc aparaty do Fotojockera.
Pogoda do bani, pada i pada... juz nawet zimno sie robi... na dworze 12 stopni...:baffled::baffled:
ja chce na wakacje:-p:laugh2::tak::tak:

Prawie, ale cały czas mi coś dochodzi.. ciekawe jak ja załaduję to wszystko do auta:baffled:

Byliście w fotojockerze?

hehehhe.....ja dziś przegapiłam oglądanie ale zrobiłam coś lepszego!
Byłam z małżem na zakupach i kupiłam tą książkę "Perfekcyjna...":-D:-D:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Takkże mój dom niech się strzeże teraz przedemną :evil::evil::evil::evil::evil:


Spadam po Pitera bo jest u mojej mader

Elbra i jak książeczka?

Idę kąpać gwiazdę, bo robi się marudna
 
Elbra koniecznie zdaj relacje z perfekcyjnej:tak::-Da za ile kupowałaś taniej niż allegro bo może lepiej iść poprostu do Empiku i kupić bo ja się na nią napaliłam:-p
Bira na miesiąc to ja nie wiem czy do kombi bym sie spakowała:-Da psy odwiezione?
Olce smakował jogurt z jabłkiem i bananem z Bobovity:tak:wczesniej jadała takie kompozycje bez jogurtu

Głowa mnie znowu nawala ide lodzika wiśniowo-czekoladowego sobie strzelić:-p
,Sabinko jak grzybki?
 
Bira... dzieki...

juz kupilismy Sony Alpha 200... w fotojockerze:-)

czytalismy, czytalismy i dzis juz nie wytrzymalismy...
a mielismy Canona Power Shot A80... jak kupowalismy to byl jednym z lepszych, kosztowal wtedy ponad 2 tysiaki:zawstydzona/y: a teraz to chyba wart k.200-300zl:zawstydzona/y::laugh2:


Beatko, ja tez kocham lody:laugh2::laugh2: najbardziej algide bakaliowa + borowki amerykanskie lub ananas z puchy.... mmmmmmmm:rofl2::tak::tak::tak:

ELbra, to jutro czekam na relacje odnosnie ksiazki:tak:
mezus pewnie zalamany, nie dosc ze bedzie mial perfekcyjnie w domu, to jeszcze do lozka zabierzesz dzis ksiazke :-D:-D:-D
 
Beata, teraz laski jadą z nami, do hotelu idą we wrześniu jak my na tą Kretę będziemy lecieć :-) Dziś je doszczepiłam, podbiłam paszporty i w drogę:-)

Super, ze Oli smakował deserek. Ina dziś jadła jabłko z morelami i twarożkiem. Myślałam, ze słoik też połknie a to był ten duży deser i miałam nadzieję, ze jeszcze jej na jutro zostanie:baffled:
 
reklama
Do góry