reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dziewczyny, jak dobrze Was mieć:-) Zawsze można liczyć na wsparcie:-)

Larvuniu, super, ze urodziny udane:-)

Sabinka, jutro ją wyściskam, bo śpi:-) Od 19:-):-):-):-) Raz tylko się przecknęła ale dałam wodę i spała dalej. Wczoraj odwaliła by mi histerię, więc liczę na cud, ze dziś będzie spać:-)

Anulka, lecimy na Kretę. Do hotelu Golden Sun. Trochę się naczytałam w necie różnych opinii na jego temat i pozytywnych i baaardzo negatywnych, ale brat mówi, ze jest rewelacja. A, ze on ma wyższe wymagania niż ja, to ja będę w siódmym niebie:-) Gdyby to co niektórzy na nece pisali się potwierdziło, zmienili byśmy hotel.
Inga już gorączki nie ma od wczoraj. Wysypkę ma pleckach i trochę za uszami i kropkę na języku:baffled:

Karinka, łączę się w bólu... Oby to tyko przejściowy brak humoru.

U nas ciągle się błyska, ciemno jak w du..e Musze wyprowadzić psice, ale mam pietra, bo jestem panikara jeżeli chodzi o burze:zawstydzona/y:
 
reklama
Beata, Elbra, Anulka, Lilka, znalazłam coś dla Was:
PERFEKCYJNA PANI DOMU - Anthea Turner - PRIORYTET (410881600) - Aukcje internetowe Allegro

Chyba sobie kupię, bo ostatnio nie mam pomysłu jak utrzymać ład w mieszkaniu.
Bira a dzięki zakupię bo to fajna rzecz mieć pod ręką zbiór porad:-)
Bardzo współczuję tej sytuacji z Ingą kurcze co jej moze być?A moze jedzenie powoduje ból brzucha, może mleko bo jakas przyczyna musi być.Hotelik wydaje się fajny
Larvunia nie ta żyrafa:-) heheh taka stojąca co trzeba piłeczkę wrzucić do mordki :-)

a tu filmik proszę włączyć głos:-) hihihih

http://www.budysoft.easyisp.pl/MOV03910.MPG
Sabinko nie mogę odtworzyć filmu:-(czemu?pusty ekran mam
Przez ta pogodę jestem super leniwa idę się wykapać nawet telewizja mi nie działa bo mam multipakiet i jak jeden program padnie to zaraz wszystkie:wściekła/y:
 
jeszcze raz próbuje jak się nie uda to trudno:-) u mnie działa wszystko:-)

YouTube - zyrafa

no wiec ta żyrafa super uczy wstawać:-) Kapik pieknie załapał ze piłeczke należy wkładać do mordki:-) tylko lipa bo t oo strasznie mocno musi się wpychac tą piłkę ale i tak idzie mu super:-) co widac na filmiku:-) wstać się na filmiku nie udało:-) za dużo wrażeń miał...

Bira perfekcyjna pani domu WOW:-) ja to cienias jestem ii noigdy perfekcyjna nie będę:-( buuu a chciałabym:-(
Beatko miłego wieczorka:-) i leniuchowania:-)
 
Sabinko pięknie Kacper obsługuje zyrafe ale sie go wczesniej czepiałaś madry chłopczyk z tego mojego zięcia
grzybki ale masz dobrze ja pewnie mam kolejny dzień w domu:baffled:
Karinko 6 zębów :szok:ale wychodzą Szymkowi w zawrotnym tępie:-D
 
reklama
sabina ale super :-):-) a okresu jeszcze nie miałam i nie wiem czy dostane lada dzien czy to przez spiralke ten śluz z dodtakami krwi. :-p:ninja2:

szkoda że mine sie z Lilką :-( we wtorek już rodzinka sie do mnie zlatuje i bedzie aż do następnej środy jak dobrze pamietam (27.08) to raczej nie będę miała czasu tu zaglądać, zreszta nawet niechce bo moja mama lubi mi czytać przez ramię :baffled::wściekła/y:

larvunia
to dobrze że wszystko ok, oby tak dalej

bira
o kurcze współczuje, a wiesz dlaczego tak płakała? może powinnaś jej coś dać jak np, calpol bo może ją cos boli :confused:

karina 6? :confused::szok: o kurcze, Davidek ma 0 :-D:-D

jak tam sklep? dużo masz klientów?
 
Do góry