reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

W tym czasie skrytykowała moją koleżankę, która kupiła Indze buciki w H&M, że jak można dziecku takie buty kupić:baffled: i koniecznie muszę kupić do nich wkładki ortopedyczne:szok:

niech się puknie w główkę! :-D:-D:-D dzieci się uczą chodzić na bosaka a nie w butach, gdyby warunkiem posiadanie tej umiejętności były buty, to pigmeje raczkowali by do końca swych dni :-D:-D:-D
 
reklama
Na koniec naszej miłej pogawędki powiedziałam uprzejme (jak nie ja;-)), że będę sobie swoje dziecko chować po swojemu i ma się nie wtrącać, bo to nie są te czasy i pożegnałam panią.

otóż to, trzeba było właśnie tylko to powiedzieć i w ogóle z nią nie dyskutować, głupie babsko i tyle :tak:
 
a no i jeszcze co do prób nocnikowania to u nas jest totalna masakra:szok::no:
Amanda jak tylko ją posadziłam to wpadła w histerię:-( zaczęła płakać, piszczeć, wrzeszczeć itp.nie sądziłam że aż tak źle zareaguje :baffled::crazy:
...ale poczekam kilka dni i znowu spróbuje:confused:

aluśka daruj sobie sadzanie Amandzi na nocniczku, widać ewidentnie że to nie jest czas dla niej ;-)
 
Dobry wieczór:-)

Mała Dracula padła dzisiaj po 19:-):-) Okropny dzień dzisiaj miała a ja nie wiem jak żyję:baffled: Od 6rano non stop płacz... z krótkimi przerwami na spanie:baffled: Ale o 13 wstała definitywnie i grymasiła i płakała do tej 19:baffled: Już chyba słuch straciłam...

Lilka, łłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłłłłłłl Gratulacje Ogromne. Czekamy na zdjęcia siusiaka

Aluśka, jak czytam o mężu i jego rodzinie to mi się ciśnienie podnosi... ku...a nie żyjemy w kraju trzeciego świata. Ty nie żyjesz w więzieniu, jesteś jego żoną, partnerką, a nie ciemiężnicą. Jesteś atrakcyjną młodą kobietą, nie pozwól się tak traktować. Zresztą dziewczyny napisały już wszystko.
A co do Amandziowego nocnikowania to faktycznie może jest za wcześnie, skoro ona tak histerycznie reaguje.

Pusia, podpisuję się pod postami dziewczyn, nocnik nie ma nic do kręgosłupa. Ingę sadzam dwa, trzy razy dziennie tylko to, żeby się oswoiła z tym czymś. Jak się wyrywa i chce uciekać to ją sciągam i chowam trona pod szafę.

Wisienka
, super sa takie wizyty. Nie ma co. Jak kupiliśmy to mieszkanie, to co kilka dni komornicy przychodzili... z tym, że do byłego właściciela. Już się bałam drzwi otwierać. Zresztą nawet teraz po trzech latach czasami coś do nich przychodzi, ae mi już lotto.

Misia, ja tam mam tą panią w tyłku. Jej teorie nie mają najmniejszego uzasadnienia, i są po prostu śmieszne a czasami wręcz żenujące... i pomyśleć, ze to mówi dorosła kobieta...
 
WOWWWWWWWWWw
Lilka GRATULUJE!!!!!!!! Wiedziałam że będzie synek!!!!!!
Jak to się mówi do 3 razy sztuka!!!!!!!

ucałuj synusia w brzuszek odemnie :-):-):-) ale się ciesze


dziewczyny a co z sabina?
pominełam coś i wyjechała na wakacje czy co:confused::confused:
 
reklama
Anineczko, pisalam na galerii, ale tu tez dodam... brawa dla Mattiego, super raczkuje po schodach, suuuuuuper!!!!:-D:-D:-D:-D
Oskar tak nie umie:baffled::sorry2:

Dobranoc mamcie:tak::tak:

Ps. Wisienka, Sabinka juz byla na wakacjach...;-):tak: chyba ze jakis wypad na dzionek czy dwa zorganizowala rodzince:-)
 
Do góry