reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Elbra gratulacje dla Piotrusia za kicanie i za inne nowe osiągnięcia:tak::tak::tak:
jak tam towarzysz- zaskroniec?

Towarzysz nas opuścił..bo go nigdzie nie widzę....chyba..:baffled:

To więc tak: pracy dla m. nadal szukamy:-( jedną ofertę pracy mamy tak powiedzmy zaklepaną z tym że o 400zł mniej (czyli 1100zł) ale cóz jak nic innego nie znajdziemy to tą weźmie :confused: To jest praca w kuźni ale zajmował by się tylko załadunkiem a nie produkcją:sorry2:
Z teściem od kilku tygodni nie rozmawiam:confused: bo zwyzywał mnie od k..w :crazy:
i staram się jak najmniej czasu spędzać w tym domu:-( wolę cały dzień siedzieć na dworze niż jego mordę oglądać:confused: dla tego tez tak rzadko zaglądam:-(
no więc siedzimy z Amandą na palcu zabaw bo tam jest taka fajna huśtawka dla takich maluszków jak ona:tak::tak::tak:
W sobotę z małzem byliśmy w ogrodzie botanicznym i porobiłam zdjęcia zaraz powklejam kilka fotek tam gdzie trza:tak:
Poza tym z małzem mam lekkie zgrzyty bo mu przeszkadza że się maluję:baffled: a wcześniej jakoś to mu nie przeszkadzało:confused:
Anitt cóż jeszcze chciałabyś wiedzieć?

Hmmm...ja bym teściowi w zyciu nie wybaczyła za takie coś. Masakra jak tak można.:szok::szok::szok:
Kochana a nie możecie zamieszkać gdzies u twoich rodziców albo coś?? Bo kuźde ja sobie nie wyobrażam co ty tam przeżywasz. To nawet dla Amandzi źle takie rzeczy słuchać:no:

jak to mu przeszkadza ze sie malujesz !!!!!!!!!!!! to co on woli kure domowa w papilotach na glowie !!!!!!!!! ..........no naprawde ale ludzie sie czasem potrafia czegos czepic !!! .........nie daj sie i powodzenia w szukaniu dobrej pracy

popieram!:tak:
Chłopy to by hcyba chciały takie kury domowe....a jak już kobity takie by się stały to potem się czepiają, że takie kury z nich się zrobiły i ida na inne;-)
 
reklama
Kuźde...ale jestem wściekła dziś. W tym miesiące kończy mi się płatny wychowawczy (przydzielili mi go barany w maju na 4 miesiące). Więc pojechałam dziś zapytać o co kaman jak przecież mam urlop wzięty do maja przyszłego roku. A te barany na to że im się skończył rok kalendarzowy i mam wsyztskie dokumenty od poczatku załatwiać i przynieść tym razem nie za rok 2006 ale za 2007. Ok to rozumiem. Ale kuźwa 4 miechy temu nie mogli mi tego powiedzieć żebym wszystko wzięła za jednym razem:wściekła/y:
I teraz znów zaczynam jazde po urzędach. Czyli skarbówki, US, pracodawca itp. Plus jeszcze mój mąz to samo:wściekła/y:
Kuźwa jak usłyszałam że mam to samo przywozić jeszcze raz i znów czekać po 2 tygodnie na każde zaświadczenie to mi ciśnienie 200/200 skoczyło:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
BA jeszcze pojechałam tam z Piotrkiem. I jak usłysząłam że mam jechać po to wsyztsko znowu to skoczyłam z morda na te kobiety że jak nie umiały o tym mnie poinformować wczęsniej to teraz niech przyjda mi dziecka przypilnować oddać kase na bilety itp.
Równo tam po nich jechałam bo mnie wkurw...na maksa! (i tak sobie pomyślałam w duchu Bira o tobie:-D bo ty to tekstami walisz wiec sobie pomyślałam a co ja też mogę;-)). A tak powaznie to rzygać mi się chce jak sobie pomyśle o tych durnych babach w urzędzie !!!!!:wściekła/y:
I jutro zaczynam wyprawę po nowe dokumenty.:baffled:
Kuźwa co za pajace...żeby im się w sierpniu rok kalendarzowy kończył:baffled:
ale sie tam wyładowałam............
 
cześc dziewuszki
nie poczytam bo mam męża już i tez jestem zła oczywiscie temat tesciowa kurde taka stara jestem i ciagle go wałkuję na nowo.Baba tak mnie wkurzyła że szok ja już napewno nie pojade tak szybko do niej.Popiszę bo opowiesć jak z telenoweli może z rana albo jak wrócimy w sobotę.Musimy trochę wszyscy razem pobyć więc na działkę mimo pogody pojedziemy:tak:To na tyle trzymajcie się
 
cześc dziewuszki
nie poczytam bo mam męża już i tez jestem zła oczywiscie temat tesciowa kurde taka stara jestem i ciagle go wałkuję na nowo.Baba tak mnie wkurzyła że szok ja już napewno nie pojade tak szybko do niej.Popiszę bo opowiesć jak z telenoweli może z rana albo jak wrócimy w sobotę.Musimy trochę wszyscy razem pobyć więc na działkę mimo pogody pojedziemy:tak:To na tyle trzymajcie się

Miłego wypoczynku w 4:tak:
A widzę, że teściowe to temat rzeka....:-p
 
Oj, Elbra... wspolczuje z tymi urzedami - popierdzielone to w tym naszym kraju... moze zawiez im butelke szampana... w koncu to u nich koniec roku:-D:-D:-D

Aluska... mi tez szkoda Was bardzo:-:)-( - jak czytam co przezywacie to normlanie wynajelabym Wam pokoj:-p ach, Kochani... wszystko przez kase, gdyby czlowiek mial tyle ze na wszystko styka to wynajalby mieszkanie z dala od toksycznych ludzi i juz... a tak ciagle musicie kurcze sie wkurzac... Buziaki;-)

Larvuniu, tyle dobrego, ze chociaz sluzba zdrowia nie zawiodla... ale i tak koszmar musieliscie przejsc... naprawde bardzo ciezkie chwile przezyliscie - usciskaj Marcelka mocno ode mnie...

Beatko, czekam na ta nowele... hmmm, o tesciowej??? wypoczywajcie we czworeczke i odsapnij od tej kobiety...

Wisienka, co tak malo piszesz, hej... Moderatorko...;-):-) mialo Cie byc wiecej... a teraz jakos tak prawie wcale... halllloooo:-p:-p:-p:-p:-p
 
Elbra ale masz przejscia z tymi urzedami :/ Ale juz niedlugo, swiat idzie do przodu i bedziemy mogly wszystko zrobic on-line podczytujac BB :)

Beata tesciowa powiadasz, hmmm, niestety mamy to samo :/ Dzisiaj wyjezdzala od nas siostra mojego P. i wsadzilam jej do torby maly prezent dla tesciowej.Taki zestawik do kapieli, jakies eleganckie plyny i gabeczki i inne bajery i powiedzialam zeby sobie zrobila kapiel relaksacyjna przed naszym nastepnym przyjazdem :) :) Chyba sie nie obrazi :p
 
Elbra ale masz przejscia z tymi urzedami :/ Ale juz niedlugo, swiat idzie do przodu i bedziemy mogly wszystko zrobic on-line podczytujac BB :)
Beata tesciowa powiadasz, hmmm, niestety mamy to samo :/ Dzisiaj wyjezdzala od nas siostra mojego P. i wsadzilam jej do torby maly prezent dla tesciowej.Taki zestawik do kapieli, jakies eleganckie plyny i gabeczki i inne bajery i powiedzialam zeby sobie zrobila kapiel relaksacyjna przed naszym nastepnym przyjazdem :) :) Chyba sie nie obrazi :p
hahha....o mało się nie posikałam ze smiechu o tej kapieli przed przyjazdem:-D:-D:-D

hmmm.chyba za swojego zywota w Polandzie się nie doczekam załatwiania wszytskiego przez neta.:baffled:

Oj, Elbra... wspolczuje z tymi urzedami - popierdzielone to w tym naszym kraju... moze zawiez im butelke szampana... w koncu to u nich koniec roku:-D:-D:-D

A o tym nie pomyślałam....kilka szampanów mam w domu więc jutro spakuję i zawiozę tym torbom:-p
 
Widze że tu pustki o tej porze;-) ...a ja tu jakoś na dłużej zakotwiczyłam dziś:-p
Ale już spadam bo za "chwilę" muszę wstać ;-)

Ciao lejdis
 
reklama
Dzień dobry:-)
Aluśka doczytałam naprawdę sytuacja nie do pozazdroszczenia musicie jakoś się odbić bo tak żyć się nie da:no:
Elbra nienawidzę tych urzędów ale zobaczysz jeden dzień i wszystko będzie załatwione

Tak pokrótce jak pojechalismy pod lotnisko mąż stał i czekał wtedy pytm czy dzwonił do mamy a on nie i dryndnął a jej pierwsze słowa nie to ze wieje i mógł niewylądować ale czy bedziemy.Mnie traktowała jak powietrze a jak weszlismy wzięła nosidełko z Olką i powiedziała już babcia cię bierze juz chciałam ja zabić.Potem parę głupich tekstów było a jedench o widze ze tatuś kocha bardziej córeczkę nie ma to ja córeczka do mojego męza.Z prezentu "ucieszyła" sie tylko jak się dowiedziała ze to jeden z lepszych likierów taka oto jest ta moja torba:-p
Reszta na tajnym będzie;-)

Miłego dnia dziewczyny
 
Do góry