reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Asix nie ma to jak czuc sie bezpiecznym w swoim domu :) Heheh rozwalilas mnie :)

Aluska pisz co u Was oprocz tego ze zdrowko Amandzi jest w jak najlepszym porzadku :)
 
reklama
Asix nie ma to jak czuc sie bezpiecznym w swoim domu :) Heheh rozwalilas mnie :)

Aluska pisz co u Was oprocz tego ze zdrowko Amandzi jest w jak najlepszym porzadku :)
To więc tak: pracy dla m. nadal szukamy:-( jedną ofertę pracy mamy tak powiedzmy zaklepaną z tym że o 400zł mniej (czyli 1100zł) ale cóz jak nic innego nie znajdziemy to tą weźmie :confused: To jest praca w kuźni ale zajmował by się tylko załadunkiem a nie produkcją:sorry2:
Z teściem od kilku tygodni nie rozmawiam:confused: bo zwyzywał mnie od k..w :crazy:
i staram się jak najmniej czasu spędzać w tym domu:-( wolę cały dzień siedzieć na dworze niż jego mordę oglądać:confused: dla tego tez tak rzadko zaglądam:-(
no więc siedzimy z Amandą na palcu zabaw bo tam jest taka fajna huśtawka dla takich maluszków jak ona:tak::tak::tak:
W sobotę z małzem byliśmy w ogrodzie botanicznym i porobiłam zdjęcia zaraz powklejam kilka fotek tam gdzie trza:tak:
Poza tym z małzem mam lekkie zgrzyty bo mu przeszkadza że się maluję:baffled: a wcześniej jakoś to mu nie przeszkadzało:confused:
Anitt cóż jeszcze chciałabyś wiedzieć?
 
Aluska w koncu napisalas cos o sobie!! Zawsze nam wszystkim odpisujesz a nie masz juz czasu napisac co u ciebie.
No i u Ciebie nieciekawie widze :/
Tesciu przesadzil wg. mnie... Pijani ludzie sa tragedia, wspolczuje ci mieszkac z takim. Nie wiem jak tam macie, ale ja bym Dominika nie dala pijanemu czlowiekowi. A twoim sie nie przejmuj, przejdzie mu pewnie :) Moj tez ma takie odchyly, czasami mowi jak ladnie oczy pomalowalam a czasami na jaka cholere sie maluje:|
Czekamy na zdjecia!! :):) Buziak dla Amandzi :*
 
To więc tak: pracy dla m. nadal szukamy:-( jedną ofertę pracy mamy tak powiedzmy zaklepaną z tym że o 400zł mniej (czyli 1100zł) ale cóz jak nic innego nie znajdziemy to tą weźmie :confused: To jest praca w kuźni ale zajmował by się tylko załadunkiem a nie produkcją:sorry2:
Z teściem od kilku tygodni nie rozmawiam:confused: bo zwyzywał mnie od k..w :crazy:
i staram się jak najmniej czasu spędzać w tym domu:-( wolę cały dzień siedzieć na dworze niż jego mordę oglądać:confused: dla tego tez tak rzadko zaglądam:-(
no więc siedzimy z Amandą na palcu zabaw bo tam jest taka fajna huśtawka dla takich maluszków jak ona:tak::tak::tak:
W sobotę z małzem byliśmy w ogrodzie botanicznym i porobiłam zdjęcia zaraz powklejam kilka fotek tam gdzie trza:tak:
Poza tym z małzem mam lekkie zgrzyty bo mu przeszkadza że się maluję:baffled: a wcześniej jakoś to mu nie przeszkadzało:confused:
Anitt cóż jeszcze chciałabyś wiedzieć?
jak to mu przeszkadza ze sie malujesz !!!!!!!!!!!! to co on woli kure domowa w papilotach na glowie !!!!!!!!! ..........no naprawde ale ludzie sie czasem potrafia czegos czepic !!! .........nie daj sie i powodzenia w szukaniu dobrej pracy
 
Oj, Aluska... nie przejmuj sie mezem, moze zazdrosny, ze zona za slicznie wyglada...?? zgadaj sie z Pusia:-D i strzel taki makijaz... ze mezus wyjdzie z siebie:-D:-D:-D zartuje sobie:-):-p:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
no dzialo sie u nas dzialo...

mowicie ze fotelik do wymiany, macie racje i dzieki za info o tym. Ide jutro kupic nowy. Dzieki ze jestescie :sorry2:

malutki szaleje w ciagu dnia jak zwykle :tak: mysle ze nic mu nie bedzie. ALe co sie nastresowalam to moje.
Szpital w Koszalinie jest rewelka. U nas w gorzowie chowa sie pod wzgledem obslugi. Pielegniarki przesympatyczne, co jakis czas przychodzily i poytaly czy wzystko oki. Mialam lozko obok malego i sale 1 osobowa, by miec cisze i spokuj. Mialam co chcialm w szpitalu, poprostu rewelka.

ide ponadrabiac choc troche co tam u Was ;-)
 
Kacper odpłyną ...śpi :) był taki padnięty że na rękach spał a to dla tego że gnojarek od wczoraj śpi w dzień bardzo mało rano nie cała godzinka i po obiedzie nie cała :crazy:

Alusiu współczuje kontaktów z teściem :-(... A co do męża to dziwne mógł by się złościć że sie nie malujesz ale za to że chcesz dla niego ładnie wyglądać hmm:baffled:... zapraszam do Wrocławia chętnie Cie pomaluje hihi ;-)
 
Z tym malowaniem było tak że w sobotę się umalowałam bo szliśmy do tego ogrodu więc spoko nie narzekał a w niedzielę wypalił " znowu się pomalowałaś i po co przecież idziemy tylko nas spacer":szok::baffled: a to był delikatny makijaż że go prawie nie było widać:no:
Stwierdził że to kojarzy mu się ze starymi babami i mi się zmarszczki od tego zrobią
A co do teścia to mnie zwyzywał na trzeźwo:-:)-:)no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z tym malowaniem było tak że w sobotę się umalowałam bo szliśmy do tego ogrodu więc spoko nie narzekał a w niedzielę wypalił " znowu się pomalowałaś i po co przecież idziemy tylko nas spacer":szok::baffled: a to był delikatny makijaż że go prawie nie było widać:no:

A co do teścia to mnie zwyzywał na trzeźwo:-:)-:)no:

Nie przejmuj się Mężem niech się cieszy że jemu nikt nie każe sie malować ;-)
A teściu nooo przegięcie powiedzmy że jak by był pijany to nie wiedział co gada (choć dla mnie to i tak żadne wytłumaczenie) a on na trzeźwo jeszcze ...:no::angry::wściekła/y:.
Bezczelny !!!!
Jejku jak ja Ci współczuje że musisz tam z nimi mieszkać :-(. Trzymam kciuki żeby jakos się to fajnie ułożyło i może będziecie mieli własny kącik:tak:

 
Do góry