reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

hej:-)

u nas dzis pogoda deszczowa,wreszcie po 2 tygodniach upalow chlodzik :-)
no i senny ten dzien
w sumie spalam z malymi do 14:cool2: az niemozliwe:-)

no i jak sie Hania obudzila miala goraczke
wystraszylam sie ze moze chorobsko niedoleczone czy cos i wylazi,a tu....pare godzin pozniej dwie dolne jedyneczki wreszcie sie przebily :-):-):-):-):-)
ale jestem dumna z malutkiej


no i siedze sobie pzred kompikiem a mi Milena z podworka wchodzi z kotem :shocked2::-D
kotek jakis mlody i ufny,typowo norweski lesny heheee:-)
no i siedzi sobie z nami a Mila go glaszcze na potege:-D
 
reklama
Beata, babcia się zlitowała i wzięła wrzeszcza na cały dzień to mieszkanie wreszcie doprowadziłam do ładu. Powiedziała, ze w przyszłym tyg. to nie przejdzie... hmmm ciekawe dlaczego;-)

Lilka
, gratulacje dla Hanuki z okazji pierwszych ząbeczków:-):-)
 
Lilka gratulacje dla Haneczki witaj Haniu wsród uzębionych:-D
Bira no właśnie czemu te babcie mówią tak:-D

Moja Olka śpi ale coś późno usnęła bo o 21 Michał juz dawno w kimkę poszedł a ta jak zawsze ma problem.Ale widzę że przyzwyczaiła się do karuzeli nad łózeczkiem a w tym nowym nie mozna jej zamontować więc tylko pozytywkę włączam a ona nie kuma skąd dochodzi dźwięk.Jeju gdybym wiedziała ze jest to nowe łóżeczko FP Rainforest z karuzelą i pozytywka to bym je kupiła chociaż dużo droższe i tak jak Anulka kupowała krzesełko tak i na to czeka się 6 tygodni:baffled:
W tv oczywiscie nic więc powoli zbieram się do spanka dobrze że mój mąż już we wtorek będzie to przynajmniej będzie z kim pogadać wieczorem:-)
A i jeszcze prosto z lotniska jedziemy na imieniny i urodziny mojej wspaniałej teściowej posłuzę się okresleniem Aluśki czytaj starej torby(60 lat):-D:baffled:
Kurka ile bym dała żeby tam nie jechać ale nie da się:no:
 
Dobry wieczor...

Birus, usmialam sie ze "za tydzien to nie przejdzie..." ...ta Twoja mama ma teksty:-D:-D prawie jak Ty:-D;-)
a swoja droga to czasem fajnie tak odsapnac, czytaj ...hmmm, np. ogarnac chatke:-p:-D

Beatko, nie ma jak to urodzinki tesciowej, co??:-D:zawstydzona/y::shocked2:

Lilka, ale zescie pospaly:szok::szok::szok:
Gratuluje Hani zabeczkow:-):-):tak::tak::tak:
No a MIli ma maskotke... mmmm, bedzie smutno pewnie rozstac sie z kociakiem:blink::-(
 
A tak w ogole, to Oskar spi... mezus sie kapie... a ja koncze lody (algida bakaliowa + borowki amerykanskie) pyyyyyycha:-p:-p:-p:-p
i zaraz mykam do wyra

no i tez zauwazam, ze cos tu nas malo...

Anineczka??? - co tam u Was???

Women.. Kathe, Pusia, Aluska, Ladina...

odezwac sie...

No i Larvunia... przeciez dzis sobota, zawsze bylas... jak tam w pracy? udalo sie zmienic???
 
Dzień dobry :)))

Melduje się że jestem hihih:tak:. Wczaroj każda wolna chwile wykorzystywałam na makijaż :)) efekt dla chętnych na Naszej klasie ;) .

Plecy mnie bolą wczoraj miałam upadek z Kacprem na rękach ...:szok:. Trzymałam ko na rękach i schylałam się na ziemie po smoczek jakoś się dziwnie zachwiałam i walnęłam kręgosłupem w kant takie ścianki ... Myślałam że padnę moralnie . Na szczęście Kacperkowi nic sie nie stało i nawet sie nie wystraszył.

Miłego dnia życzę
 
reklama
dzien dobry:-):-)

Anineczko, oby komp powrocil do swiata zywych;-);-) nasz tez szwnkuje, wiesza sie itp:zawstydzona/y::-(

Pusia, widzialam zdjecie oczu... cudo... no i dobrze, ze Kacperek caly, uwazaj!!
 
Do góry