reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Bira, ach to Ci nie zazdroszcze migreny... buuu, ale dzis juz dobrze???
no i usmialam sie z tych imienin... noale jak piszesz, ze zaliczone i kolejnych takich imprez uda Ci sie unknac to w sumie chyba dobrze:-D:-D:-D

Mykam do wyra Kochane, bo oczka mi sie kleja.
Dobranoc:tak:
 
reklama
Anulka, dziś już luz. Przespałam pół dnia. Na szczęście Inga miała senny dzień, to dała matce odpocząć. Ostatnio strasznie potrzebuję snu, jestem jakaś wypompowana... może przez pogodę... kurcze jak do Sebana pojadę, to będę tyle spała, ze mi oczy zgniją. Niech się tatuś trochę dzieckiem i psami pozajmuje.

Uciekam do łóżka.

Dobranoc:-)
 
Anulka bilet narazie zarezerwowalismy w jedna strone
wiec jedziemy we wtorek :-)
w polsce zladujemy na miejscu w poludnie w srode
ale ie ciesze:-):-)

ok znikam spac
do juterka :-)
 
Wisienko łączę się w bólu..też mam tyle sprzatania a mam lenia strasznego:sorry2::sorry2::sorry2:

elbra :baffled: ja nawet nie wiem kiedy ten dzień dzisiaj zleciał - normalnie tak szybko, że ani nic nie zrobiłam (poza 2 praniami) ani na spacer nie wyszłam :baffled::baffled:


Jak pani pobierała krew to Amanda grzecznie siedziała u mnie na kolanach i się bacznie przyglądała co jest robione z jej paluszkiem :-D
wyniki już odebraliśmy i w poniedziałek na 14.30 idziemy z nimi do lekarza :tak:

aluska no to mam nadzieje, że wyniki dobre, czekamy na wieści w poniedziałek


Wisienka też bym się zraziła do takiej koleżanki:szok::baffled: biedne dziecko:no:

aluska mi mój Danny cały czas mówił że jej nie lubi, że jest pieprz.... leniem i w ogóle,że pewnie ojciec cały czas lata koło dziecka i wiedze że miał racje chociaz tylko ją widział pare razy...


wisienko Igi też ostatnio bez mamci żyć nie może :baffled:

misia no to juz nie wiem co to z tymi naszymi dziećmi - myślałam że to dlatego że tak za cycem, ale Igi już jest przecież odstawiony ;-)


U nas pare nowosci :)) W koncu cos sie ruszylo!! Moje dziecko od dwoch dni raczkuje :)

Anitt GRATULACJE




wisienko ja też mam taki sajgon w chacie i do tego góre prasowania a chęci ani grama:dry::no::-D

dziunia nawet mi nie przypominaj o prasowaniu :wściekła/y: mam już chyba z 5 pralek, albo więcej - wysztko leży na kupie u Davidka w pokoju :baffled: na szczęście go jeszcze nie użytkuje, ale i tak musze sprzątnać bo niedługo to wejść się tam nie da :-D:-D a pozatym za tydzień kumpela znów do mnie przyjeżdza to bedzie tam spała


a mojemu dziecku się dzisiaj odwidziało i znowu spała 3 razy w ciągu dnia teraz pewnie będzie walczyć do 21:angry:a ja od 5 na nogach i jeszcze ten upał

Beata tobie to widać trudno dogodzic jako mamie :-D:-D pamiętam że ostatnio narzekałaś że mała niechce spać


Ktosik nadal jest Ktosikiem :sorry2:
podczas usg wyszly pewne nie zgodnosci co do terminu porodu,sa dosc tak rozbiezne ze doktorka poleciala po innego lekarza
no i...calkowicie zapomniala by zobaczyc co dzidzius ma miedzy nozkami:sorry2:
nie dostalam nawet jednego zdjecia usg....bylismy z Karolem bardzo rozczarowani,ale coz.....

Lilka :-( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
a już chciałam otwierać szampana!!!!!!!!!
Ja rozumiem że doktorka mogła zapomieć, ale żeby ty i mąż zapomnieć się dopytac to wstyd :zawstydzona/y::-p:-D:-D


pamiętam, że ja jak już miałam rodzić -tzn jeszcze nie miałam rozwarcia, ale skurcze się zaczeły i wody lekko odeszły to zaczełam krwawic i zrobili mi usg aby sprawdzić czy czasem łożysko się nie odkleja to pytałam o wsystko, płeć, wage, wielkość id, bo niemogłam się doczekać :-D:-D ale taki sprzęt był kiepski że nic mi nie powiedziała,


a na powaznie to mam nr tel np.do Misi to za tydzien bede u mojego gina lub w poznaniu na Polnej usg 3d sobie zrobimy to eske wysle kim jest tajemniczy Ktosik hih:-):-)

Lilka
no to czekamy na smska, mam nadzieje że misia nas szybko poinformuje :)))




Dobry wieczór:-)

Wczoraj nie zaglądałam, bo miałam hiper migrene i cały wieczór wisiałam nad kiblem:baffled: Masakra:baffled:

bira ojej współczuje, a może to mdłości? :-)


ja za 3 tygodnie dokładnie wyjdę za mąż :-):-):-) ale mam stresa............
 
Wisienka ja sie o plec nie pytalam to sie przyznaje :-D
komu zalezy to zalezy
hehee
Karol caly czas patrzyl na monitor-pierwszy raz widzial swojego tzreciego potomka
wiec jak facetka zaczela mi brzuch wycierac to sie ocknal:-D i pytal czy chlopiec czy dziewczynka
ale lekarka rzucila krotko ze nie widziala:sorry2:
 
dzień doberek kochane:)

a ja siedze w sklepie buuu ale tu nudno...a najgorsze ze krynica to miasteczko Kobiet które przyjeżdżają do sanatoriów i chodzą i męczą uszy debilnymi pytaniami...a co gorsza chca każdą rzecz obejrzeć dotknąć wrrrr nawet jak kupić nie chcą..i jak tu sie uśmiechać do nich! zaraz biorę sie za czytanie co u was się działa

Widze że LILka dalej ma ktosika!!:-) normalnie nas kobietko trzymasz w niepewności!
Beatko skończyła się piekna pogoda nad morzem???
 
Dzien dobry...

u nas cos sie zachmurzylo troszke, choc juz jest 26 stopni:-p

zmykam szykowac sniadanko i pewnie gdzie wybedziemy z domu...

pa,pa

milej soboty Kobitki:-)

Wisienka, za 3 tygodnie za maz... wow... no, no... :-):-):-):-):-)
 
Witam
w końcu chwila odpoczynku od upału ... jest bardzo przyjemnie wiaterek podwiewa i można oddychać :tak::-D.
Kacper właśnie usnął ... oby pospał jak najdłużej :-D.

Lilka ty to normalnie doprowadzisz nas do zawału ;-). NO ale najwaznijsze że wszystko oki jesli nie dowiemy się niedługo czy chłopiec czy dziewczynka to na pewno będziemy wiedziec po porodzie :))) :-D:-D:-):-) myśle że jakoś wytrzymamy (nie ma innego wyboru :baffled:). Oby wam w polsce pogoda dopisała :tak::-)

Bira wspułczuje migreny :-( oby sie nie powtórzyła :tak:

Wisienka już tylko trzy tygodnie ale ten czas leci hihih (nic sienie stresuj będzie dobrze - łatwo9 powiedziec ale sama miałam stresa :-D
4c09bb1f8a83f7975f901333086d2809.jpg

 
reklama
Do góry