reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dzień dobry.

Inga wybyła z domu do 15. Powinnam sprzątać, ale mi się cholernie nie chce... pani do sprzątania już dawno została wywalona, więc znowu zostałam z bajzlem sama;-)

Beata, współczuję migreny. Połóż się do łóżka jak dzieciaki pójdą na drzemkę, to na pewno pomorze.

Wisienka, za trzy tygodnie urządzimy utaj taką balangę, że hej. I nie stresuj się:-)

Sabinka, współczuję. Dlatego ja do handlu się nie nadaję. Nie daje rady z niektórymi ludźmi i nie potrafię być miła jak trafi się jakiś palant.
 
reklama
Laseczki masakra ale mam ruch..poje..tych ludzi całkiem chyba!!!!!!!!!!!
taki upał a oni po sklepach chodzą!

...kurde cos mi pogrubienie na imionach nie działa:-)...SORKI:-) a ten komp jakis dziwny:-)

Bira a ja właśnie zaciskam zęby i robie dobrą minę do złej gry..
Beatko oby bóle szybko przeszły
Wisienka to już niedługo weselną pijemy:-) hehe
Anulka miłego weekendu:-)
Pusia i jak Kacperek pospał bo mój 40 minut :-) i mężuś wkurzony:-) heheh

Kapikowi powietrze krynickie sprzyja :-) przespał całą noc od 19.30 do 7 rano:-) z jednym jęknięciem o 5 rano:-) hihi
 
Witam sie dziewczyny! Ktoras moze kawke pije? Ja wlasnie sie wspomagam herbatka na laktacje :( Cos mi mleczka chyba brakuje. Maly je w nocy co 1,5-2 godziny a rano pustki!! :O

Wisienka nie stresuj sie, bedzie dobrze :) Chyba juz masz doswiadczenie w tym temacie ;-)

Bira ale masz dobrze :) Jakby mi ktos zabral Domisia na pol dnia to chyba bym z radosci sie nie posiadla :p

Mirka pisz co u Was i wstaw jakies swiezutkie fotki :)

Sabina wiem cos o klientach, dobrze ze tu mnie nikt nie rozumial jak siedzialam w takim "kiosku" i na nich po polsku nagadywalam :)
 
Laseczki masakra ale mam ruch..poje..tych ludzi całkiem chyba!!!!!!!!!!!
taki upał a oni po sklepach chodzą!

Pusia i jak Kacperek pospał bo mój 40 minut :-) i mężuś wkurzony:-) heheh

Współczuje ruchu i życzę troszkę spokoju żebyś miała czas na BB :-D.

Kacperek pospał ponad półtorej godziny :tak: więc jesteśmy zadowoleni ;-)
 
Beatko skończyła się piekna pogoda nad morzem???
Niestety Sabinko ale duszno jest

Beata, współczuję migreny. Połóż się do łóżka jak dzieciaki pójdą na drzemkę, to na pewno pomorze.
.
Nie da rady Bira:no:
Niedawno przyjechaliśmy bo chciałam na wyprzedażach coś zobaczyć jeszcze potem do rodziców no i stwierdziliśmy że nie ma co gotować dzisiaj i wszyscy zamówiliśmy żarełko a potem Ola zasnęła w samochodzie i spi a ja mam mięso odmrożone więc już coś na jutro muszę przygotować i wózek miałam brudny wię wyprałam go a teraz kawkkę spijam i dalej do robotki:-)
 
Posprzątałam, poprasowałam zaraz idę na moment z psami coby im pęcherze nie popękały. No i młodą muszę odebrać, a tak bym chciała żeby sobie jeszcze pobyła poza domem;-);-)

Anitt, jak Ty funkcjonujesz?:szok::szok::szok: Co 1,5-2 godziny??? Ja bym chyba na rzęsach chodziła. Współczuję bardzo. Oby mleczko wróciło:-)

Sabinka, do której siedzisz w tym sklepie?

Beata, podziwiam, ja jak tylko mogę przy bólu głowy to nic nie robię. A Ty jezcze wózek wyprałaś:szok::szok: Szacunek ode mnie wielki.
 
Beata ja tez piore dzisiaj wozek :) U nas pogoda podla wiec nie ma szans na spacer.

Bira a Ingusia u tesciowej? ;) Maly spi ze mna wiec nie mam tak zle, gorzej jest zanim ide spac, bo wtedy latam do niego co jakis czas na karmienie. No i chcialabym zeby juz spal u siebie w lozeczku, ale narazie nie ma to sensu skoro tak wyglada jego jedzenie :|
 
Hej

to widze, ze dzis dzien prana wozkow:-);-)

Bira, ale mialas labe do 15 Inga poza domem, no... no... hmmm, napisz u kogo zostawilas core... u tesciowej???:szok::-D

Beatko, my tez polazilismy troszke po sklepach... teraz juz w domciu i tez jkos nie bardzo mam ochote na gotowanie...:baffled::baffled:

Sabinko... milego handlowania;-)

Pusia, u nas tez dzis wiaterek... a nawet deszcz:-D:-D

Anitt... Oskar tez kocha jesc noca... wrrrr, a j akocham spac... no i ostatnio znowu pol nocy jest znami w wurze, bo takie bieganie na cyca to bez sensu... a tak mam go obok;-);-)

musze zmykac, bo mezus usypia Oskara, ale cos ciezko im idzie:baffled::baffled:
 
Anitt, Anulka, Inga jest u mojej mamy. Nadal jest, bo śpi. Kimała 1,5 godziny na spacerku, wcześniej od 8 do 9:30 ze mną;-) i teraz znowu śpi od 15. Więc mam luz. Coś senny dzień ma ta moja gwiazda:-) Mam tylko nadzieję, ze uda nam się jeszcze wyskoczyć na mały spacerek do lasku czy nad rzekę.
 
reklama
Posprzątałam, poprasowałam zaraz idę na moment z psami coby im pęcherze nie popękały. No i młodą muszę odebrać, a tak bym chciała żeby sobie jeszcze pobyła poza domem;-);-)

Anitt, jak Ty funkcjonujesz?:szok::szok::szok: Co 1,5-2 godziny??? Ja bym chyba na rzęsach chodziła. Współczuję bardzo. Oby mleczko wróciło:-)

Sabinka, do której siedzisz w tym sklepie?

Beata, podziwiam, ja jak tylko mogę przy bólu głowy to nic nie robię. A Ty jezcze wózek wyprałaś:szok::szok: Szacunek ode mnie wielki.
Bira kurka nafaszerowałam się tabletami bo muszę działać jutro chcę mieć luzacki dzień:tak:Ale dobrze masz z babcią ja też chcę:-D

Hej

to widze, ze dzis dzien prana wozkow:-);-)

Bira, ale mialas labe do 15 Inga poza domem, no... no... hmmm, napisz u kogo zostawilas core... u tesciowej???:szok::-D

Beatko, my tez polazilismy troszke po sklepach... teraz juz w domciu i tez jkos nie bardzo mam ochote na gotowanie...:baffled::baffled:

Sabinko... milego handlowania;-)

Pusia, u nas tez dzis wiaterek... a nawet deszcz:-D:-D

Anitt... Oskar tez kocha jesc noca... wrrrr, a j akocham spac... no i ostatnio znowu pol nocy jest znami w wurze, bo takie bieganie na cyca to bez sensu... a tak mam go obok;-);-)

musze zmykac, bo mezus usypia Oskara, ale cos ciezko im idzie:baffled::baffled:
Anulka i jakieś zdobycze masz?bo ja w czwartek z rozpędu 3 kurtki Michałowi kupiłam i Olce 2 body i 2 pajace do spania:-)
Sabinko już zamknęłas sklep?
Teraz wcinamy kolacyjkę a Ola kaszkę ryżową jabłkową ze swoim mlekiem tak na gęsto
 
Do góry