reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dobry wieczor...

Elbra, oj kolezanka najinteligentniejsza to nie jest...:-p:no::szok::baffled: a jak Piotrus po tym incydencie?? ok??

My juz po kapanku, teraz proby usypiania... wrrr, zawsze zaczyna mezus, a jak Oskar juz mnie wola to ja koncze... och...

Wczoraj i dzis synus wola nam ciagle MI-MI, ME, MA-MA, ale to MI-MI wychodzi super, smieje sie z niego ze jest moja MALA MI... no i na siebie tez mowie juz MI-MI... ach, zakochana jestem w kazdym nowym slowku...:-D:-D:-D
 
reklama
Aluśka ja bym się z Amandą wybrała do pediatry. Bo z tego co piszesz to zachowanie jest trochę "dziwne". A zawsze lepiej sprawdzic czy wszystko ok.

Ale się dizś wkur.... poszłam z Piotrkiem fdo koleżanki. A ta go wzieła na ręce i z nim chodziła. Za chwilę przychodzi a ja coś poczułam. Pytam się skąd ten zapach a ta mi mówi że spryskała małego perfumami męskimi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Myslałam, ze tam eksploduje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zaraz do domu i szybko mycie i przebieranie go bo dość że alergik to się bałam jaka będzie reakcja małego bo zrobił się od razu strasznie marudny!! a tak intensywny zapach, że szok!
Jak można sfukać takie małe dziecko perfumami i myśleć, ze będzie "fajnie":wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kuźwa myślałam, że pannnie oczy wydłubię:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Elbra ale bezmyslna całe szczęście że piotruś ma się ok

Ale mnie wzięło na spanko chyba spadam
 
Anulka udanego usypiania Oskarka:-) Kapik śpi od 19.20;-)
Elbra całe szczęscie nic Piterowi się nie stało...
Beatko kolorowych snów!:-) buziak dla Oleńki w śliweczke;-) żeby szybko zeszła to Kaipik przesyła
 
No, no ...jak tu namietnie sie zrobilo... Ola i Kapik... gorace buziaki;-):-D

Sabinko, mezus uspil Oskarka... w naszym lozku:-D:-D:-D my teraz spadamy na dol...:-D:-D na kolacyjke;-);-)
 
kurde a ja samotna bo meżuś pracuje w drugim pokoju bo ma projekt do zrobienia i nudze się...buuuu
a jutro jedziemy na wycieczkę z moimi rodzicami BB nawiedze;-):-) tylko kurde zeby pogoda była
 
reklama
Do góry