reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dzień dobry
Poczytałam co u was,ale nie bardzo jestem dziś na pisanie,wybaczcie.
Chciałam napisać ze z tatą jest duzo lepiej,jutro wychodzi ze szpitala do domu.
Dorian zaliczył dziś pierwszy nocnik,zrobił kupkę,ale nie wiem czy t en nocnik z FP jest do końca dobry,bo jak go zdjęłam to miał odciśniete mocno na pupie to siedzenie.Stwerdzam ze wiecej roboty jest przy nocniku niz z pieluchą ale moze spodoba sie nam obojgu.

jest więcej roboty bo tzreba potem nocniczek opróżnić i wyczyścić;-)
Ale duża oszczędność. I przyzwyczajanie malucha:-)

Ja mam nocnik grający za 12 zł i jest dobry. Nocnik jak nocnik.

oto solenizantka z tortem (zaznacze ze moj pierwszy w zyciu:-))

cudo :-):-):-)
 
reklama
Dzień dobry :confused:

Nocka nie przespana bo Amanda od godziny 23.30 do 2.40 zrobiła sobie koncert :confused:
darła się ze wszystkich sił :no:
Zasnęła bez problemu o godz. 21.00a potem się zaczęło :wściekła/y:
Różne sposobu próbowałam nawet w łóżeczku sie z nią położyłam ( mamy mocna dno-sami robiliśmy:sorry2:)i dałam cycka żeby tylko usnęła i cóż zasnęła ale jak tylko od niej odeszłam zaczął się ryk na całego:szok:
Do tego może to głupio zabrzmi ale Amanda mnie bije:no:
jak jej czegoś nie pozwolę albo właśnie jak leży w łóżeczku i płacze a potem biorę ją na ręce to stuka mnie po twarzy tymi małymi "łapkami". szczypie drapie, gryzie i szarpie za włosy :no: do tego wszystkiego używa całej siły jaką posiada :dry:
Mała terrorystka mi rośnie:szok::no::no:
Aż strach pomyśleć co będzie później:confused:
Aluśka coś mi się wydaje że mała rozpieszczona

Hej dziewczyny! Nie poczytam zbyt wiele ale z ostatnich dwoch stron mi sie udalo :)
Asix, fajnie ze juz jestes. Biedny Macius, ale sie wymeczyl :( A z twoim duzym M to tez niezbyt specjalnie... Powiedz mi skad ty jestes? Bo tak jakos mi znajome te miejscowosci co wymienilas :)

Aluska ty w lozeczku z Amandzia! Chcialabym to widziec:) Ja daje malemu cyca tak, ze sie nad nim nachylam ale ja mam 'wymiona' wiec to jest mozliwe. Aha i moj maly tez mnie bije, gryzie szczypie i ogolnie sie wyzywa na mnie :| No i nie tylko na mnie. Jak Przemka gryzie to jest ok, a jak mnie ugryzie to za chwile placze :|

U nas w koncu sie wyjasnilo wszystko. Dostalismy pieniadze socjalne i wychodzimy na prosta.
Domisiowi chyba ida zeby bo od dwoch dni nie ma apetytu, dziaselka jakies troche bardziej miekkie. Nie wiem... Aha i opanowal sztuke siadania :) Sposobem oczywiscie! Jak lezy na plecach to sie przekreca na brzuszek, staje na raczkach i siada w momencie. Teraz sie boje o niego rano bo moze mi zejsc z lozka. Aha i dzisiaj sam stanal na nozki. Przy materacu na ziemii. :))
No proszę jaki mały spryciaż jak nie tak to inny sposób znajdzie na siadanie
Dzień dobry

Dziewczyny przepraszam, ale nie popisze z wami :zawstydzona/y::-(
mam doła, nie wiem co mam robić i myśleć, jest mi strasznie snutno - cały czas myśle tylko o tym moim problemie.
Nawet do Davidka jest mi się ciężko uśmiechnąć, nic mi się niechce. :-:)-:)-(
Wisienka jeju o co chodzi bo nie kumam o ślub?

Ladinko... mykaj do gina... och, zawsze cos jak nie urok to...:wściekła/y:

Anitt, dobrze, ze juz u Was sloneczko wyglada i optymizm wraca:tak: no i super zdolniacha z Dominika...
Oskar juz wczoraj tez sam usiadl, zlapal sie ochraniacza w lozeczku:-D, albo na naszym lozku opar o poduszke (lezal) tez sie dzwignal, ale sam nie stanie jeszcze. Pieknie poki co stawia kroczki jak go trzymam pod paszki.

Asix, trzymam za slowo - ma byc dobrze!!!


Dziewczyny, martwie sie troche o zeberka Oskara, ma takie odstajace... ogladalam nasze filmiki jakbyl malutki i zauwazylam ze mial ogromny brzuszek - w koncu pil mleko ciagle... duzy sie urodzil i jakos musial sie wykarmic:-D i nie wiem czy ten duzy brzuszek tak narozrabial, ale normalnie pod klatak piersiowa ma wasko a ciut nizej odstaja zebra... wyprostuje sie to... czy mam isc do lekarza? Jakiego???

Anulka
zebra moga sie odksztalcic jak sie probuje za wczesnie dziecko sadzac...Pokaz lepiej to lekarzowi, bo moga to byc tez objawy krzywicy.A moze zo poprostu taka jego uroda w kazdym badz razie lepiej lekarzowi pokazac:tak:

Wisienko ja tak czytam z doskoku i nie wiem o co chodzi? Ale mam nadzieje, ze to nie jakis powazny problem:baffled:
Anulka no własnie to samo co Ladina chciałam napisać idź do pediatry albo taki jego urok albo krzywica

Dzień dobry
Poczytałam co u was,ale nie bardzo jestem dziś na pisanie,wybaczcie.
Chciałam napisać ze z tatą jest duzo lepiej,jutro wychodzi ze szpitala do domu.
Dorian zaliczył dziś pierwszy nocnik,zrobił kupkę,ale nie wiem czy t en nocnik z FP jest do końca dobry,bo jak go zdjęłam to miał odciśniete mocno na pupie to siedzenie.Stwerdzam ze wiecej roboty jest przy nocniku niz z pieluchą ale moze spodoba sie nam obojgu.
No to super Women że tata ma się lepiej teraz musi na siebie uważać:tak:
Lilka tort dzieło sztuki:tak:

My byliśmy u prababci na pierożkach z jagodami pycha a teraz dziadek zabrał Michała do kina na Pandę mam tylko jedno pod opieką uff
 
kurde padnieta jestem cąły dzień z kapikiem w domu daje się we znaki;-) hehe
teraz mękoła śpi;-)
Wisienka o co chodzi!??????????????:-(
Liluś śliczny piękny cudny torcik! a mogę sie wprosić na kawałeczek oczywiście z prezentem zawitam;-)
Anitt suepr że u was dużo lepiej:-) a będzie jeszcze lepiej i gratki dla Dominika za siadanie samodzielne...:-)
Ladinko poczekaj aż chlopaki zaczną Ci się chowac po kątach;-) a Viki razem z nimi:-) to będziesz miała nie lada zadanie na odnalezienie trójki;-)
Anulka oby z żeberkami było wsio ok napewno tak będzie skocz do lekarza po co masz się stresowac...
Asix kochana trzymam za was kciuki mocno!!!!!!! i ucałuj Maciusia !!!
Elbra super że Piter tak ładnie korzysta z nocniczka ... ja jeszcze nie próbuje dam jeszcze troszkę czasu Kapikowi ;-)
Women gratki dla Doriego za nocnikowe szaleństwa:-) i super że z tata lepiej..
Aluśka współczuję... Amandzia to niezły mały diabełek:-)
Beatko to jednego malucha w domku mniej;-)
ale mi smaka narobiłąś tymi pierożkami:-) mniam mniam:-)

my dziś z Kapikiem objadamy się arbuzem!:-) on go uwielbia!!!:-)
 
Ostatnia edycja:
kurde padnieta jestem cąły dzień z kapikiem w domu daje się we znaki;-) hehe
teraz mękoła śpi;-)
Wisienka o co chodzi!??????????????:-(
Liluś śliczny piękny cudny torcik! a mogę sie wprosić na kawałeczek oczywiście z prezentem zawitam;-)
Elbra super że Piter tak ładnie korzysta z nocniczka ... ja jeszcze nie próbuje dam jeszcze troszkę czasu Kapikowi ;-)
Women gratki dla Doriego za nocnikowe szaleństwa:-) i super że z tata lepiej..
Aluśka współczuję... Amandzia to niezły mały diabełek:-)
Beatko to jednego malucha w domku mniej;-)
ale mi smaka narobiłąś tymi pierożkami:-) mniam mniam:-)

my dziś z Kapikiem objadamy się arbuzem!:-) on go uwielbia!!!:-)
U nas to tylko ja ewentualnie arbuza zjem reszta zdecydowanie nie:-)
A u nas wymarzona pogoda plazowiczów pełno może jutro na plażę skoczę(Sabinko ups nie bij tak zawsze jest u nas raz tak raz siak szczęścia nie mieliscie z pogodą:-D)
 
Beatko wiem :-) a jutro mój wujek jedzie nad morze:-) z maluchem 4 miesięcznym no i zapowiadają zarąbistą pogodę..
a co do tego to w sumie tylko pół dnia nam padał deszczyk więc i tak nie jest źle...
a i tak nie wyobrażam sobie siedzenia na plaży z kapikiem całe dnie w upał:-) więc my szczeże to nie narzekamy;-)
a sama wiesz jak wygląda OPALANIE się na słoneczku z KAPIKIEM i jemu podobnymi;-) hihih =opalania nie ma;-)
 
uffff, my po spacerku, zaraz mykam usypiac Oskarka...

Co do krzywicy to wyczytalam, ze robi sie z niedoboru wit. d3, ale przy karmieniu piersia raczej nie grozi... (ponoc karmienie naturalne przeciwdzila krzywicy) a poza tym podajemy caly czas witaminek, wczesniej 2 krople teraz 1. No zobaczymy, jutro ide do lekarza prywatnie.
 
Beatko wiem :-) a jutro mój wujek jedzie nad morze:-) z maluchem 4 miesięcznym no i zapowiadają zarąbistą pogodę..
a co do tego to w sumie tylko pół dnia nam padał deszczyk więc i tak nie jest źle...
a i tak nie wyobrażam sobie siedzenia na plaży z kapikiem całe dnie w upał:-) więc my szczeże to nie narzekamy;-)
a sama wiesz jak wygląda OPALANIE się na słoneczku z KAPIKIEM i jemu podobnymi;-) hihih =opalania nie ma;-)
tylko jak śpi ale wtedy śpi 5 min:-D
 
Aluśka ja bym się z Amandą wybrała do pediatry. Bo z tego co piszesz to zachowanie jest trochę "dziwne". A zawsze lepiej sprawdzic czy wszystko ok.

Ale się dizś wkur.... poszłam z Piotrkiem fdo koleżanki. A ta go wzieła na ręce i z nim chodziła. Za chwilę przychodzi a ja coś poczułam. Pytam się skąd ten zapach a ta mi mówi że spryskała małego perfumami męskimi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Myslałam, ze tam eksploduje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zaraz do domu i szybko mycie i przebieranie go bo dość że alergik to się bałam jaka będzie reakcja małego bo zrobił się od razu strasznie marudny!! a tak intensywny zapach, że szok!
Jak można sfukać takie małe dziecko perfumami i myśleć, ze będzie "fajnie":wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kuźwa myślałam, że pannnie oczy wydłubię:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry