reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Dzień dobry
Poczytałam co u was,ale nie bardzo jestem dziś na pisanie,wybaczcie.
Chciałam napisać ze z tatą jest duzo lepiej,jutro wychodzi ze szpitala do domu.
Dorian zaliczył dziś pierwszy nocnik,zrobił kupkę,ale nie wiem czy t en nocnik z FP jest do końca dobry,bo jak go zdjęłam to miał odciśniete mocno na pupie to siedzenie.Stwerdzam ze wiecej roboty jest przy nocniku niz z pieluchą ale moze spodoba sie nam obojgu.
 
czesc

Asix witaj kobito po przerwie :-)
dziekuje serdecznie za zyczonka dla Milenki :**
a co do M. to przykro mi,ze sie jakos nie układa,ale zycze by wszystkow rocilo na stare tory
trzymam kciukasy :**

Sabinko tobie rowniez dziekuje za zyczenia dla Milci :-) :*

Wisienko co sie dzieje??? pisz kochana,moze cos pomozemy,a moze samo wygadanie ci ulzy??:confused:

Women ten nocnik FP jest super,ale ja to mowie z perspektywy Milenki,dla niej jest idealny,pewnie dla takiego malucha jest on zwyczajnie za duzy
kup moze taki zwykly najtanszy w sklepie
Milena z takiego zwyklego juz wyrosla i jej jest za maly wiec dla Dorianka moze byc akurat ;-)

ok ide wypakowac z aparatu zdjecia z wczoraj
 
Może masz rację Lilka,ale jak mi sie przyzwyczai do zwyklego za 10 zl to sie wkurze ze tu 100zl wydałam hehe,no ale jak bedzie bardziej mu pasował to bede sie cieszyc.
 
Anulka jejku nie chcialam cie nastraszyc:baffled: tylko uwazam, za jak Cie cos martwi to lepiej skonsultowac to z lekarzem:tak:Moze po prostu tak ma i koniec;-)
A krzywica sie robi zwykle przez niedobor wit. D , moj ojciec mial w dziecinstwie i ma odksztalcone troche zebra, dlatego mi sie skojarzylo:sorry2:
Asix dziekuje, ze pytasz;-)Jakos sobie radze z tymi lobuziakami, tym bardziej , ze meza mam juz w domu w tym tyg.:-) Jeden pelza , drugi sie turla , ale juz robty coraz wiecej, bo co 5 minut musze ich zbierac po calym domu;-)
Dasz rade z gosciem z ubezpieczalni:tak:, napewno ma doswiadczenie z obcokrajowcami;-)
Lilka :szok: super tort!! Moj pierwszy nie byl taki ladny:-D;-) Najlepsze zyczenia dla Mili:tak:
 
hihiiiii Ladina,Anitt dziekuje:-)
nie skromnie przyznam ze i moje oczekwiania pzrerosł ten tort
sadzilam ze zrobie cos ladnego,ale takiego sobie,a tu prosze :-) nawet tesciowa na wiecznej diecie podjada non stop torta :-D:-D:-D:-D (a jak tesciowa juz cos je to wiecie nie?? :-p:-D )

ide do galeri jeszcze pare wkleic
 
lilka-milenka jest przesliczna(naprawde i wcale sie nie podlizuje-hahahaha!!) a tak powaznie to bedziesz z nia miala w przyszlosci roboty zeby chlopakow odganiac ;) no a tort wyszedl swietny mam nadzieje, ze chociaz w polowie zrobie cos takiego na roczek Matt-iego
ladina-usmialam sie z tym zbieraniem :D
 
reklama
nic na razie nie odpiszę bo tak mnie masakryczne głowa boli że chętnie bym sie polożyła ale niestety Amanda marudzi:no::no::no: wziełam tabletki przeciw bólowe ale nic nie pomaga :-:)-:)-(
narazie Kobitki pa pa :confused:
 
Do góry